Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
3. okt 2013

@jacka aj ty si dnes nejaká vesela 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@letty86 ja vy ste 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ma tu šteklíte 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka
@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ja stále fičím na tej dvojke čo dala Katka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................

letty86
3. okt 2013

@jacka šteklíme 😀ja konkrétne prierkom na holú nožku 😀 😀 😀 može byť 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....nie nie nemože byť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ty sa máš.....a z čoho....alebo z koho máš takú náladičku 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. okt 2013

@letty86 .........je to ťažké s takými citlivkami ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...........a dikes za tipy 🙂 🙂 🙂 ..granadír ten isto urobím, jediné čo eee tak špenát 😉 ..................

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..ja ti ani neviem proste mi je tak dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..tak potom bolo včera niečo vo vzduchu keď detičky boli dobručké 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
3. okt 2013

@leninka75 .......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako ti je dobre 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............................tak ta nejdem ani naštvať....radšej 😵 ..................................ty nelubiš špenát??? 😕 ☹ 😉

leninka75
3. okt 2013

.........ja som dnes od rána nejako stále hladná 😝 😝 😝 ...nebude to tým, že sa chystá návšteva??? 😕 😕 😕 😕 .... obed bude až za hoďku 😖 ..........

jacka
3. okt 2013

@leninka75 ..........bodaj by mu ten vzduch vydržal čo najdlhšie.......................aj vám 😵 😵 😵 😵

leninka75
3. okt 2013

@jacka ...niee neľúbim 😉 .............ty mňa naštvať??!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅.....nepomýlila si si adresáta?? 😀 😀 😀 😀................

jacka
3. okt 2013

@leninka75 návšteva?..myslíš červených? 😅 .............................daj si jalbčko 🙂 ak máš

letty86
3. okt 2013

@jacka som tušila, že sa budeš zdráhať, ale tvoj problém 😀 😀
@leninka75 veru ťažke...viki dostala druhú 2ku za celé dva roky 😕 😕 a to ani nie do žiackej....a celá nešťastná...ci nie sme sklamaní 😔 😔 😔 a to jej stále vysvetlujem, že aj dobrý ziak moze doniesť občas aj zlu znamku.....asi cíti tlak, lebo vraj aj v skole sa všetci jej pýtajú, ked niečo nevedia..jooj, tak to prežíva....a na druhý den sa bála ist do skoly, lebo či zas nedostane 2ku ☹ ☹ ....

leninka75
3. okt 2013

@jacka ......zajtra ti poviem či bol aj dnes dobrý vzduch 🙂 😉

jacka
3. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................ty si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. okt 2013

mám z vás slzy v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..veru červený!! 😝 ..jaj moja jablko som už dávno schrúmala 😀 😀 😀 ....aaaaaale ešte som s ipriniesla rajčinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. okt 2013

@letty86 chuda Vikinka 😔 😔 😔 😔 ...........................ale ved dvojka nie je zlá známka.........

jacka
3. okt 2013

@leninka75 no vidíš.......len sa napokyckaj 😀 😉 😉 😉 🙂 😉 😉 😉

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ..moja zlatá 😵 😵 😵 😵 ..takto strašne to prežíva ☹ ..........nechcem byť zlý prorok, ale isto aj sama tušíš, že to bude mať bambuľka v živote ťažké ☹ ☹ ☹ ☹ .........

leninka75
3. okt 2013

@jacka ..chytaj vreckovku na očká !!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
3. okt 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀
vikus je zvyknutá na jednotky, tak dvojka ju odrovnala 😖

jacka
3. okt 2013

@leninka75 súhlasím s tebou....Vikuška to bude mať ťažké....................asi to už nezmení ☹

jacka
3. okt 2013

@letty86 vy ste v prvom ročníku dostávali známky?......................................moje zlatko ☹ ☹ ☹ ☹ všetko k srdiečku 😔

jacka
3. okt 2013

@leninka75 hádž 😀 😀 😀

letty86
3. okt 2013

@jacka
@letty86 no vy mi dávate pozitívne injekcie 😝 😉 ........hadam sa časom niektoré veci naučí selektovať....veríme...musíme 😉

leninka75
3. okt 2013

@letty86 ........naši majú "našťastie" prísnu učku 😀...v prvej triede takmer každé dieťa schytalo minimálne trojku z niečoho, nezapisovala im to do žiackych, mali to len v zošitoch.... takže naši sú trénovaní 😀 😀 😀 😀 😀..ale Lilka je aj tak niečo podobné ako Vikinka ☹.....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre