• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
idem sa ešte vystriet...a pojdeme ešte von....len sme sa prišli schaldit....

ja sa vrátim..ak tu niekto dnes ešte bude...pa :slight_smile:
11. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jacka šak ešte sa nechystaj .........porodnica počká, nech si babatko ešte v brušku povegetí.....už mu nikdy lepšie nebude ako tam, si myslím :grinning:
11. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohovor.. no neviem...v utorok a stredu mám prísť na skúšku až potom uvidíme..... :confounded:
11. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm :unamused: vííkend, nikde nikto...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuu som..... :wink:

ved jemu sa v brušku páči....ale nemá trvalý pobyt :wink: :grinning:
11. júl 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf..už sme po večery..aj ocko nám teraz prišiel...ale zašili sa do stanu tak je tu..tichooooo :zipper_mouth:
11. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo...........aj ja som tu :slight_smile:

jacka čo fajné ste papali?????????.................ja ešte len idem chystať :slight_smile:

jedla som grilovanú cukinu,paradajku a papriku...........mňaaaaaaaaaaaaaaaaam,to bola fajnotka :slight_smile: :slight_smile: by som to žrala furt :slight_smile:
11. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni a čo to je za robotka??????????teda ak to nie je tajné :wink:
11. júl 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matkovi som spravila párky....ja ich nemusím čo som tehotná......a ja len čo ladnička dala...ale dorazili sme sa melonom...tak tu len tak funím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

deni zmizla....
11. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a čože idete mat vy?

baby ..čo varíte zajtra na obed????....ja som už zufalá :angry: :confounded: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
11. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme mať párky :slight_smile:
melón mi ani nespomínaj jacka............to bude zase noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: každú chvílu vstávať na wecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............tak ako včera a predvčerom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............keď ja sa neviem obžrať a na posedenie zjem celú veľkú polku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som robila dnes stroganov,a bude aj na zajtra,keďže tato nebude doma............takže zajtra varím len polievočku :wink:
11. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem okupkať Simku
11. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spinkáme....juj to je veget....
11. júl 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto???? :sweat_smile: :confused:

tak potom dobru nocku...a krásne sničky :pensive:
11. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vážne spííš?skoro, nie? :grinning:
ani, normálna robota, čiže zimmermadchen, upratovať izby v takom velkom penzione..už som pred 4 rokmi makala, som zvyklá....hlavne, nech to dobre platia, ekonomická je mi tu na figu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
došiel manželík,tak som sa mu venovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............Simka už dááááááááávno chrapká :slight_smile:

deni ja by som takú robotku brala :slight_smile: ja strašne rada upratujem :slight_smile: ...............držím prsty,nech ti to vyjde :dizzy_face: .......a Denisko je už v poriadku????????

idem aj ja mamky do hajan :pensive:

dobrú nocku a sladké sny :dizzy_face:
11. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre..ránko.... :sunglasses:
12. júl 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ráno mamky :slight_smile:
12. júl 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi je nejak blééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............dúfam že to prejde :unamused:
12. júl 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto???????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................varíte čoooooooooooo :slight_smile: ..............ja si vypijem kafčo a idem žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............a konečne si dokončím postielku :wink: ........nech už mám nachystanú.......potom hodím foto :slight_smile:
12. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no..tak všetko na sporáku...už len dovarit.... :slight_smile:

aninka...a čo ti je? :confused: ..mne sa zas toči hlava ako opilcovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:fuj

deni..nie tak skoro...nechodím spat.....ale nik tu neboj...tak som sa rozlučila :slight_smile: ..ale ked sa druhe narodí tak som schopna zaspať o 19h....a večer som žula ešte melon tak bola prená noc... :wink:
12. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mamky ani jedna ste nenapísali čo dostali vaši drobci k narodkám :angry: ....a ja som sa tááááááááák chcela inšpirovať :unamused: .............chcela by som už Simke pokúpiť niečo :unamused: ...kúpim oblečko,ale hračky neviem absolútne akéééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: v dráčiku som jej chcela kúpiť notebook,ale práve nemali a nevedeli povedať kedy ho dostanúhttp://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=934711810&kategoria=137
12. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je to pecka vec........má ho Simkin kamarát.....Simke sa páčil :slight_smile: ...........no dúfam, že niekde zoženiem :unamused:
12. júl 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja...sme mu kupili tatru...a ten pc...je super vec...ale dostal ešte bycikel tak sa nejdeme roztahovat....možno na vianoce :wink: ....ale verím tomu žeby som mala od neho klud na pol dna :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a čo fajne varíš???????
aj ja som večer zjedla druhú polku melonu,takže som bola častejšie na wecku ako v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jacka aj mne sa strašne točí hlava.......urobila som si kafé,tak dúfam, že to prejde...............ale aj bruško ma pobolieva :unamused: mám ho strašne napnuté,a ešte keď ma do toho kopne Sabi,tak dovi :confounded:
12. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež nebudem rozhadzovať...však teraz budeme potrebovať peniažky pre dve deti :wink: ..........a aj tak jej bežne niečo kupujeme............v poslednej dobe toho dostáva až moc :slight_smile:

ale nejaké oblečko určite,ten notebook by bodol,a ešte nejakú barbinu......no a bude torta :slight_smile:
12. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skor som zabudal..svokra poslala Matkovi stavbnice od 1roka 35ks....pre 3ročneho
12. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a určite kopu darčekov dostane od kmotrovcov :slight_smile: ešte sa možu rozhadzovať do novembra,kým nemajú svoje bejbatko :slight_smile: :dizzy_face: ...........................a niečo od dedkovcov :slight_smile:
12. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani daj si magnesko ak más tvrdé bruško....a oddychuj....
12. júl 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru..ved ešte podostáva aj Matko..od krstných a mojich rodičov....budeme robit oslavu až buduci týžden.....tak som zvedava čo podostáva :slight_smile:

a varím sviečkovu..ale nemám smotanu..a muž povedal že skočí do obchodu ...ale začal kosiť ..mokrú trávu :angry:
12. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok