Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
15. okt 2013
@utka nutriton sa aj do materského dava
jacka
15. okt 2013
@letty86 to je povinné.......čo musíš musíš.................k našim čosi.......vraj sú blízko možeme hocikedy ]-( ]-( ]-( ]-( ha ha ha

tak klop klop.............ale toto by mu už malo vydržať.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................a Vikuška ako?
letty86
15. okt 2013
@jacka super :-p to tak niekedy býva, že tí, čo sú blízko, tak majú smolu :-p tamto je prednejšie....my pripomínas moju mamku, tá nerada chodila k svokre...mali ju radi, si myslim,aj ona ich..... ale tam bol iný problem, pre moju mamku.....oni neskutočne vela robili...od rána do večera....len robota a robota...a potom zas len robota...moja mamka spomína, že tam mal den 100 hodín...minimálne :-p ...a tiez sa k jej rodičom chodilo ovelaaaaa menej.

vikuska dobre x-) a chlapci?
jacka
15. okt 2013
@letty86 presne ako píšeš..... 😞 ..............ale ja mu to patrične hodím medzi oči 😃 😃 😃

chalani......fajne .....mi pília nervy..... ]-( ]-( ]-( ..........presne ako leninka písala......u nás detto...... ]-( ]-( ]-(
zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letty86
15. okt 2013
@jacka 😃 😃 len hádž 😃 😃

u nás je matulo ten provokatérik :-p

prší :-p a ja mam dnes milú povinnost...idem sa nahlásit na urad práce 😞
jacka
15. okt 2013
@letty86 dik za podporu 😃 😃 😃 😃 😃
tak u nás mám dvoch provokaterov....ale ked sú od seba...tak su ako medík.............

to už?.... 😞
leninka75
15. okt 2013
ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....
utka
15. okt 2013
@letty86 tak zatial skusame prvé opatrenie,uvidím,co ďalej.Ale ten nutriton vraj zapeka a čítala som,že je blbost zahustovat...no neviem.
denisenko
15. okt 2013
ahojte.... 😉
ja len na skok...dneska vobec nestíham a od zajtra jak by dal..... :-p ....skúsim dočítať, len ešte neviem kedy.... ]-(
denisenko
15. okt 2013
@utka rado sa stalo..... 😉 hlavne, že je už lepšie..... 😉 som si to blbo prečítala, že rodit...som myslela, že Ty..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
15. okt 2013
@katka1819 xi,xi...Kati, vy ste iná partia...... 😃 😃 😃 ...ale v dobrom závidím....... x-) x-) x-) x-)
denisenko
15. okt 2013
@jacka a kto "odfajkuje???" 😃 😃 😃 😃 😃
katka1819
15. okt 2013
Večerný kuk a kontrola 😉 😃 x-) a Dobrúúúúúúúúúúúúú maminky 🙂
utka
15. okt 2013
@denisenko 😉
@katka1819 a prispevok v čase 19:18...
Dobruuu...som zvedava,ci nás zajtra pustia.Inac sa potvrdil ten norovirus...
denisenko
16. okt 2013
Dobré ránko 😉
utka
16. okt 2013
Dobré ranko...no som zvedava na dnesnu vizitu...
leninka75
16. okt 2013
ránečko!!..............pršíííííííííííííííííííííííííí :-p :-p :-p :-p :-p :-p

@denisenko ..blbá otázka, ale nedá mi 😉.......simonko ťa zamestnáva, keď nestíhaš?? 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😃 😃 😃
leninka75
16. okt 2013
@utka .....ako to vyzerá??....aj by vás mohli pustiť domov???...
leninka75
16. okt 2013
@jacka ...a s tebou je čo??? =-) =-) =-) =-)
utka
16. okt 2013
@leninka75 este jej dnes brali moč,mala hranicne hodnoty erytrocytov a este nemáme výsledok vyteru z očka.Dr.včera povedala,že by sme mohli,ale i tom rozhoduje primarka...
leninka75
16. okt 2013
@utka ...takže to vyzerá nádejne! 🙂...z očka výter kôli tomu kokovi?? 😞
jacka
16. okt 2013
ahojte..............................

@leninka75 nič prečo? =-)

aj tu prší :-S ......................kávička spravená.......idem si na sekudničku oddýchnuť 😃 😃 😃
katka1819
16. okt 2013
Ahoooooooooooj 😃 😃 😃

podávam hlásenie že aj tu čiape :-N 😉 :-p
leninka75
16. okt 2013
@jacka .no nič len včera si tu bola iba ráno 😞 ....a dnes tiež neskoro 😉 .....čo si sa už pustila do vianočného pucungu?? 😉 😉 😉 😉
jacka
16. okt 2013
@leninka75 nie.......čosi......aj ked sa už mesiac chystám............a ráno robil Peťko cirkus kvoli topánkam......si nechcel obud také prechodné..... ]-( ]-( ]-( .................zas ma hlava bolí ]-( ]-( ....................a urobila sa som si víkendové riadenie..... :-p ....dala tbl.. a kávu a čakám a čakám :-p ......................zachvílu letím pre Peťka a vyše hodiny ideme čakať na MAťka...... 😢 😞 ]-( :-p
nebola si v Lidli?.......tie bundičky vraj do -10 st.........rozmýšlam či ano...či nie.....ale nie sú velmi pekne...... :-p
jacka
16. okt 2013
@leninka75 a s detmi som bola vonku ked bolo pekne.....včera poobede......Maťko ten sa zdúval že nechce robiť dú....vraj to mám ja napísať.....................to kde na to chodí? ]-( ]-(
leninka75
16. okt 2013
@jacka ....vieš čo ja čakám, že sa to samo urobí 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........tie cirkusy :-p :-p :-p :-p ....to poznám...a najlepšie keď sa ponáhľaš :-N :-N :-N ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( .....opice krpaté 😉 ....mení sa počasie tak si to schytala, že 😞 😞 😞 😞 😞 .....nebola som v Lídli, ale dobre, že si pripomenula...tiež som chcela tie bundy..len netuším či ešte budú 😞 .....to je akcia od pondelka??..
leninka75
16. okt 2013
@jacka ..a čože mladý pánko neznáša keď "MUSÍ"??? 😃 😃 😃 😃 😃 :-N :-N :-N :-N.....dúfam, že si mu ju ako správna mama urobila 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
16. okt 2013
@leninka75 od pondelka.....a unás ich tam ešte majú....včera som robila kuk.......čo je viem...neviem sa rozhodnuť.......... 😞 .........................................veru zmena počasia a hlava si robí čo chce......ale ťuť ťuk...a.si prestáva :-x :-x :-x ............................................vieš čo Peťko je horšia ako baba.....toto nechcem toto si nedám ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ........................neviem či to preto že musí......mne tvrdí že ho to nebaví......prečo to aj doma píše ...či to nestačí LEN škole.... ]-( ]-( ]-( ....bože tri riadky......a padla zem ]-( ]-(