• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@letty86 to hej, nič moc....ale trošku istejšie, ked teraz všetko riešim cez internet....
4. nov 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že demolátor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........tak predsa spinká ešte dva krát za den?...........................aj ja zbožnujem pondelky :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teda ten čas sa nejak rozbehol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...veru demolátor..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie, spáva len raz...pred desiatou musí byť v posteli....a ťahá ...ako kedy...väčšinou do tej pol jednej, jednej.....niekedy aj pol druhej.....ale to sa stáva málokedy.... :angry: :angry: :angry: :angry: a večer o 18-tej je už v posteli....
4. nov 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a jéééje....Petrík išiel do porodnice...zobrať sestru.... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. nov 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrotu más :dizzy_face: :dizzy_face: ty si už po obede :wink: ja som nedávno ranajky dojedla :grinning:
@jacka hroza, tu na nete ako rýchlo beží čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 veru, ja už obed..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo je so sestrou?...prečo s porodnice?.......čo mi ušlo?
4. nov 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru, podaj podrobnejšie info :wink:
4. nov 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa tu zlostila, že volam do zdravotnej poistovne a nikto to neberie....a oni mi po čase zavolali naspať :confused: :confused: :confused: že aké služby :sweat_smile: :wink:
4. nov 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to teda pekne ťahá.................to je dosť skoro o 18tej..............ale čo ked mu je treba spať....že :frowning2: :frowning2: :frowning2: ráno sa kedy budí?.............vravíš že zlatý Denisko :grinning: :grinning: :grinning: ................jáááj títo druhorodený :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 čo zo zdravotnej..........?...volali ti naspäť......no neverím :grinning: :wink: :wink:
4. nov 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86
@jacka Peťovej sestre-...mojej švagrinke sa v utorok narodilo dievčatko...... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. nov 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aha už som v obraze......tak blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj ste ich boli kuknuť?...........ako sa volá?
4. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak veru, som tam volala a nikto nič a tak mi volala naspat, že som im volala :confused:...chcu nejaké papiere, tusim som aj dávala kedysi dávno, zas tam musim naklusat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko blahozelam...raz si spomínala, ja si pamatam :grinning: nejaké mladé žiena z rodiny, že čaká bábatko, to je asi ona, že :dizzy_face:
4. nov 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 behanie po úradoch to nemá chybu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ty si teraz na predlženej.....či ako?.....
4. nov 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to asi písala o svojej sestre....či aj o švagrinej..... :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :fearful:
4. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 presne to je ona.... :wink: :wink: dakujem za ňu.. @jacka ...pozrieť som nebola, kedže kiahnujeme....radšej....ale ved býva o 5 domov na našej ulici, takže si ich ešte užijeme..... :wink: :wink: :wink: :wink:
4. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som bola v spoločnej predtým, teraz je to už všeobecná :stuck_out_tongue_closed_eyes: vraj to nemajú v systéme, určité obdobie pokryté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som na úrade
4. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Petríkova sestra...moja švagriná.... :wink: :wink: :wink: ...moja sestra je práve na sone, tak jej moooooc držím palce.....
4. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@letty86 ....má akú pamäť......ja z nej nestíham.... :slight_smile: :slight_smile: .....................................tak to nebýva daleko.... :dizzy_face: :dizzy_face: .................jáj popestovať si také bábo :dizzy_face: :dizzy_face: .......pomojkať :dizzy_face: :dizzy_face: ....a bežať domov :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vo všeobecnej je taký bordel....mi hovor....som si s nimi užila.....normálne mi lekárnik poradil, že isa mám na nich sťažovať za šikanovanie tehotnej ženy....vááážne.....
4. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ktorá sestra? ta čo prisli nedavno o babatko?
4. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...sestra.......tá čo prišla o bábätko,......tak zas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a v ktorom je?
4. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to to.....požičať a vrátiť.... :grinning: :grinning: :grinning: mne každý den Petrík pripomína, ked sa sťažujem, že už na nich nemám nervy::: a Ty si chcela ešte jedno.....ved by si mala 30kíl a bola v blázninci..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aj si sa sťažovala?....
4. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @jacka klop,klop,klop....veru tá.....len čakáme, čo z toho bude....už raz bola na sone, ale nechali to o 2 týždne tak sme zvedavý všetci.....
4. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko teda že aká podpora od muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................povedz mu že chceš dievča ...čo ti povie :slight_smile: :wink:
4. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko super tak držím palce....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: podaj potom info..... :slight_smile:
4. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok