• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Ach jáj baby. Dnes som na všetko sama. Môj drahý je chorý a celý deň spí. V noci grcal, asi mu niečo zaškodilo, čo zjedol...A teraz je ako mátoha a spí...
27. okt 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo si....ešte druhý a tretí obed.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: večera bola pizza...mnááám..... :wink:
27. okt 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka len aby to zas nebol nejaký vírus.... :confounded: :confounded: :confounded: držte sa... :slight_smile:
27. okt 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme boli na Kľaku...na túre.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko dosť možné...díky...
27. okt 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: tak u nás sa vstávalo po starom :frowning2: už hodinu sme hore :confounded:
28. okt 2013 o 05:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile:
@utka prešlo to mužovi?...
@denisenko kráááásne fotky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................aj tu starom.................. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2013 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ránečko!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
...moje potvorky včera vstali pomerne skoro...cez deň sme ich ešte pre istotu povláčili po lese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....takže večer o 6:15 u nás "klídek, leháro" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....len sme zrazu s mužom nevedeli čo s toľkým voľným časom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............
28. okt 2013 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..pekné fotečky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ty tuším tie vlasy stále viac skracuješ :wink: .....isto chceš konkurovať Vikinovi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:..ostatní ste OK, negrckáte??
28. okt 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...idem od vás...variť.....deťom krémovú brokolicu, pre dospelákov kapusta s klobáskou a hubami....rezne a pyré je od včera..... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. okt 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mnam....pozývam sa k k dospelákom :dizzy_face: :grinning: :grinning:

@leninka75 aj moji včera odpadli......skoro preskoro......ja do pol hodky za nimi :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Všetci sme ok, už aj Peťo...
@leninka75 veru,skracujem. Veľmi mi padajú,ale keď toprejde, nechám zase dlhé...
28. okt 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:

@leninka75 a prisli ste napokon na to, čo s tým časom :grinning: :wink: moj muz by hned vedel, otrava :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink:

ja len taký mini kuk...chystáme sa k svokre, budeme az do nedele, tak majte pekný týzden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
kukuk a Ahooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak konečne nábytky do detskej už skompletizované ,uložené na svojom mieste a stihli sme aj vymalovať nanovo detskú chalošom :grinning: neskôr aj fotos bude :wink:

inak sme usoplenýýýýýý aj Peťko aj Matúško ,s ním som teraz bola u doktora bo také zelené škaredé z rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak máme pamycon a fenistil :sweat_smile:

cez víkend sme mali veselo boli tu dvojičky a ešte len bude veselo bo aj teraz cez jesenné prázdniny tu u nás budú teda vedľa u babky ,ale to ako keby aj u nás :grinning: a už si rezervovali jednu noc v novej detskej izbe :dizzy_face:

noooooo čafte mamčule zas niekedy kuknem :wink: :grinning:
28. okt 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: už dopadali konečne :grinning:
28. okt 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ...môžem sa pridať k jacke??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....som chcela :wink: .... vyšlapali ste až hore na Kľak???.....krátky vydržal???..na deniska sa nepýtam to je samoška :slight_smile:
28. okt 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...nemáš moc rada časové posuny, že?? :frowning2: ..diki že na mňa myslíš pri varení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. okt 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka.... a nejaké vitamíny na vlasy??
28. okt 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...jasné, voľný večer sme parádne využili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ja som žehlila a zašívala a muž vyberal fotky na fotoknihu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....príjemný pobyt u svokričky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ,,,juj zasa sople?! :frowning2: .......nech ste rýchli fit!!!......deťom sa izbička páči??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...kedy ich sťahujete?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. okt 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 sesternica mi poradila lopúchovú vodu, tak skúšam...viem, že je to z pôrodu a to asi musí prejsť samé...neviem...
28. okt 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte... :slight_smile: ....máte aj teplotu?............peknučké fotočky :slight_smile: :slight_smile:
@leninka75 to ste mali riadnu romatiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pánečku.........ja som včera nevládala ani oči držať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........nie neznášam posuny..........na žiadnu stranu :angry: :angry:
@letty86 si to tam užite......peknú dovolenku :dizzy_face: :dizzy_face: ........asi sa neozveš že? :frowning2:
@denisenko ako dopadol obed.......mne až slinky tečú :slight_smile:
@utka to mu dáke jedlo asi uškodilo.... :wink:

chalani na von......ani za svet nechcu dnu........som im tam aspon zapálila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak to vyzerá, že to bolo z jedla...
28. okt 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @leninka75 polievočka bola výborná...ešte ostalo...len dojdite..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Leni....Simonko sa na Kľak niesol....trošku vyšiel, trošku mame na rukách, trochu tatovi na pleciach...ale tato to asi v polovici vzdal...že nebude riskovať infarkt...predsa len...kondička chýba a Simonko váži 12,5kg.... :grinning: :grinning: :grinning: ale aj tak by sme až na vrch nestihli...bola by tma po ceste dolu.....tak nabudúce... :wink: :wink: :wink:
28. okt 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj mne Nisko od rána piští že ho bolí bruško...tak teraz vážne uvažujem, či nie je niečo zas vo vzduchu..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. okt 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 aj my soplíme....už mi to lezie poriadne na nervy.....nekonečné sople zas až do leta....brrrrr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko je, veľa je toho teraz na jeseň
28. okt 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zajtra sa stavím :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale beda ti ak nebude :grinning: :grinning: :grinning:
teda......ty si iná siláčka......ja Peťka nenosím na to mám nosiča....muža........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja by som veru nevládala :frowning2: :frowning2: ...............klobuk dole.... :dizzy_face: .................................vy ešte stále soplíte?.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....takže leto to istí :frowning2: :frowning2: :unamused:

dobru nocku :dizzy_face: ...............sa aj mne očičká zatváraju :grinning: :wink: :slight_smile:
28. okt 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok