• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
Leni...všetko jalepšie...aby mala dobrých rodičov...a čoskoro aj surodenca....posielame obaja velkéééé pusinky :slight_smile: :dizzy_face:
13. júl 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak .....dobré ránko.....

to malo byt všetko najlepšie...škriatok ukradol písemnká :angry:
13. júl 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ..........až teraz mi nabehol net :angry: :angry: ........
13. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj..leni :slight_smile: ..to poznám..ja mávam s toho nervy :angry:
13. júl 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne dočítané!!!..........ďakujeme za blahoželanie,a pusky poobede odovzdám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........to bol teda víkend!!!......od soboty sme len jedli a sedeli a jedli a sedeli......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......nakoniec sme u segry zostali až do nedele večera.......v sobotu v noci jej lilka ogrcala gauč, čo bola taká prejedená :confounded: .......keďže bola taká hnusná kosa večer a sedeli sme vonku, tak som parádne prechladla, strááášne ma bolí hrdlo, a celý človek, akoby som mala chrípku..........a teraz tu sedím len silou vôle :frowning2: :frowning2: .........aj som myslela, že zostanem doma, ale potom som zistila, že začala detská univerzita a mám tam nejakú prácu, tak sa dopujem panadolom, aby som aspoň ako tak bola pri zmysloch
13. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Lilke aj my prajeme všetko najlepšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
leni, aj my prajeme slečne všetko naj,naj,naj a Vikinko posiela pusinku :wink: .
A tebe skoré uzdravenie...
13. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočuldy!!! :slight_smile: ..........bola som si kúpiť citróny, osvedčený liek na boľavé hrdlo :cry:
13. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste??? :fearful: :fearful: :fearful: ............ja som už aj naobedovaná, teraz by to chcelo šlofíka :pensive:
13. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túú--tak hod..šlofíka :slight_smile: :pensive:
13. júl 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič sa mi nechce.........hlavu mi ide roztrhnúť!!!
13. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo všetky robíte??? :fearful: :fearful: :fearful: .............
13. júl 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no anika jazdí po Košicoch :grinning: :grinning: :grinning: ...

deniseko chodí večer....

ostatne nechodia vobec...alebo len sem tam

a ja som tu sama opustená...s tebou :slight_smile:
13. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekne...

ešte som zabudla na Utku..ta sem tiež chodí.... :slight_smile:

ideme von...
13. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si užite jacka!!! :slight_smile: ...........ja sa pekne parím dnu :angry: :angry:
13. júl 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie Karolinke prajeme aj s matkom a adamkom.dnes mame krasny den.ale matko sa mi ho asi snazi pokazit.uz asi 10krat som mu povedala,aby si dal ponozky lebo ma studene nohy a nic,aj izba ako po vybuchu.asi pomoze len bitka :angry: adamko spinka,ale za chvilu vstane,tak pojdeme von.prajeme pekny dnik.cmuuuuuk
13. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojky herečky,nemam vobec čas,stale sa tulame.Mame novich susedou,takže Simi ma novych 2 kamošou,stale sa snimi hra,celyyy den sme len vonku :wink: :wink: :wink:
Lilke prajeme k jej krásnym trom ročkom veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
maca, ďakujeme, aj tebe :wink:.
Aj ja som tuuuu,len som uspavala krpca.dnes zaspal neskoro :frowning2:
13. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme maca, siwi !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahojte babuľky!!!..............utka, ako sa ti darí s delenou??? :wink:
13. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Karolínke prajeme všetko naj, naj naaaaaaaaj........už oslavujete? :wink:
a velikááánsku pusu od deniska, tuším bol od lízatka, tak je isto sladká..... :grinning:
už spí, ja idem zajtra na skušku do práce, tak mi potom asi vela času neostane, teraz ma trklo, že musím navariť na zajtra :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a vonku je 32, pfuuu......
13. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni dík!!!.........ešte neoslavujeme, ešte som v robote :frowning2: ...........ale už sa teším!!!! :slight_smile: ...........fuuuuuu tiež ma čaká varenie na zajtra, asi urobím pangasia, zapečiem so syrom, je to rýchle a dobré :wink:
13. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvíľku padám........pa,pa!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pá, leni :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holáááááááááááááááááááá..........už sme doma............konečne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............sme si zase urobili výlet po meste,ale týmto dňom som skončila,lebo to nie je normálne skoro každý deň minúť 100eurovku :angry: :angry: :angry: ..........fakt končíííííííííííím :grinning:
jazda bola v pohodičke..........že normálne ma inštruktor pochválil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a na semaforoch na mňa robili žmurky žmurky dvaja žabiaci z vedľajšieho auta :wink: :grinning: inštruktor sa začal rehliť "keby oni videli to pupčisko pred vami" :grinning: :grinning: :grinning:
v nemocke tiež všetko ok :slight_smile: ..........tá moja dokina tam nebola,ale našťastie tam nebol nikto :confused: som sa čudovala.........tak som šla hneď dovnútra,bola tam super doktorka aj sestrička.....sme aj posrandovali trošku :slight_smile:
13. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni paaaaaaaa

ja si vypijem kafčo a idem si do obchodu kúpiť zeleninku a urobím lečo :slight_smile: strašnú chuť som dostala
13. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, aké pupčisko? ved to su takémilé brušká...... :grinning: :grinning: :grinning: a tie poklady v nich... :wink:
13. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš deni...pre iných sú to pupčiská :grinning:

idem do toho obchodu............joj sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prídem :slight_smile:
13. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, darí sa celkom dobre...na váhe síce len nejaké 3-4kg, ale každý týždeň sa aj meriam a tam sú ako tak zmeny :wink:
13. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo.....ešte nikto? :cry:
13. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúú........
13. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok