Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. okt 2013

Dobré ránko 😉 to čo toto,že -4????? Idem vybrať zimnú bundu...

utka
4. okt 2013

Ahojte...

leninka75
4. okt 2013

ahojteeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ......zimné gumy prezuté 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
4. okt 2013

@denisenko ..jej aké pekné foto 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...............chudučká ako aj teraz...vlásky iné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......ale inak celá ty 🙂 🙂 🙂 🙂 ......aj Peťo 🙂 ...............

jacka
4. okt 2013

@denisenko tu -6......som myslela že nevidím dobre.... 😠 😠 😠 ..................ale teraz je 😎 😎 😎 😎

leninka75
4. okt 2013

@jacka kuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .......kúrite po večeroch?.. 😉

jacka
4. okt 2013

@leninka75 kuk 😵 😵 ...............jansé-......bol by zo mna cencul... 😀 😀 😀 ...................aj vy?.......ale zatial do kachlí 😵 😵 ...mojím drevom 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. okt 2013

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......si ťa tak predstavujem ako jednou rukou zakuruješ a druhou vyháňaš muža, že čo sa hreješ pri mojom dreve 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. okt 2013

..pekný víkend bambuľky 🙂 🙂 😎 😎 😎

jacka
4. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 teplo je len moje...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................muž kuká tv poza okna....ale z vonku 😀 😀 😀

aj tebe pekný víkendík 🙂 🙂 🙂

jacka
4. okt 2013

pekný víkendík 😎 😎 😎 😎

katka1819
4. okt 2013

kukuk 😀 sa pridávam ... pekný víkendík prajem kočiceeee 😵

utka
5. okt 2013

Pekny víkend.My ho mame na prd. Lucka ma teplotu a Viki zase sopli a kašle ☹

katka1819
5. okt 2013

aha čo som dnes vyviedla 😀 😀 😀 trošken zmena 😉

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ...júúj...herečka.....čo tak?.... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
5. okt 2013

pekný víkend...my sme zas sami a ešte k tomu Simonko štrajkuje so spaním...takže 2 hodiný zaspáva cez den a 2 hodiny večer...medzitým vylezie 100krát z postielky, to neprehánam....zasvieti si a rehoce sa.....už aj po plienkach dostal a aj tak...nič.....moje nervy úúúúbohé...kde sú moje kludné večery a dve hodinky cez den, kedy som mohla variť?????

katka1819
5. okt 2013

@denisenko nooooooo chcelo to už tie vlasiská šmyknúť dole 😀 a akú mám ľahkú hlavu zrazu 😉

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ale čo tam..kočka si aj teraz... 😉

katka1819
5. okt 2013

@denisenko no raz to muselo prísť 😅 a počkaj keď nebude chcieť spať cez obed vôbec ... a večer o 20 tej hodke ako duracelko bude ešte vyskakovať 😀 😀 😀

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ..ja sa odsťahujem..... 😠 😠 😠 😠 už dosť, že sme prešrobovali kľučky smerom dohora, aby neotváral, kedže aj kľúčik zasekol.....zajtra vyhodím z lustra všetkych 8 žiaroviek...to ešte len bude prekvapko..... 😀 😀 😀 😀 😀 a to nevravím o tom, že v kuse chodí svietiť na balkon....to budú účty.....

katka1819
5. okt 2013

kočky od pondelka v Lidli ... idem kúpiť obom bundy aj oteplováčky 🙂 http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-1BE57718-FA...

katka1819
5. okt 2013

@denisenko to bude u Vás teda tmisko 🙂 keby som išla okolo tak Vás isto nájdem jediný dom kde sa svieti baterkami 😀 😀 😀 no krpáni ... a ešte toho povymýšlajú 😅

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 super...ale ja som im už kúpila....obom...aj sebe...no čo už..ale snehule potrebujem, asi skočím v utorok kuky kuk.... 😉

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ..v baterkách nemáme baterky....už sa minuli...lebo ....: ahááááá, žižka........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 aj by som povedala, že u nás bude romantika....ale Petrík je od stredy preč a bohviekedy sa vráti....takže.....neviem, či to nazvať romantikou....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....správny výraz nájdem pri druhej modrine, ked do niečoho vrazím...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
5. okt 2013

@denisenko my sme od dnes začali v krbe kúriť tak tŕpnem aby sa krpci nepopálili... som jak magnetofón stále dookola - pozor páli ,nechytať veľké páli .... a keď sú jak gumkáči stále v pohybe 😝

denisenko
5. okt 2013

....aaaaa...už sa polhodinu nesvieti....asi fakt spí..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 to mi hovor, my sme zatiaľ kúrili, len ked Simčo už spinkal....a Denisko, ten má odjakživa pred krbom rešpekt...ale drobný si ho vie aj otvoriť a vymiesť....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
5. okt 2013

@denisenko tie tvoje hlášky sa rehocem fuuuurt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 modrine 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
5. okt 2013

@katka1819 ....krutá realita...... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre