• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
ahojte!!! .................hádam bude dnes lepšie počasie :slight_smile:

@denisenko .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...krídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................to ste mali urobiť letiskovú dráhu a nie parkovanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka....prečo bol vlastne muž bez bŕzd?...ako došiel?
8. nov 2013 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 zatial to nevyzerá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: žeby sa nejak vyčasilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

bez brzd.....šef mu povedal že má brzdiť minimálne....lebo mu zoderie brz. kotuč......kedže platničkám odzvonilo......a to že pneumatikám tiež som sa dozvedela večer......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
8. nov 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..:wink: aj mna bolí hlava..,a Simčo chytil nejaký záchvat zúrivosti...:frowning2:
8. nov 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vitaj v klube.... :frowning2: ................aj moji sú neznesitelný....som rada že su tam kde sú :zipper_mouth:
8. nov 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to ani nemôžem lajknúť ...to čo je za šéfa, že nechá ľudí chodiť na takom aute :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....otrasné!!!.....eštže nie je ľad a sneh...som zvedavá čo bude potom :angry:.....nebola si kuk v lídli na tie termo rifle??:. :slight_smile:..ja som včera kúpila Laurinke a dnes chcem aj Lilke.....
8. nov 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......no pekne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...a čo robí krpček?....kričí, rozbíja???? :confused:
8. nov 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čoooo???????????....bola....kupila som si pyžamo.......ani som nekuk...........to aby som šla aj dnes.......aké su to nohavice............dobré sú,,,?
na šefa nemám slov....to ani štarter tam nefunguje...tak auto necháva bežať.....ako fajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tvoje detičky sú dobré?...lebo mna s tých mojich tento týžden porazí :confounded: :confounded:
8. nov 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....no vidíš..ja zasa opačne..pyžamo som chcela a nebolo...ale tých riflí bolo dosť...sú pekné...mäkké žiadne plecháče :wink:... a znútra podšité...tie menšie lolkine sú skôr do čierna a na lilku som videla tmavo modré.....
......moje sú tak ako kedy......ale tento týždeň je to znesiteľné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 1000 bodov,vrieska,reve a všetko hádže o zem :confounded: v lidli som bola včera ale nevidela som ich..ale zato v pondelok sa chystám na snehule pre mňa.,presne také chcem,ako sú v letáku :wink:
8. nov 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka škoda že aj ja toho malého nemôžem niekam dať aspoň na pol dňa :grinning:
8. nov 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..možno už neboli ....až sa nepreženieš, tie snehule budú od štvrtka :wink: ...inak sú fajné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......jasle to istia :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. nov 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@denisenko tak pevne nervy, ja mám pocit, že od 1 roka do 2 rokov su detí "najnezbednejšie"....asopn moje...alebo do tých 3 rokov :grinning: ...aspon tie moje.....mám na mysli tie vyhadzovania a že ešte tak nechápu, neboja sa
@jacka
@denisenko ja som si včera kupila pyzamo-také so psíkom :grinning: a spodok guličkový :grinning: ...ja tie infatilnosti proste mozem :sweat_smile: ...rifle vyzerali fajnovo :dizzy_face: ale matko už niečo podobne ma.. @leninka75 a lilke budu dobre 116? tzsim také su najvačšie? :fearful:
8. nov 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tusim su az od stvrtka :wink: pekne, aj by som si ich kupila, ale asi si myslia, že majú ludia nohy od cisla 38 hore :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne mensiu črievičku treba :grinning:
8. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a to kde ste všetky teraz :confused:
8. nov 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 od štvrtka?..som zas nedovidela leták do konca :grinning: ..jasle...mi hovor
8. nov 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja mám ovečkové pyžamko....a ked k tomu pridám mikinku Hallo Kitty a druhú s ružovostrieborným zajačikom na celom chrbte...tak možem šefovať klubu infantilných...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ako?...už máte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ????....u nás krásne svieti od rána....som povyhadzovala celý dom na balkon....perinky, kvetinky, vtáčiky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko to preto, že si porušila tradiciu čítať od konca :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mám hellou kitty pyzamo, a nocnu koselu, nocnu koselu mam aj s mickey a minnie, s týmto motívom mám aj tričko, tričko mám aj so snoopym...a ktovie, čo som ešte zabudla :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ...koniec už predo mnou čítal Simčo :grinning: tak som sa tam nedostala :grinning: a Minnie a Mickey musia byť :grinning:
8. nov 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to máš teda ospravedlnené :grinning: :grinning: simčo číta kadečo, čo :grinning: :grinning: no nech sa vzdeláva :grinning: ..jasne, mickey je základ :grinning:

som tu stále jedným očkom, ale idem ja off, ste všetky okrem deni na mna bobek hodili :grinning: ale aj deni zmizne :grinning: ....tak pekný den, my sme dnes zrána mali taaaaaku hmlu, ale konečne aj vidím z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. nov 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...fnuk......tma...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj..................tak presne to som si kúpila........úplne posledné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tam sú len malé čísla......čo som kuk v letáku....tak asi preto som to neregistrovala :wink:
8. nov 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo je s jaslami?....nejak mi to nedochádza.... :frowning2: .....len si ho pekne nechaj domka :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj :dizzy_face: moje tretie oko tu je :grinning:
aj ja som kúpila posledné :grinning: :grinning: už ani obal nemalo :angry: a ty si si nekupovala aj minule pyzamko?alebo si sa chystala
8. nov 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ano...ty že akú máš pamäť......... :confused: :sweat_smile: .....ty musíš na niečom frčať :wink: .....................................................ani ja som nemala obal.....dokonca ani štitok............. :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok