Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
5. nov 2013
@jacka ...včera večer som vyvárala :-p :-p :-p :-p .....deťom rajčinovú polievku a palacinky a mužovi kuracie prsia na prírodno...... už mi z toho hrabká, som v koncoch s nápadmi :-p .....a nemám čas googliť 😞 ...ty si varila?
jacka
5. nov 2013
@leninka75 ......... 😞 😞 😞 hroza čo píšeš.... 😞 😞 ...............................mužovi je lepšie?....teda či sa tak cíti?...................varila som v nedelu zajka na smotane....bez smotany..... :-p a cestoviny......zajtra by som chcela ....som tu videla......pečené zemiaky s rybou.....len to neviem násjť.....som si to neuložila..... :-p
jacka
5. nov 2013
idem sa chystať pojdem skor.......pomaličky dalej zájdem..........aby som sa aj vrátila 😃 😃 😃
leninka75
5. nov 2013
@jacka ..dík, drží sa 🙂 ..pekne papká čomu nachystám 🙂 ..už sa dostal pod 100 kg...v nedeľu začal cvičiť x-) x-) x-) ...len sa mu zdá, že to ide pomaly 😉 ....
leninka75
5. nov 2013
@jacka ..to je tak keď si veci neuložíme :-N ..aj mne sa to stáva :-p ..tak ešte raz šťastnú cestu!! 🙂
denisenko
5. nov 2013
@leninka75 ...kyslú šošovicovú polievku..... 😉 a zjedla som aj jeden obr koláč.....výnimočne...ale ked sú také mnamky.... 😃 😃 😃
denisenko
5. nov 2013
@jacka veru, dávaj pozor...my asi pojdeme busom na plavošku.... 😉
leninka75
5. nov 2013
@denisenko .. to sa nedá odolať x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ........ako často chodíte na plavošku?
jacka
5. nov 2013
@leninka75 že ten tvoj je aký netrpezlivý 😃 😃 😃 pomaly 😃 😃 😃 .........................a čo cvičí?...
@denisenko ešte sa dá ísť autom...horšie bude ked sa bude sypať ....................to ten sneh :-p 😃 😃 😃 .....................hned by som šla aj ja na plavošku 🙂
letty86
5. nov 2013
@leninka75 a majkovi je čo? som nejak nepostrehla, žeby si o tom písala, či to na tajnáša 😃 :-p

u nás prsí 😞 som takto v aj v meste bola :-p
jacka
5. nov 2013
padne posledná kvapka vonku .....a padáme tam....lebo skončím v kazajke ]-( ]-( ]-( to je neskutočné
jacka
5. nov 2013
@letty86 tiež si si mohla vybrať lepšie počasie.......😞
jacka
5. nov 2013
@utka .......som chcela.......ako Viki nežiarli?........
letty86
5. nov 2013
@jacka musela som ist do zdravotnej poistovne, len tak na by som sa tam dnes veru netrepepala
jacka
5. nov 2013
@letty86 to si ako šla busom,.....?..................veru hnus tam je..... :-p
letty86
5. nov 2013
@jacka busom, ja a auto :-p , veru, dnes je také depkoidne počasie
jacka
5. nov 2013
@letty86 ja len či to nemáš niekdy bližšie pri vás..........................súhlasím 😞
letty86
5. nov 2013
@jacka chlapci ako? by aj vonku isli, že 😉
jacka
5. nov 2013
@letty86 chlapci???............čerti.... ]-( ]-( ]-( sa to pekne nevie spolu zahrať ]-( ]-( ]-( ...............hned by som šla....asi aj pojdeme...veci su nachystané :-p 😃
letty86
5. nov 2013
@jacka to bude radosti v tom blate 😃 ....aj u nás je vzacna chvila, ked sa spolu pekne hraju :-p
jacka
5. nov 2013
@letty86 😃 😃 😃 nič lepšie pre nich 😃 😃 😃 ...........súhlas.......vzácne je to .... 😞 😞

hrozná kombinácia......vonku prší.....deti čertuju.....a .........na ceste rusi :-p .................. ]-( ]-(
letty86
5. nov 2013
@jacka jaaaj, to fakt je brutal kombinácia :-p
že dneska budes mat prasiatka doma 😃 aj čertikov mas 😃 ja matkovi tiez beriem gumáky, nech sa cestou po viki vyskáče, takže aj ja budem mat čuňátko 😃 :-p
jacka
5. nov 2013
@letty86 :-p ]-(
si ma potešila.....že si ma v tom nenechala samú 😃 😃 😃 😃 ..................... 🙂 .......čo dáš pršiplášť či dáždnik?
letty86
5. nov 2013
@jacka 😃 nenecham 😃 😃 , matko by chcel dazdnik, ale to ho tri sekundy drzi nad hlavkou, takze prsiplast
leninka75
5. nov 2013
@jacka
@letty86 ....jaj moje zlaté to nechcem vidieť čo budem mať ja doma za divočákov ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p :-p :-p
leninka75
5. nov 2013
@letty86 ..majko má zvýšený tlak a nadváhu.....takže musí schudnúť 😉 .......
letty86
5. nov 2013
@leninka75 nech sa mu dari, ma starostlivu zienku, tak to isto da x-)
leninka75
5. nov 2013
@letty86 ...dúfam, že to pôjde!!...si zlatá!!! x-) x-) x-) x-) ........
utka
5. nov 2013
@jacka vieš čo? Ani neviem...určite trochu žiarli, hlavne, keď sa napr. svokra prihovára Lucke, tak sa tam on priplichtí, ale nič tragické. Veľmi mi pomáha a som rada, že je taký veľký a rozumný. V nedeľu bol Peťo v robote do jednej v noci, včera do tretej, lebo dnes niečo dôležité odovzdávali, tak sme boli sami. Viki bol v pohode. Postrážil Lucku, kým som jej nachystala na kúpanie. Potom sa pekne sám hral, keď som ju uspávala. Povedala som mu, že o ôsmej nech ide do postele, tak pekne šiel...
jacka
5. nov 2013
@letty86 aj u nás.........dáždnik a pršiplášť musí byť.... 😃 😃
@leninka75 máme pračku... 😃 😃 😃dobrá to vec..... 😃 😃 😃 nedám dopustiť.... 😉 ...ty si taká dobrá žienka...a vie to aj on?...🙂
@utka to je fajn.....asi preto že je tam už taký väčší vekový rozdiel.......
@denisenko ako bolo na plavoške.... 🙂

a prší a prší........teraz mi je to už úplne jedno :-p 😃