• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@utka ...to vyzerá dobre...ja som už síce mala pečené kuracie stehno s ryžou, ale.......druhý chod može byť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak príď...
6. nov 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk a dovi dopooooo :grinning: majte sa pekne maminky a aj dobrúúúúú prajem :dizzy_face: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
konečne .........sprostý ubehaný den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

dobru nocku :dizzy_face:
6. nov 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! ....................u nás bol včera typický apríl...dážď..slnko..lejak.....slnko..a tak dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka ...čo si mala včera keď ubehaný deň?? :confused: :fearful:
7. nov 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achoooooooooooooooj :slight_smile: a odchádzame do školičky na paličky tak pa neskôr :grinning: :wink: :dizzy_face:
7. nov 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.............
@leninka75 ....... :angry: ..............a ani dnes je nevyzerá ružovo... :angry: :angry: :angry:
7. nov 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ráno deti do školky....variť....upiecť koláč.....rýchlo do mesta......niečo som potrebovala vybaviť.......behom pre Peťka.........zas čakať na Maťka ....letiet domov.................najesť......úlohy.....a zas nazad do školky......Peťko mal vystupenie.......zas domov........rýchlo k susede.....doniesť čo som zabudla na tortičku...........najesť...okúpať.......a spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............stačí :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :wink:
7. nov 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@katka1819 takto sa hráme...
7. nov 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Tak toto mi nedalo.....už som videla všeličo,ale album s liekmi???...tak to je iný 'level' ...
7. nov 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...myslíš tu pajinku ....."čo máme doma",,,,,,,,,,,,,, :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: bez slov....
7. nov 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak som našla ešte jeden.....tento kon ide dolu vodou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Lucinka je zlatučká :dizzy_face: kukla som aj na FB :grinning:
7. nov 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk fotos z jesenného fotenia len taká ochutnávka a to nie sú ešte všetky :grinning: zase neskôr
7. nov 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a ešte jedna :grinning: čistá profilovečka :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@katka1819 krásne fotky!
7. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. nov 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....pochváľ sestru, že supiš!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..inak pozerám, že čo za katka tam popridávala veci do priateľov a obľúbených a až keď som kukla na 1819 mi docvaklo, že si to ty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....dnes mi to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tak to si mala hnusný deň včera :frowning2:......na mňa to počasie už začína zle vplývať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:......chýba mi slnko ......
7. nov 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..a čo bude s peniažkami?....padnú na autíčko či na vianočné darčeky? :wink:
7. nov 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 krásne fotočky.....pošli s toho slnka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@leninka75 ani mi nevrav... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................vonku je aj dnes fest :angry: :angry: :angry: :angry: ............niečo drobné hnusné padá...................pojdeme trochu von......lebo som s nich na prášky..... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...............ani nechcem vidieť aký zas prídu........a muž volal že ide zo Šturca bez brzd....na dvojke.......fajne........idem si hlavu vyvetrať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: začína ma bolieť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je zase :sunglasses: a nejakých 18 stupňov. teplučkooooo...takto by mohlo byť do Vianoc. Potom dva týždne sneh a zase takto teplo :wink:
7. nov 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kúpim mu voňavku a farebné disky :grinning:
7. nov 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
7. nov 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako došiel mužík????...či ešte ide?
7. nov 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
fuj, aj ja toto počasie možem....som z neho stráááášne unavená....dneska som zas driemala miesto robenia niečoho .....pred obedom.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a Tebe čo tak smiešne???.....tie nové disky????....Petrík povedal,m že si mám urobiť do zadu krídlo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale inak...robíme parkovanie vedľa domu, takže aspon niečo sa vráti na účet... :slight_smile:
7. nov 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.........
@denisenko veru tá investícia do diskov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................................krídlo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........však to je dobrý nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................takže peniažky ste už viac menje investovali :slight_smile: :slight_smile: .................aj Maťko dostal peniažky za ruky...ale dala som to jemu....... :slight_smile: ...............

mna od včera hlava bolí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
8. nov 2013 o 05:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok