• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@jacka ...včera večer som vyvárala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....deťom rajčinovú polievku a palacinky a mužovi kuracie prsia na prírodno...... už mi z toho hrabká, som v koncoch s nápadmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a nemám čas googliť :frowning2: ...ty si varila?
5. nov 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ......... :frowning2: :frowning2: :frowning2: hroza čo píšeš.... :frowning2: :frowning2: ...............................mužovi je lepšie?....teda či sa tak cíti?...................varila som v nedelu zajka na smotane....bez smotany..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cestoviny......zajtra by som chcela ....som tu videla......pečené zemiaky s rybou.....len to neviem násjť.....som si to neuložila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem sa chystať pojdem skor.......pomaličky dalej zájdem..........aby som sa aj vrátila :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dík, drží sa :slight_smile: ..pekne papká čomu nachystám :slight_smile: ..už sa dostal pod 100 kg...v nedeľu začal cvičiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...len sa mu zdá, že to ide pomaly :wink: ....
5. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to je tak keď si veci neuložíme :sweat_smile: ..aj mne sa to stáva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak ešte raz šťastnú cestu!! :slight_smile:
5. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...kyslú šošovicovú polievku..... :wink: a zjedla som aj jeden obr koláč.....výnimočne...ale ked sú také mnamky.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru, dávaj pozor...my asi pojdeme busom na plavošku.... :wink:
5. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .. to sa nedá odolať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ako často chodíte na plavošku?
5. nov 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že ten tvoj je aký netrpezlivý :grinning: :grinning: :grinning: pomaly :grinning: :grinning: :grinning: .........................a čo cvičí?...
@denisenko ešte sa dá ísť autom...horšie bude ked sa bude sypať ....................to ten sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .....................hned by som šla aj ja na plavošku :slight_smile:
5. nov 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a majkovi je čo? som nejak nepostrehla, žeby si o tom písala, či to na tajnáša :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás prsí :frowning2: som takto v aj v meste bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
padne posledná kvapka vonku .....a padáme tam....lebo skončím v kazajke :angry: :angry: :angry: to je neskutočné
5. nov 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 tiež si si mohla vybrať lepšie počasie.......:frowning2:
5. nov 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .......som chcela.......ako Viki nežiarli?........
5. nov 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka musela som ist do zdravotnej poistovne, len tak na by som sa tam dnes veru netrepepala
5. nov 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to si ako šla busom,.....?..................veru hnus tam je..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka busom, ja a auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: , veru, dnes je také depkoidne počasie
5. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ja len či to nemáš niekdy bližšie pri vás..........................súhlasím :frowning2:
5. nov 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chlapci ako? by aj vonku isli, že :wink:
5. nov 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 chlapci???............čerti.... :angry: :angry: :angry: sa to pekne nevie spolu zahrať :angry: :angry: :angry: ...............hned by som šla....asi aj pojdeme...veci su nachystané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. nov 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to bude radosti v tom blate :grinning: ....aj u nás je vzacna chvila, ked sa spolu pekne hraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: nič lepšie pre nich :grinning: :grinning: :grinning: ...........súhlas.......vzácne je to .... :frowning2: :frowning2:

hrozná kombinácia......vonku prší.....deti čertuju.....a .........na ceste rusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................. :angry: :angry:
5. nov 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jaaaj, to fakt je brutal kombinácia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že dneska budes mat prasiatka doma :grinning: aj čertikov mas :grinning: ja matkovi tiez beriem gumáky, nech sa cestou po viki vyskáče, takže aj ja budem mat čuňátko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
si ma potešila.....že si ma v tom nenechala samú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................... :slight_smile: .......čo dáš pršiplášť či dáždnik?
5. nov 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: nenecham :grinning: :grinning: , matko by chcel dazdnik, ale to ho tri sekundy drzi nad hlavkou, takze prsiplast
5. nov 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 ....jaj moje zlaté to nechcem vidieť čo budem mať ja doma za divočákov :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..majko má zvýšený tlak a nadváhu.....takže musí schudnúť :wink: .......
5. nov 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nech sa mu dari, ma starostlivu zienku, tak to isto da :dizzy_face:
5. nov 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...dúfam, že to pôjde!!...si zlatá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
5. nov 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vieš čo? Ani neviem...určite trochu žiarli, hlavne, keď sa napr. svokra prihovára Lucke, tak sa tam on priplichtí, ale nič tragické. Veľmi mi pomáha a som rada, že je taký veľký a rozumný. V nedeľu bol Peťo v robote do jednej v noci, včera do tretej, lebo dnes niečo dôležité odovzdávali, tak sme boli sami. Viki bol v pohode. Postrážil Lucku, kým som jej nachystala na kúpanie. Potom sa pekne sám hral, keď som ju uspávala. Povedala som mu, že o ôsmej nech ide do postele, tak pekne šiel...
5. nov 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 aj u nás.........dáždnik a pršiplášť musí byť.... :grinning: :grinning:
@leninka75 máme pračku... :grinning: :grinning: :grinning:dobrá to vec..... :grinning: :grinning: :grinning: nedám dopustiť.... :wink: ...ty si taká dobrá žienka...a vie to aj on?...:slight_smile:
@utka to je fajn.....asi preto že je tam už taký väčší vekový rozdiel.......
@denisenko ako bolo na plavoške.... :slight_smile:

a prší a prší........teraz mi je to už úplne jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. nov 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok