• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka nutriton sa aj do materského dava
15. okt 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to je povinné.......čo musíš musíš.................k našim čosi.......vraj sú blízko možeme hocikedy :angry: :angry: :angry: :angry: ha ha ha

tak klop klop.............ale toto by mu už malo vydržať.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................a Vikuška ako?
15. okt 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka super :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak niekedy býva, že tí, čo sú blízko, tak majú smolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tamto je prednejšie....my pripomínas moju mamku, tá nerada chodila k svokre...mali ju radi, si myslim,aj ona ich..... ale tam bol iný problem, pre moju mamku.....oni neskutočne vela robili...od rána do večera....len robota a robota...a potom zas len robota...moja mamka spomína, že tam mal den 100 hodín...minimálne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a tiez sa k jej rodičom chodilo ovelaaaaa menej.

vikuska dobre :dizzy_face: a chlapci?
15. okt 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 presne ako píšeš..... :frowning2: ..............ale ja mu to patrične hodím medzi oči :grinning: :grinning: :grinning:

chalani......fajne .....mi pília nervy..... :angry: :angry: :angry: ..........presne ako leninka písala......u nás detto...... :angry: :angry: :angry:
15. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: len hádž :grinning: :grinning:

u nás je matulo ten provokatérik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja mam dnes milú povinnost...idem sa nahlásit na urad práce :frowning2:
15. okt 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dik za podporu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak u nás mám dvoch provokaterov....ale ked sú od seba...tak su ako medík.............

to už?.... :frowning2:
15. okt 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....
15. okt 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tak zatial skusame prvé opatrenie,uvidím,co ďalej.Ale ten nutriton vraj zapeka a čítala som,že je blbost zahustovat...no neviem.
15. okt 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink:
ja len na skok...dneska vobec nestíham a od zajtra jak by dal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....skúsim dočítať, len ešte neviem kedy.... :angry:
15. okt 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka rado sa stalo..... :wink: hlavne, že je už lepšie..... :wink: som si to blbo prečítala, že rodit...som myslela, že Ty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 xi,xi...Kati, vy ste iná partia...... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale v dobrom závidím....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a kto "odfajkuje???" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Večerný kuk a kontrola :wink: :grinning: :dizzy_face: a Dobrúúúúúúúúúúúúú maminky :slight_smile:
15. okt 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :wink:
@katka1819 a prispevok v čase 19:18...
Dobruuu...som zvedava,ci nás zajtra pustia.Inac sa potvrdil ten norovirus...
15. okt 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
16. okt 2013 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ranko...no som zvedava na dnesnu vizitu...
16. okt 2013 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!..............pršíííííííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ..blbá otázka, ale nedá mi :wink:.......simonko ťa zamestnáva, keď nestíhaš?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....ako to vyzerá??....aj by vás mohli pustiť domov???...
16. okt 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...a s tebou je čo??? :confused: :confused: :confused: :confused:
16. okt 2013 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 este jej dnes brali moč,mala hranicne hodnoty erytrocytov a este nemáme výsledok vyteru z očka.Dr.včera povedala,že by sme mohli,ale i tom rozhoduje primarka...
16. okt 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...takže to vyzerá nádejne! :slight_smile:...z očka výter kôli tomu kokovi?? :frowning2:
16. okt 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..............................

@leninka75 nič prečo? :confused:

aj tu prší :confounded: ......................kávička spravená.......idem si na sekudničku oddýchnuť :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:

podávam hlásenie že aj tu čiape :sweat_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .no nič len včera si tu bola iba ráno :frowning2: ....a dnes tiež neskoro :wink: .....čo si sa už pustila do vianočného pucungu?? :wink: :wink: :wink: :wink:
16. okt 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie.......čosi......aj ked sa už mesiac chystám............a ráno robil Peťko cirkus kvoli topánkam......si nechcel obud také prechodné..... :angry: :angry: :angry: .................zas ma hlava bolí :angry: :angry: ....................a urobila sa som si víkendové riadenie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dala tbl.. a kávu a čakám a čakám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................zachvílu letím pre Peťka a vyše hodiny ideme čakať na MAťka...... :cry: :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebola si v Lidli?.......tie bundičky vraj do -10 st.........rozmýšlam či ano...či nie.....ale nie sú velmi pekne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a s detmi som bola vonku ked bolo pekne.....včera poobede......Maťko ten sa zdúval že nechce robiť dú....vraj to mám ja napísať.....................to kde na to chodí? :angry: :angry:
16. okt 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....vieš čo ja čakám, že sa to samo urobí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........tie cirkusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to poznám...a najlepšie keď sa ponáhľaš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .....opice krpaté :wink: ....mení sa počasie tak si to schytala, že :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....nebola som v Lídli, ale dobre, že si pripomenula...tiež som chcela tie bundy..len netuším či ešte budú :frowning2: .....to je akcia od pondelka??..
16. okt 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a čože mladý pánko neznáša keď "MUSÍ"??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.....dúfam, že si mu ju ako správna mama urobila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 od pondelka.....a unás ich tam ešte majú....včera som robila kuk.......čo je viem...neviem sa rozhodnuť.......... :frowning2: .........................................veru zmena počasia a hlava si robí čo chce......ale ťuť ťuk...a.si prestáva :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ............................................vieš čo Peťko je horšia ako baba.....toto nechcem toto si nedám :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........................neviem či to preto že musí......mne tvrdí že ho to nebaví......prečo to aj doma píše ...či to nestačí LEN škole.... :angry: :angry: :angry: ....bože tri riadky......a padla zem :angry: :angry:
16. okt 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok