Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. okt 2013

dakujem za MAťka........tomu by som ťažko uverila...keby to tam nebolo napísané 😀 🙂 🙂 🙂 ale som na neho pyšná 🙂 🙂 🙂

jacka
14. okt 2013

@utka odomna nemáš srdiečko...ja som ani nevedela že ste zas tam........ste šli na otočku... ☹ ☹ ☹ .................ale hlavne že sa to lepší a budete o.k.....a zachvílu šup domkov 😵 😵 😵

jacka
14. okt 2013

@leninka75 veru u strigy 😠 😠 ......................hurá doma 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. okt 2013

@katka1819 ta to paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
14. okt 2013

@jacka krásne píše Maťko 😵 náš Peťko tiež celkom pekne 😉 😝 dám foto na porovnanie 😀 😀 😀

@letty86 sa pripájam všeeeetko najsamlepšie k narodeninkám Maťkovi prajeme 😵

katka1819
14. okt 2013

babýýýýýýýýýýýý zdrhám 😀 😀 😀 neskôr kuknem 😉 😵

jacka
14. okt 2013

@katka1819 veru pridaj.......verím že je šikovný 😵 😵 😵 😵 ten rok vela urobil 😵 😵 😵 😵 že?

letty86
14. okt 2013

@jacka dnes celkom fajn, len som mu na otázka, či prídem, zapotila: neboooj, ved zajtra prídem 😅 no proste som už vycucnutá 😝 ...minulý týzden bol tazký, uplakaný...aj doma je také mrnčadlo nespokojne

jacka
14. okt 2013

@letty86 ....nezávidím ti ☹ ☹ ☹ ☹ .................. 🤐

letty86
14. okt 2013

@jacka ved ani nie je co 😉 ....a vy ako? ako si zvládla strigo víkend?

leninka75
14. okt 2013

@letty86 ...pomohlo 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
14. okt 2013

@jacka ...aj si dostala domov nejakú "striga mňamku"???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................

leninka75
14. okt 2013

@katka1819 ....s vami sa teda človek nenudí 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 ......podarená rodinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ako ináč.....ale už mám nanarené.......moju mnamku 😀 😀 😀 😀 😀 .................................mne bolo včera s toho tak zle........krče v bruchu...tam už nedám nič do pusy...a to som v sobotu jedla jedko detí.....len v nedelu som musela rezen 😝

utka
14. okt 2013

@letty86 aj my prajeme Matkovi vsetko naj...

leninka75
14. okt 2013

@jacka ............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................ešteže brávaš jedlo deťom, inak si hotová 😉 😉 😉 😉 😉 😉..................

jacka
14. okt 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ---aspon viem čo zjem 😀 😀 😀 .......................noooo bola by som radšej hladná........ 🙂 😀 😀 tie rezne čo teraz urobila........vieš čo....úplne nechuť----priam odpor začínma mať k tomu....škoda deti to lubia

dnes ste tu boli nejak riedko?? ☹ ☹

utka
14. okt 2013

Dobru noc.Som zvedava kolko ich tu este stravime.Už som na prášky z toho,že sme tu zavrete samé dve...

utka
15. okt 2013

Prvá...

jacka
15. okt 2013

ahojte.........
druhá 😀

letty86
15. okt 2013

ahojte 😉
ze tretia 😀

letty86
15. okt 2013

@jacka
@katka1819
@utka
@denisenko dakujem za prianie

letty86
15. okt 2013

@jacka inač aj som sa pýtala, ako ste sa mali a mne odpoved nisť 😕 čo to ☹

jacka
15. okt 2013

@letty86 tak som asi prehliadla.....alebo neviem čo sa stalo?... ☹ ☹ ...............................................víkend... 😠 😠 😠 .som rada že som doma................... 🙂

utka
15. okt 2013

Ahojte.Ja už asi zosediviem z toho refluxu.Vždy keď sa blíží večer mám mindraky a v noci po kazdom papani som este hodinu hore.Tuto noc zase Lucka po napapani tak kaslala,az sa hej miestami nedalo nadychnut.Už nech to rýchlo přejde,lebo Pezinok je isty...

letty86
15. okt 2013

@jacka ja len či sa nehnevas, alebo čo 😀 😉 😉 ....a detičky to tam lepšie zvládaju ako ty? manzel je asi ako v bavlnke tam, či ani nie?

jacka
15. okt 2013

@letty86 na teba sa dá hnevať? 😉 🙂 😵

jacka
15. okt 2013

@letty86 tak deťom šuma fuk 😀 😀 ...........ked budú väčší zabadaju 😠 .....................no a manžel.....podla mna spokojný že si može mesiac odfajkunúť 😀 😀 ......dašia perioda za mnou 😀 😀 😀
Maťko ako? 😅

letty86
15. okt 2013

@utka 😔 v tomto ti ani neviem poradit 😔 ...drzte sa...nam pomohlo antirefluxne mliečko....alebo davat do umeleho nutriton...skus sa poradit...najprv ten nutriton...to sa dava na zahustenie do materskeho mlieka....nam to bolo také komlikovane.....nam dost pomohlo to AR mlieko, ale to sa mi už potom viki nechcela kojit 😔

letty86
15. okt 2013

@jacka 😉 😵 😵
že odfajknut 😀 😀 😀 to vy takto povinne a pravidelne tam musíte chodit 😝 ...aj k tvojim tak pravidlne chodíte?
matulko...nechcem zakriknut...tak som sa ani chvalit nechcela....ale tak idem iba konstatovat...ze neplakal, ani včera ani dnes...iba sa mu tak pusinka zatriasla, ked som ho učke dala...ustál to....ale vies, to sa ešte moze zmenit......tak sa potichu a neisto tesim....aj doma, už lepšie, sa oblieka, smejka, minulý týzden aj doma uz plačkal......idem sa nádejat, že pochopil, že prídem stále 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre