• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
ránečko!!.......

.....ďakujeme babuľky za priania!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........všetko odovzdané, vrátane pusiniek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka......a nemala svokra na sebe hallowenskú masku?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....v každom prípade to bola pre malinkú zmena a v podstate cudzie tváre :frowning2: .............
4. nov 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko...ako kiahne?....ešte je denisko doma?....ozaj a oslava bola??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka......ako ste trávili voľný čas?? :slight_smile:
4. nov 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

@leninka75 celkom nijak.......boli sme viac von ako dnu.....tak si aspon z časti vybili baterky.......... :grinning: ..............a vy?....si sa tu neukázala... :frowning2:
4. nov 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj ja som zvedavá na kiahne.........má ich aj Simonko?
4. nov 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy ste ako oslávili? :dizzy_face:
4. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink: doma sme
@denisenko chlapcom dodatočne všetko najkrajšie k meninám :dizzy_face:
@leninka75 aj na tejto pode lolke všetko len to naj :dizzy_face:
4. nov 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
matkova torticka, slubena, dávnejsie :sweat_smile:
4. nov 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
4. nov 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 perfektná.....no mnam...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoooooooooooooooooooj :slight_smile:
4. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dodatočne Laurinke všéééétko najlepšejšie k narodeninkám :grinning:
4. nov 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :wink: práve som na 5 minút zdrhla demolátorovi....xi,xi,xi.... :grinning:

Denisko...také kiahne želám každému...po dvoch dnoch mu nebolo nič.....už je v škole...len také malé chrastičky mu ostali, čo škriabal v prvý den....inak....to tantum je super....dva krát sme natreli a viac o kiahnach nikto nevedel.... :grinning: :grinning: :grinning: Simonko.....ešte nič....čakááááme.... :wink:
4. nov 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 torta je perfektná.....až mi slinky tečú.... :grinning:
4. nov 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak kukajce že toooorta :dizzy_face: upiekla moja maminka len krtečka som vymodelovala z marcipánu ja :grinning: a trošken fotken z oslavy :wink:
4. nov 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 krásna tortička :dizzy_face: :wink: :grinning:
@denisenko tak super priebeh kiahní u Deniska :grinning: rýchlovka :sweat_smile: dúfam že keď už aj my dostaneme tak nás to tiež len tak lízne :grinning:
4. nov 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to je super........ :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale.....nechcem ťa strašiť....ak bol slabý priebeh tak ich može (ale nemusí)...dostať znovu....sestrina dcera tiež tak...desať bodiek........kde nič tu nič....do dvoch rokov sa vrátili.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................ale každé telo je iné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vy ste sa ako mali?
4. nov 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 :dizzy_face: :dizzy_face: šikulka si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko super, aj viki to mala taká mierne, až také, že matko nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hádam bude simčo iný prípad a odkrútite si to naraz :wink:
@katka1819 krásna torta...farebná a vesela...ako vasa family :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a krtko aký parádny...si šikovná :dizzy_face: ....ja by som zvládla tak akurát gulku vymodelovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aj to by z nej kocka bola :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to fakt :sweat_smile: no super...ešte ze si dodala, že kazde telo je ine :wink: som kludnejsia....sa na to budem spoliehat :wink: len či mi to tak vyjde :grinning: :wink: :dizzy_face:
4. nov 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. nov 2013 o 09:25 • zlate_deticky
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som rada že som ťa upokojila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....................vy ste sa ako mali?
4. nov 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tiež som umelecké drevo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........čo zabijem sa ked som pekná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

dnes sa mi ale že vobec nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@leninka75 si ma pobavila, že halloweensku masku...hahaha... :grinning:
4. nov 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: ...tak pracovne, hlavne muz :stuck_out_tongue_closed_eyes: kupili sme si prasiatko, tak bola zabijacka, tak nam to aj rychlo zbehlo
matula ma taký monokel pod okom :angry: sa nahanali s viki, mali tam bunker zo stoličiek a matulo rovno do stoličky :confounded: ...udrel si licko, ale sa mu ta modrina rozliala aj pod okom...jaaaj, expert moj
4. nov 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aký ste len šikovný.......tak ste sa mali... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........................chuda Maťulo ...to bolo asi plaču že?... :frowning2: :frowning2: ..............dnes šiel ako do školky,...................a prštek ako?.....
4. nov 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka plakal :confounded: ...ináč matulo je herec....niekedy place a slzy tahá až z paty :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálne hraje na nás......prštek v pohode, ani náznak, že niečo bolo....ale je zdefomovaný...už ti ho musim odfotit...som ti to slubila :grinning: ...lebo nemám ho tak specialne odfotený...že len palcek a nist iné
4. nov 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka som zabudla.....do skolky v pohode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa....hadam to už máme za sebou.....iba sa ma v satni spýtal. prídes, pravda? :grinning: :grinning: ja mu stále hovorím, pravdaže prídem ...už sa pekne rozkecal, tak som rada :dizzy_face:
4. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to poznám ten herecký plač a krodílie slzy........dobre to na nás hraju :grinning: :grinning: :wink: ..........................ved nemusím....len som zvedavá čo a ako... :slight_smile:
super :dizzy_face: :dizzy_face: ...........určite ....zistil že mu je tam lepšie ako s maminou :wink: :zipper_mouth: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: .......................no vidíš....teraz budeš chodiť s vatou v ušiach :dizzy_face: :grinning: :wink: .............je v školke na celý den?....sa bojím aj opýtať.....ako tvoja robota......máš niečo :sweat_smile:
4. nov 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok