• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. novembra 2017 
@jacka keby som nemala vtedy pár dní pred porodom, tak by som sa asi aj sťažovala....ale vtedy som už mala iné...záležitosti..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a okrem toho...bola som nmladšia...dnes sa sťažujem hned, a za všetko....a nech..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
musím bežať....ale ja sa vrááátim....váš fantomas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 tá tvoja pamäť je veru na závidenie..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ta prehnali :frowning2: :frowning2: ......ja dufam, že tie papiere najdem, teda jeden potrebujem a rodný list.....mi spomínala, že nemá...ale ked sme vybavovali preukaz Matkovi, tak s rodným listom, nie....bordel majú :angry: ...aj mi vravela, že verím vam, že ste tam boli, ale v systeme nemáme :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka presne, pomojkat a bežaaaaat :grinning:....nasa známa má teraz v 41 rokoch 3.dieta.....vymodlené, vytúzené...že obdiv a nechapačka....a doma jedno dopelé dieta a jedno na strednej
4. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo fantomas???...ved Haloween už skončil...sundej masku, Fantomasi..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 mne vtedy na poisťovni tvrdili, že proste u nich neexistujem...hlavne že som mala od nich kartičku 2 roky....čo už..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko treba treba máš na to právo :slight_smile: :slight_smile: ..hlavne sa netreba dať....
idem naštarovať metlu..... :slight_smile: pa
4. nov 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka takže fantomas :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa tu z teba rehlim :grinning: :grinning: :grinning: sundej masku, fantomasi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...idem aj ja....robota stojí a ja sa tu koním...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že neexistujes :grinning: :grinning: :grinning: riadne akty x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bozinku :confused:
nech sa sestra drzi, aj malinke :dizzy_face:
4. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko konim sa aj ja :wink:
idem, prídem :dizzy_face:
4. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko juuuuj ostal veru ostal ale dlho nebudeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: dnes počítam padne celá za obeť príde segra aj brácho na popravky :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpila som prvý dáreček pod stromeček :grinning: pre Peťka v lidli svietiaci glóbus http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-E7B604D9-8E670F89/lidl_sk/hs.xsl/index_38185.htm
4. nov 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. nov 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem opäť k zubníčke :sweat_smile: bojím bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: podvečer kuknem pa
4. nov 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. nov 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte...........
@denisenko ja nemusím sundávať masku.........ja stále dobre vyzerám :grinning: :grinning: :grinning:

prší prší..kto chce....darujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!! ...................

to čo malo včera znamenať???? :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ďakujeme za priania dievčatá!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819
@letty86 ...supiš tortičky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katka1819..mamina nesklamala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................čo u zubnice?.......našla si si novú? :confused:
5. nov 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..dobre počítam...je na fotke 5 svetlonosov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...kto vyrezával?
5. nov 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..ten glóbus sme aj my Liline, ale v Drakovi :wink:
5. nov 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............nepukol ti monitor?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@leninka75 veru, dobre počítaš :grinning:...Vyrezával Peťo.
5. nov 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.pomoc tie baby tu sú už šibnuté!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: ....pozerali ste v diskusii, že "Kam ísť na prerušenie tehotenstva v Bratislave?"......otrasný obrázok tam nejaká krava pridala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. nov 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj :grinning:
5. nov 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....kuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahoj..............ešte nepukol.....len praská :grinning: :grinning:

si sa raz dááávno pýtala na tekvice tu sú----- :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@leninka75 zubnica je tá istá zatiaľ :sweat_smile: ale už mám info že by sa dalo tu u nás u jednej len neni čas si to vybaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: sesternica robí u novej zubníčky sestričku tak skúsim cez ňu lebo vraj neberie už nových pacientov :rolling_eyes: uvidíme....
5. nov 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok