• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@leninka75 čítala som ten príspevok...čistá provokácia na hádku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zamkla by som ju hned........a dotyčnému ruky dolámala :angry: :angry: :angry: :angry:
5. nov 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. nov 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................jej to sú tohtoročné? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..parádne ksichtíky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...kto robil?....alebo skôr podľa koho sú vyrezávané?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 aj si platila?
5. nov 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819.......teraz si nemala taký účet ako minule?? :fearful:
5. nov 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..si ma predbehla :wink:
5. nov 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak moju masku už poznáš......tak to bude....niekoho iného mama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi toho čo vyrezával :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................fúúúúúúúúúúúúj aká som ja len hnusná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa idem hanbiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....že? presne!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ................vôbec sa mi tu už nepáčia tie diskusie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
5. nov 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy ste vyrezávali?.....................toho ročné.......:slight_smile:
5. nov 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....aj som si to myslela...len som to chcela mať potvrdené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a nechoď sa hanbiť :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. nov 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 úplne na hlavu postavené.......a že ešte sa nájde nejaká truba ktorá sa tam zapojí..........nechápem----
5. nov 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...hej vyrezávali :slight_smile: ..každá opička má svoju...ale nemali sme tie žlté ale zelené :slight_smile:
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dik....... :grinning: :grinning: aká si chápava ked si nastúpila do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@leninka75 kde je fotočka.... :frowning2:
5. nov 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...........tie baby sú čisté slepice :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aby som nezabudla najlepšia diskusia je tá naša.......že... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. nov 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 si im nejak polichotila....tým slepiciam :angry: :angry:
5. nov 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................to vieš!!...... citát z boba a bobka "práca šľachtí" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......no dobre že si to ty :wink: ...rovno tú fotku som nechcela dať do albumu, ale idem ju ešte pridať :wink: ..ešte nekukaj :wink:
5. nov 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..jasnačka!!!! :slight_smile:.....my sme múdre, krásne, inteligentné!!!!.......ako má na nás?!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..nikto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
5. nov 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 teším sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........................................................na foto :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..sekla som sa...nemám v práci tú fotku :frowning2: .....tak inokedy..zatiaľ môžeš kuknúť z oslavy :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teda ...ty si nám priadne polichotila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 teraz len 20 euro :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že len :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale keď to porovnám s tým účtom minule :wink:
5. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 fnuk :cry: :frowning2: ..................tak idem :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ............čo je pravda je pravda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......neplačkaj :wink: .....bude neskôr :slight_smile:
5. nov 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....však ťa riadne minule skásla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .......toto má teraz tak akurát na obed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......a čo ti robila?
5. nov 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že na obed.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
5. nov 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 krásne fotočky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no plombičku dala ..............................a krásne foto z oslavičky :grinning: kto Vám pečie tortičky ?
5. nov 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz neviem z čoho mi Peťko pribral za dva mesiace skoro dva kg.....či s toho maltoferu.......alebo že je bez mlieka :frowning2: :frowning2:
5. nov 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok