• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
normálne sa mi aj vydarili :grinning: :grinning: .......................ozaj ked ťa tu mám :slight_smile: .....tie plechy na bagety čo sú v pekárničke........možem dať aj do rury?....nevieš? :sweat_smile:
dala som foto....povodne som chcela len bundičky......ale neostala som len pri tom :grinning: :grinning:
18. okt 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....môžeš ich dať do rúry :slight_smile:...zdá sa ti, že tam sa lepšie upečú než v pekárničke??
18. okt 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...všimli ste si fotku tej rodiacej čivavy?.....mne to prišlo nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
18. okt 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
debilníček musí byť...už aj u mna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 čivavu som nevidela a tusim ani nechcem vidiet :grinning: ....
18. okt 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ešte dolezité info....viki mi prestala v 2.mesiaci prospievať, pri dalsom vázení dokonca dost výrazne schudla.....tak preto sme riešili to zahustovanie....presne, ako sa píse v tom článku, čo si dala......že to bolo nevyhnutné........v nasom prípade rozhodne.....
18. okt 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem, žienky...zajtra máme oslavu matkovu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prvykrát som dala urobiť tortu, matko si vybral Boba stavitela :sweat_smile: , dnes sme ju doniesli, vyzera krásne :dizzy_face: :dizzy_face:
a dnes príde svokrusa a v nedelu s nou odchadzame a u svokry pobudneme do utorka ...vikuska bude s kosickou babkou........tak aby ste vedeli :dizzy_face:
18. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 v pekárničke su nejaké vysušené...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všimla som si......neviem čo na tom bolo pekné :angry: :angry:
18. okt 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 pekne pekne idete vegetiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................tak daj aj fotočku nech poslintáme aspon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................a zo školy ju odhlásiš?
18. okt 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka este ju nemam sfotenu, ale neskor pridam :wink: zistujem, ze nie som ten typ, čo hned všetko a vzdy a hned a proste vzdy a hned foti :grinning: :grinning: :wink:
nie, viki bude chodit do školy, ved bude s košickou babkou :wink:
18. okt 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vidíš aká som ..........to počasie na man zle vplýva.....mne musíš pekne po lopate................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................no ale nie že zjete tortu skor ako je cvakneš :grinning: :grinning: :grinning:.............mala by si sa zmeniť s tým fotením....:grinning:
18. okt 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka až zasa taká trubka nie som :grinning: :grinning: :grinning: pofotim, to by som si nenechala ujst :grinning: :grinning: :grinning: ....juj, nezmením....ja ked vidím, čo všetko zeny fotia tu vo fotoblogoch......kazdu prkotinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak toto nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ved ja nič.......v zlom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................................ja si tiež idem oči vyočiť čo všetko sú schopný pofotiť...................nechápem to..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@jacka ..........tichý súhlas s vami :slight_smile: ...tiež nechápem na čo je dobré také fotenie všetkého :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .........a tie otázky alebo diskusie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..............
18. okt 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..tak si užite aj oslavu aj mini výletík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................
18. okt 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...som zvedavá aké budú v rúre :slight_smile: ..potom mi nezabudni povedať :wink: .......
18. okt 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale ja len bezl.------...............nevadí........................................ved tie diskusie.........som nedávno našla ...písal chlap.... :grinning: :grinning: :grinning: otázku......možem jesť toto a tamto ked je žena tehotná.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hotový výsmech.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja viem, že bezl..ale aj tak..či budú lepšie :wink: :wink: :wink: ................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne to som aj ja čítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a podľa mňa na100% si robil prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............ale tie baby si to robia samé..načo tu pchajú také debilné otázky....a tiež ma fascinujú všetky tie čo okažite na všetko "múdro" reagujú :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja sa divím že to nezablokuju také somariny......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................podal mna tiež si z nich vystrelil...........ale fajn ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................sa divým aký ludia žiju medzi nami....... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
18. okt 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
http://www.youtube.com/watch?v=kbA1YDXBtnM&feature=share

toto som včera zapla Peťkovi.......ani sa nepohol... :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...skúsim pustiť babám čo povedia :wink: ..idem učiť ...pa zatiaľ :slight_smile:
18. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak nezabudnem...tak dnes idem na tie pyžamká.....aby aj ku mne pršiel ježiško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pa.... :dizzy_face:
18. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooj mamčule :grinning: :dizzy_face: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...

@letty86 tak v tom prípade je to jasné!
My sme boli dnes u dr. Lucka aj napriek všetkému, čo ju potrápilo za 22 dní pribrala 190g. Máme sa prísť zase vo štvrtok odvážiť. A vraj koncom novembra už môžeme začať s príkrmami. Dnes je to iné ako kedysi. Keď bolo dieťa len dojčené, príkrmy sa zavádzali od ukončeného 6. mesiaca. teraz už od 4. mesiaca. Vraj alergológovia od toho upustili, lebo aj tak sú alergie. tak treba začať čo najskôr, aj čo sa lepku týka. No však uvidíme.
18. okt 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jéééj, super pesnička :wink:...
18. okt 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...........pekný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vám...
18. okt 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj vám.......

pekný víkendík.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. okt 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásny víkend.
19. okt 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok