• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@utka ...to som mala už pri Peťkovi že možem okolo 4mes. prikrmovať..................ale ja som si robila čo som chcela......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................a tu alergiu na lepok a kadečo ak je to geneticky dané tak to neovplyvníš..... :frowning2: :frowning2: ...či začneš od 4mes. alebo od 6....mes.......................ked som na gastre povedala že Maťka som kojila vyše dvoch rokov...... tak mi dr. povedala že je malá pravdepodobnosť že bude celiatik................a aha.............................
24. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka si to pochopila :wink:
prásky nespomínaj, das fernet a ruka hore :sweat_smile:
24. okt 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka suhlasim s tou genetikou......stále vymyslaju....pri viki bolo nutne co najneskor dat lepok, pri matkovi uz presny opak.....a tusim zdoraznovali, ze je najlepšie dat lepok a kojit......ja som sa pri matkovi s lepkom tiez neponahlala....ale nech si robi kazdy ako chce :wink:
24. okt 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
24. okt 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ruka hore bude len ked budu mať práznidny... :grinning: :grinning: :grinning: ............potom dám aj fernetík :slight_smile:
24. okt 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 tak tak.,...každy nech si robí čo chce.......... :slight_smile: .............som rada že somnou súhlasíš :dizzy_face: :dizzy_face: .....................furt to menia..... :angry: :angry: :angry: ............................hlavne nech je dieťa spokojné s plným bruškom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................a možu sa dať....múdri........vy.....ť.... :wink:
24. okt 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak ahoooooooooooooooooooooj maminky :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. okt 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: karfiol vypražený, prádlo požehlené...upišťaný a usoplený Simonko zarezáva...tak vás idem trošku počítať.... :wink:
24. okt 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vitááááj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................man pozývam sa....u nás to nejde :frowning2:
24. okt 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joj, som sa tu nasmiala.... :grinning: :grinning: :grinning: @jacka @leninka75 @katka1819 @utka @letty86 maminky, dakujem.... :wink: :wink: :wink:

ja som veselá kopa, takže beriem všetko s humorom...že áááááááno.......
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a k tomu autu.....nezmätkovala som, lebo už minulý týžden sa mi stal "obšuch"....odbočovala som doľava, šla som do tesca a z pravej strany ma obiehal debil s veľkým D s dodávkou a vozíkom pre autá...širokýýýýýým.....tak mi šuchol pravú stranu, že mi odpadol taký plast nad kolesom...a akože načo zastaviť?????...cesta úzka, a on dement sa tam stráááášne ponáhľal, ked sa serinkal vedľa mňa.....no...darííííí sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aha čom som tu našla........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........nemusím nikam chodiť všetko je na koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.flixxy.com/coca-cola-rust-removal.htm
24. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vitááám, vitám....ako Maťko v škole???? už sa s tým zmieril, že to bude nadlho???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj a Peťko v školke neplačká, ked tam už Maťko nie je???? :confused:
24. okt 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja som tiež dávala príkrmy od 4-tého, aj ked bol plne kojený.....ale to len tak akoby na ochutnávku.... :dizzy_face:
24. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pánečku tebe ide.......................nejdem s tebou meniť :wink: ....................muž čo na to ...ked nie je doma...čo ty stváraš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...............nič v zlom moja :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko škola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................včera mi otočil písanku.....že napíš mi úlohu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Peťko...nechce domov........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vieš ako zvládam cestu s uvrieskaným Simonkom????.....prvých 50 km ešte vydrží, baví ho Denisko a ták...ale potom už katastrofa....a na to potrebujem balíček prvej pomoci, aj ked som proti....čiže Denisko mu po kúsku dá miňonky, cukrík alebo niečo podobné....a vtedy je aspon chvíľku kľud..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko a Denisko ako.... :slight_smile: .................
24. okt 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ešteže máš Deniska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vzadu :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo moj muž?????...neboooj...to sa vyklepe..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: plast som si pridrotikovala sama, mám dlhoročnú prax z opravovania autíčok...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásne...to je už tolko hodín.....možem padať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

neurobila som nič....čakala som poštárku aby mi zas neušla :angry: :angry: :angry: :angry:...........nechápem za čo je platená.....
24. okt 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka he he...že napíš úlohu..... :grinning: :grinning: :grinning: ....to sme mávali aj my..... :grinning: :grinning: :grinning: sa vedia vynájsť.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ked sa mi niečo stane....tak ti zavolám :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vy ste zohratý párik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja padám......demolátor zachvílku vstane a ešte musím banku vybaviť a kuknúť, ako je na tom moja poistná udalosť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....čo si Deniskovi povedala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................................teda nechápem kde na to chodia :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už tu nie som :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to hej...párik na pohľadanie.....ale skvele sa k sebe hodíme..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som si ho tak vychovala, ale nikomu to nehovor..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...len sa mu nepáčia moje kosti, ale čo už....nech je viacej doma..... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka na úlohy?.....že ja už to viem, ja to nepotrebujem cvičiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok