• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@jacka veru, herci su to :grinning:
je tam celý den, už som sa na tu vatu aj tesila :grinning:
zatial nemam nič
4. nov 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čo domka porábaš kde si sama?....
4. nov 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka si ma potešila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale mal ich po troške všade, tak hádam je taký odolný...... :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko asi som ťa zazrela.....že :grinning: :grinning: :wink:
4. nov 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka oddychujem :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......ale neber to tak.......určite ich už nedostane..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................a Simonka pozeráš či niečo či čo... :grinning: :grinning: ...............Denisko mal aj teplotu?..........................a vy ste ako oslavovali?
4. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja som ta zazrela, posledný koment si "lajkla", citas odzadu :grinning: :grinning: ja niekedy ano :grinning:
4. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 neostal kúsok torty???... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aj ja robím...čítam odzadu....občas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 veru odzadu....ja aj časopis od konca..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a knižku? :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ked je muz v práci a nikto mi tu do ucha nehuci :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ked ono nás to tak automaticky posunie na koniec, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že :grinning: :grinning: :grinning: koník je na vine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@denisenko :grinning: :grinning: aj ja časopis, knizku raz tiež takto dám :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....takže pohoda klídek tabáček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................
@jacka ...aj knižku....vkladnú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj knihu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: umieram tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to ešte existuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tiež ma to napadlo, že či ešte funguju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru existuje.....svokra kedysi robila v banke, tak preto o tom viem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................čo sa nedozviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj...takto sa zas dožrať.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde máš Simonka?
4. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čoho.....daj nech sa pripojím :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko volakdey ano :grinning: :grinning: ,registrujem :grinning: :grinning: ale teraz už asi nie su moc v kurze, teda tak výhodne
4. nov 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....demolátor spí.... :wink: :wink: :wink: :wink: .....to vieš, je pondelok...takže obed zo zvyškov....hovädzinka z polievky, kuracinka z polievky, spolu na čínskej zeleninke, sojová omáčka a ryža.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok