Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. júl 2009

Ja vie,že ma to počká,ale chcela by som to robiť niekedy,keď nebude Viki doma...
Aj my asi pôjdeme niekam...asi ako vždy za barák na ihrisko 😀

utka
12. júl 2009

Už sa mi sem nezmestia fotky...dala som na FB. Včera sme Vikimu kúpili vytúžené Prasiatko. Síce trošku skôr,ale uspokojil sa,že to má už na narodeninky 😉. Ale my by sme mu chceli ešte bicyklík, taký väčší už. Ale to nám asi prispejú aj naši,aj svokrovci...

jacka
12. júl 2009

utka...krásne prasiatko.....obrovské 😉 ...tak mal predčasne narodky 😉 .....nusel mal z neho radost ked tak velmi po nom tužil 😵

aninka29
12. júl 2009

halooooooooooooooo 🙂 aj utka sa ukázala 😵 .........aké prasiatko???????aj ja chcem vidieť............hoď foto aj sem utka,ja sa neviem prihlásiť na ten škaredý FB 😝

aninka29
12. júl 2009

Simka je už okupkaná,teraz večeria 🙂 .......a čakáme kedy dorazí tatík 😉

aninka29
12. júl 2009

už dorazil 🙂 🙂 🙂

jacka
12. júl 2009

superani..aspon nie ste samé...ide aj zajtra?

jacka
12. júl 2009

Matko už hajinká...taký je zlatý.... 🙂

inak ja na FB nehcodím..len kukám fotky ...nejak mi to nič nevraví 😝

a ozaj..skoro som sa zabudal pochválit...Matko už skoro dva týždne kakušká do nočníka..juj taká som rada...a prišlo to samé.....žiadne nutenie..vyhrážanie....a som rada že je to tak.....vy to už určite máte za sebou tu radost..ja sa stále teším 😵

denisenko
12. júl 2009

ahojte, aký bvol víkend?boli sme na hubách a na šli sme kopec h...en, a to doslova 😢
ale nazbierali sme si lesné jahody a čučoriedky, aj to poteší..... 😉
utka, aj my sme chceli pre deniska na narodky bicykel, aj som zohnala, ale zo slovenska tak som to nechala na babku a vraj to bude darček od nich, tiež poteší.. 😀 😀 😀
jacka, ako? nenudila si sa?

jacka
12. júl 2009

deni...som unavena ako kon...a to bol muž doma...dnes celý den po 2 týždnoch....akoby som mala dve deti 😠 😠 ..a sa velmi nechodím tárat...len ked mám vychádzky...čert nikdy nespí..nejdem riskovat.... 😝

vy už spinkáte?

denisenko
12. júl 2009

😀 ti verim....aj ja mám dve deti 😀 😀 😀 len niekedy si myslím že to staršie má niekedy menej rozumu ako to mladšie dieťa ha ha 😀 😀
ale vedia odzbrojiť: my ťa lubime, maminka 😉

jacka
12. júl 2009

deni...celkom s tebou suhlasím..... 😉 jeden horší ako ten druhy a to ma čaká ešte jeden chlap 😀

no presne....Matko pride...a ked povie maminka lubim ta...tak by som ho celého vybozkávala... 😵

denisenko
12. júl 2009

tak to ti prajem pevné nervy, mala by si si potom založiť nejakú ženskú stranu aby si nebola diskriminovaná 😀
tolko chlapov a jedna žena, ale aspon budeš mať ochrancov 😀 😀 😀
aj my ich lubime, a oni to dobre vedia 😠

jacka
12. júl 2009

ved práve...že to vedie..poznaju čo na nás zaberie 😝 😉 🙂

však som mužovi vravela že budem rodit dovtedy pokial nebude baba....a čo on na to?...že len tak tak s iným 😠 😠 😠 😀

kedy príde na Slovensko?

denisenko
12. júl 2009

my? plánovali sme kocom tohto mesiaca, ale neviem,v utorok a stredu idem pracovať skušobne.. a potom uvidíme, ale tá, čo by som ju striedala, keby ma zobrali.. 😀 😀 😀 končí okolo 2O-teho, tak to nevyjde.. 😝 😝 😝
chcela som isť na SK!!!!!!!
ale ak bude robota...ved to poznáš....euráče treba 😝 😝 😝

jacka
12. júl 2009

takže návrat sa zatial nekoná ☹ .....a tak si sa tešila....ale máš pravdu ...euráčiky treba...stále ich nie je dost...
😝 😵
kde budete robit oslavu?...či len vy ...a ked prídete domov tak všetci?....už ste niečo kupili?

denisenko
12. júl 2009

asi pojde domov len tatinko, niečo porobiť na dome... a možno mu pribalím aj deniska....radšej nie 😀
denisko si vybral požiarnicke auto na dialkovéov 😀 ládanie, chodí, huka a strieka.....moje nervy!
ale ja som vybrala ten bicykel, ten ho už čaká u babky a musí mu stačiť až do vianoc ha ha 😀 😀
tatinko povedal že maminka z prvej výplaty musí kupiť velké lego....tak ešte to...ale kedy budem zamestnaná....nik nevie 😎 😎
a vy? po čom túži ten váš drobček?

jacka
12. júl 2009

no...tak už som od pc 😝 ..zajtra sa ozvem.... 😉

dobrú noc...a pekne sníčky.... 😔

aninka29
12. júl 2009

jacka no to je super, že už nemáte plienočku 😵 😵 😵 pfuj pfuj pfuj,aby sme nezariekli 🙂 ............len sa teškaj 😵 😵 😵
ahoj deni 🙂 .....to h...en,som nepochopila,ale neva 😀 😀 😀 ............takže domkov nejdete????????? 😖 .....si sa teškala...............ale veru,peniažky treba a v dnešnej dobe pomerne dosť 😖

aninka29
12. júl 2009

mamky idem sa ja učiť......včera som ani nekukla do testov 😝

skoro ráno sa ozvem 🙂 budem určite prvá..musím si privstať,aby som sa stihla vychystať do školy a potom do tej nemocky 😝 .......jacka som sa rozhodla, že si vybavím tú dokinu a bude pokoj 😝 😝 .........teda ak tam zajtra bude 😉
dobrú nocku 😵

denisenko
12. júl 2009

tak dobru noc, aj ja si asi pojdem radšej lahnuť 😢
pekné sny, ani neprehánaj to s tým učením a to h..... en znamená to sa tam niekto takmer všade vykakal 😝
čo už, ale našli sme aspon niečo 😀 😀 😀 😀
zajtra zas revy......do školky....idem sa na to vyspať

utka
12. júl 2009

Ahojte!!!
No ja sem prídem vždy, keď vy odchádzate ☹...
Tak dobrú nôcku...

mirrinka
12. júl 2009

Ahojte 🙂 tak konečne sa hlásim aj ja 😉 my sme dnes boli v Košiciach na bobovej dráhe - Lianka sa dokonca zviezla,ja som sa bohužiaľ bála 😀 nie som taká odvážna asi ako tí moji dvaja 😀 ale bolo super,dokonca máme aj tričko s fotkou - dám do albumu 😉
dobrú nocku...

utka
12. júl 2009

mirrinka, aj my sme raz boli tu na Kolibe na dráhe, ale šiel len náš tatinko... 😖

utka
12. júl 2009

Dobrú noc 😔 !!!

aninka29
13. júl 2009

prvááááááááááááááááááááá 🙂

aninka29
13. júl 2009

dobré ránko mamky 😉

Leninkinej Lilke prajeme k jej krásnym trom ročkom veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a veľa veľa všetkého 😵 😵 😵 😵 posielame pusinenky 😵 😵 😵 😵

jéééééééééééééj,Utka to prasiatko máme aj my 😉 furt zabudnem ako sa voláááááááááá.........pozriem sa na Simkine gaťky 😀

Mirrinka,tak ste si to užili 😵 🙂 ...........ja by som sa teraz tiež bála ísť na bobovku,ale keď som bola mladšia 😀 tak som na nej fičalááááááááááááááááá 😀 😀 ...........krásne fotečky,a to tričulo sa fakt vydarilo 🙂

aninka29
13. júl 2009

ja som už po raňajkách 🙂 lejem do seba kafčo a kukam tv 😉 ......................a čakám ktorá sa kedy ukážete 😀

Simka ešte sladko buvinká 😵 😵 😵 by som ju zjedla 😵

aninka29
13. júl 2009

😝 😝 😝 😝

jacka
13. júl 2009

ani 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre