• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@letty86 dostávali :wink: pečiatky iba na začiatku...vikus mala plnu ziacku, chýbala jej len jedna jednotky, aby malá zapísanú celú knižku....už ju nejdem chváliť :grinning: :grinning: ale nejaký pretlak som mala v hlave, tak aby to nebuchlo :grinning: :wink:
3. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..neboj ja sa utešujem tým, že čím bude staršia, tým to všetko bude vedieť lepšie zvládať..sama zistí prečo sa oplatí trápiť a prečo nie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. okt 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ale moja.......nemyslela som to v zlo m:frowning2: .......................Vikuška to prekoná...a všetkých nás prekvapí :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...hodila som máš?? :wink:
3. okt 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 len ju vychvál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................ulav si :grinning: :grinning: :wink:
3. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tiez si myslim......a ja sa v podstate ani nečudujem, ze je taka....ved to ma po mamičke a ja zas po tej svojej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: no proste geny sme neoklamali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 eeeeee :angry: :angry: :angry: ...slabo si hodila.....dala si si tú paradajku?
3. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....viete čo ma včera ale že fest na....srdilo???? :confused:...večer v novinách dávali ako sťahujú letanovských cigošov do nových domov!!! :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:.......skoro ma porazilo!!!.......kto mne čo dá zadarmo???? ................toť za pár rokov zdevastujú aj to, tak im opäť postavíme nové domy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:...šľak aby to!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že ulav si :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
ja viem, že nie v zlom :wink:
3. okt 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....nedala :frowning2: ....musím vydržať!!...rajčiny budú poodebňajšia záchrana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......domov ku chladničke je ešte ďaleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....no jo gény :frowning2: ...aj u nás sa pekne divoko prejavujú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
3. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som to dnes čítala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........................dvihli mi adrenalín..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ....tých sa každý bojí...... :angry: :angry: :angry: :angry:
3. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni nás bielych vykynozia, prisam pačku :angry: :angry: to je super riešenie...nech nastavuju packy, ved stále niečo dostanu od štátu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....teraz odveci :sweat_smile: ale ja uz dllllho nepozeram správy, tak mám večer menej infaktových stavov :grinning: :sweat_smile:
3. okt 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak to preto nedoletelo ...lebo.......si slabo jedla :grinning: :grinning: :grinning: ..........................kedy prídeš domov?
3. okt 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ani ja nekukám...len čítam ráno noviny v pc...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@letty86 ..som rada, že sa vám to tiež nepáči :wink: ...si zoberte takých ľudí čo napríklad im vietor vezme strechu alebo voda zatopí dom...dá im štát nové???......figu borovú !! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved aj ja čítam, ráno to dozeniem...som myslela, že ani čítat nebudem, ale tak predsa len, chcem byť v akom takom obraze :grinning: tak sa mi tlak zdvihne ráno :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@jacka ..ja tiež bežne nekukám, vtedy rovno ukladám deti spať..ale včera som ku nim šupla tatina lebo som potrebovala žehliť :slight_smile: ......a rovno dávali tých cigošov :confounded: ..som mala ísť radšej ja s deťmi :grinning:
3. okt 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne tak.......ešte ťa ošklbu aj o to posledné................. :angry: :angry: :angry: ....
3. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 zas musíme byť v obraze :grinning: :grinning: :grinning: ......aspon čo to aby sme mohli o niečom kecať :wink:
3. okt 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pánečku to je už tolko hodín???? :confused: :confused: :confused:
3. okt 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved to :wink: už by som bola asi načisto vymletá :grinning: :grinning: musim čitat, nič sa nedá robit :grinning:

idem žienky, prefajnovo mi bolo s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka
@leninka75
3. okt 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..pa pa dobre sme si pokecali :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak nabudúce :wink:
3. okt 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ideš pre deti?....tak si dávaj pozor!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819..aha čerta spomeň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..ahooooj :slight_smile:
3. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ešte že vieme čítať :slight_smile: :wink:
detto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....bežím aj ja.......láskočky ma čakaju....... :dizzy_face: :dizzy_face: možno :grinning: :wink:
3. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 idem idem.......dakujem,,,,,,,,,,,..dúfam že dnes prídeme normálne ako sa patrí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čafte :grinning: e :grinning: e :grinning: e :grinning: e :grinning: e :grinning: e :grinning: e :grinning:

ako obvykle nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale požehlená kopa oblečka,povysávané,poumývané podlahy,popraté a povešané samozrejme všetko za výdatnej pomoci môjho Matulka :wink: ... a dnes nevarííím :dizzy_face: mamina mi dá slivkové knedlosky :grinning: a teraz ideme na slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak pa a pekný dník prajem moje krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
He,he,he..trošku humoru :grinning: ja ako platinová blond a my predtým ako sme vôbec plánovali deti :grinning:
3. okt 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,,,,,

@denisenko krásne krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2013 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok