• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
aaaaaaaaaaaaahojte!!!...............musím takto...katka mi šlohla moje ránečko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka
@denisenko ...ja mám asi šťastie na veľ. 134....vždy sa mi podarí kúpiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............a kúpila som nakoniec aj tie vyteplené rifle...išla som s malou dušičkou..ste ma tu zneistili, že majú len po 128 :unamused: .....ale mali aj väčšie :wink:
11. nov 2013 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko....parádny ten projektor :dizzy_face: ....už minule som sa chcela opýtať, že aký darček to už máš doma?? :fearful:.....a čo si vybral Peťo???.....
11. nov 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka.....my cez víkend v sobotu doma....a v nedeľu sme boli plávať a potom u mamy na kafčo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........a vy ako??
11. nov 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka...exot to tvoje dietko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................kde na tie rozumy chodí??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
11. nov 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
.....ja som už v októbri mala vianočné nákupy hotové..našťastie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. nov 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko.... :wink:
11. nov 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja som si napísala a už mám domka toto.. http://tlakove-hrnce.heureka.sk/tefal-p2500732/
a Petrík tiež praktický darček...gola sadu...plus už má parfém a ešte potrebuje nejakú ľadvinku na mobil a iné drobnosti....a ešte polepy na motorku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....samé praktické veci.... :wink:
11. nov 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a deckám prídu ešte nové sánky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na tento rok stačí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..jaaj to som prehliadla :pensive: .......ale už som v obraze :slight_smile: :wink: ....aj ich už používaš? .....tie polepy na motorku sú najlepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
11. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :dizzy_face: zistujem, že tento moj krátky pozdrav má u vás uspech, tolko "lajkov" :sweat_smile: , mne sa neoplatí nič dlhe písať...to preskakujete :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

moja Viki verí v Jeziska, ale už má pochybnosti, sa ma pýta, či to ozaj.....klameeeem, ale mne sa to "verenie" na Jeziska zda čarovné :dizzy_face: ......ale zrejme sa už blízi čas, ked tie nase deti zistia pravdu, škola to isti :frowning2:
11. nov 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ja som videla v letaku len do velkosti 116...uz je na nete nový letak, tak sa neviem pozriet...neboli to z predchadzajuceho týzdna?...oni zvyknu tak striedat...jeden tyzden su mensie veci, potom tie vačšie
11. nov 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved to...som mu povedala,že mu objednám samolepky Hallo Kitty :grinning: šak nech je 'in' :grinning:
11. nov 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj u nás nosí darčeky Ježiško :dizzy_face: ale minulý rok už začal veru stým mamííííí ja viem že darčeky dávate pod stromček vy rodičia :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše 10ročné dvojičky sa postarali o poučenie ako je to s Ježiškom :sweat_smile: ale som ho ešte prehovorila že ako by som to len ja mohla stihnúť dať všetky darčeky pod stromček :grinning: :grinning: :grinning: my totižto po večery máme tak zaužívané že tatinko alebo mamina-väčšinou tatino :slight_smile: ide s deťmi hore na poschodie( máme totiž dole taký otvorený priestor kuchyňa, obývka,jedálnička a schodisko hore do izieb),že treba skontrolovať či je všade rozsvietené aby Ježiško ku nám trafil :dizzy_face: a ja bleskovou rýchlosťou naukladám darčeky pod stromček medzitým tajno tajne schované a ešte rýchlejšie vybehnem hore za nimi :grinning: a potom ide tatino akože kuknúť či náhodou už Ježiško neprišiel a zazvoní zvončekom ( to akože Ježiško) a to už len bežíme a kričíme hurááááá Ježiško prišieeel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................len neviem dokedy ich takto ešte budeme držať v tom že darčeky nosí Ježiško -teda hlavne Peťka :slight_smile:
11. nov 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 my rovnako :dizzy_face: ...zavrieme sa do jednej izby a vačšinou ja idem dat rychlo pod stromček darčeky...ale viki špekuluje, že či isto jezisko, že nie som v izbe :grinning: ale tak ešte ju ukecavam, že na wc odbehnem :sweat_smile:
11. nov 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka vy ste kedy dnes vstávali :confused: to stále tak skoro?
11. nov 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nás sa po večeri chodia vonku páliť prskavky...kto by tomu odolal....a Ježiško má koooopu času dať to pod stromček... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..veru neviem ako je to s tými vecičkami v Lídli...hlavne že sú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..a opováž prestať písať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. nov 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...hello kitty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...som sa narehlila, ako opinkávate deti s ježiškom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....pridám aj ja.......my sa chodíme akože upraviť...účes, šaty a tak a počúvame či sa už k nám ježiško blíži....to sa vonku ozýva pyrotechnika a babám som nakukala, že to ježiško tak hrmoce s darčekmi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....a tatino chodí akože priložiť do kotla a zatvoriť psa, aby sa ježiško nebál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 buďme radi,že nám to ešte 'baštia' :grinning:
11. nov 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ako posunuli čas......tak bežne tak vstávame.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sem tam sa podarí...potiahnuť dlhšie...... :confounded:

@denisenko máš pravdu ...budme radi......o rok to už možno tak nebude...teraz je to najkrajšie obdobie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, tak si to užite, kým veria...
Mne kamoška poradila chlapíka na Bazoši, ktorý má Lego za polovičné ceny...
11. nov 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka daj tipa :wink:
11. nov 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko má aj Lego City, aj Duplo a aj Friends...Treba mu zavolať...Ja budem mať od neho 3. Spolu za 108€ a ušetrím 80€.
11. nov 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :grinning:

že aká zima je vonku...:stuck_out_tongue_closed_eyes:.
12. nov 2013 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ránečko!! ...
12. nov 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..sa týmto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vytešuješ tej zime?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: ...koľko máte?.....u nás síce 4 st. ale išla som ráno v plnej poľnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čiapka, šál, rukavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok