• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka ....chýba..nechýba....sú zvyknutý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len na mna je toho dosť..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: zima...už pomaly objednávam Vianočné darčeky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....verím ti....celé dni bez muža.....sama s dvoma detmi.......jááj viem čo to je.... :pensive: ..............................inak ja ja už kupujme..... :grinning: :grinning: :grinning: no a čo........v tescu som kupila stolouv hru......zimné budičky také ako by to Maťko pomenoval......"vojenské"...........ešte chcem vysielačku a prkotiny a končím :grinning: :grinning: ......skromný bude.....aby si vedeli vážiť.... :angry: ........
7. okt 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobru noc
7. okt 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........
@utka ako je Lucke?........... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: lepšie? :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo ideš kupovať na Vianoce :slight_smile:
8. okt 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde.....zmiznem aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink:
@utka...juuj, chudatko maličké..... :pensive: :pensive: :pensive: už je lepšie?
@jacka bobkový list...kedysi som používala na vlasy..ale toto nepoznám.....
8. okt 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!................
....no tému vianoce som chcela nahodiť už minulý týždeň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...takže dávajte typy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
8. okt 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..na tej fotke som myslela, že denisko vypláca simka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....takže Peťo zasa kosí??

@utka ..držte sa!!! :slight_smile:

@jacka ..ty si šikovná ty si už nakúpila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja čakám na výplatu a tiež už pôjdem čo to pokúpiť :wink:
8. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....nevypláca.....on ho nebije...len sem tam pohryzne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Simonko veľmi rád na Deniskovi visí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jééj, že výplata...ty sa máááááš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .........teraz neviem čo je lepšie :confused: ..či pohrýzť alebo vyplatiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............veru konečne výplata :dizzy_face: ....už mám v peňaženke prievan :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
8. okt 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..konečne mám čas a idem vám napísať....včera sme mali rodičko..prídem do triedy..sadnem Lilke na miesto a kukám papier :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....otočím ...čítam...no ešte, že som sedela :angry: :frowning2: :sweat_smile:..na papieri Likinou rokou písaná poznámka, že "vyrušujem a bavím sa cez hodinu" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..teraz som nevedela, či sa smiať či zúriť :fearful:..ale zobrala som to z humorom, lebo presne viem čo Lilka so susedom Paťom riešili :wink:...Paťo chcel Lilke dať mačku :slight_smile:....... Lilka ma pre to užierala si 2 týždne, ale nedovolila som, lebo Trix by jej ublížil :frowning2:
8. okt 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..a ešte pikoška...písali opakovací test z matiky....slovná úloha..Lilka ju mala správne zapísanú aj vyriešenú aj slovnú odpoveď zapísanú, ale z dvoch bodov dostala len jeden lebo v odpovedi v jednom slove jej chýbal dĺžeň :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:...keď som na to učku uporoznila, že to je matematika a nie gramatika, tak ma odbila, že ona hodnotí všetko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......fest ma nasrdila :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:.......inému dievčatku dala zasa z diktátu dvojku....všetko mala gramaticky správne ale niektoré písmenká mala čapaté, tak zato dala dvojku :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:..................
8. okt 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...a ty sa máš ako??....ešte si taká boľavá??... :frowning2: ....
8. okt 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala Zuzka.......su v nemocke že sa Lucka dusila......zajtra ju budú vyšetrovať na reflux..
8. okt 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .............fuha to je silná káva :frowning2: ..držím palce!!!
8. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to bola vaša prvá poznámka? :slight_smile: :slight_smile: ................................................tá učka je nejaká divná..... :confused: :confused: ....nie sme všetci normálny.....ale takúto somarinu........by ma jedy brali :angry: :frowning2: :frowning2:
8. okt 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. okt 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty si tu či už nie.... :slight_smile:
8. okt 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....veru prvá :grinning: ..chcem si ju potom od učky vypýtať a založiť Lilke do krabice spomienok :wink: :wink: :wink: :wink: ......tá učka ma začína pekelne štvať :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....vám sa ako darí??
8. okt 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka soooooooooooooooooooooom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pýtaj pýtaj......potom prefoť....daj sem :dizzy_face: :dizzy_face: ..................................
darí darí....... :dizzy_face: :dizzy_face: .......................už ho prestávaju baviť dú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
padáme von pokial je slnko.......konečne...celý den nebolo :angry: :angry: :angry:
8. okt 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..bežkajte potom pokecáme o dú :wink: :wink: :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. okt 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved aj ja bežíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som tu na skok....3x vonku na prechádzke so Simonom...aby sa unavil, začal štrajkovať pri spaní, takže musíme chodiť na prechádzky.....ráno 2km.....pešo...po obede o niečo viac...a podvečer ešte aspon 2 ulice.....som KO...ale on je duracelko...jemu to nevadí.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ...to čo máte za učiteľku???..ved by ich mali motivovať a nie im školu znechucovať....som sa normálne vytočila, ked som to len čítala.....a to ja som sa u nás na ZRPŠ stažovala na kooopu veci...ale proti vám....to nie je nič.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka...ježkove oči, v nemocnici???....no sakra, taký drobček....ale dúfam, že aspon nájdu príčinu....držím palce a skorý návrat domkov.... :slight_smile:
@jacka to už ho nebavia úlohy???...a nezabudla si mu povedať, že toto ho čaká najbližších 13 rokov???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 a ty si sa dnes kam stratila...???? nový účes, nová žena....akože neprííídeš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 a vy ako?
8. okt 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem ja...Duracelko tvrdo spí...hodím horúcu vanu a padnem do postele.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko sem zde :grinning: len tak pokukávam :sweat_smile: neni mi do reči :stuck_out_tongue_closed_eyes: zub :rolling_eyes: zajtra ho čaká servisná kontrola :wink:
veru veru treba ho vyšťaviť duracelka :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka aj my sme na tom podobne s úlohami :sweat_smile: a každé ráno aj dnes musím ísť do školyyy ? a kedy bude víkend ? a ešte koľko rokov ich čaká to isté učiť sa :grinning: učiť sa :grinning: učiť sa :grinning: minule som mu tiež rozprávala aká ho čaká budúcnosť ...koľko bude chodiť do školy - ZŠ,SŠ,VŠ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 to je čo za učku :angry: nooooo takú hubovú polievku by dostala :grinning:
@utka drobček malinký joooooj to mi je ľúto že Ste v nemocke :pensive: ale aspoň Lucinku poriadne povyšetrujú a bude dobre :wink: .................... my sme tiež boli s Matulkom keď mal 2 mesiačiky v nemocke aj na jiske bol,a do týždňa sa z toho super dostal :slight_smile: Aj Lucinka bude čoskoro OK :dizzy_face: Veľa sily maminke a skoré uzdravenie Lucinke prajem
8. okt 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok