• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@utka ..vy ste iní lego maniaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@leninka75 veru, Viki je závislý na Legu...a ešte chce PSP-čko a dve hry a to je všetko...skromný, len všetko drahé ako fras!
12. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
achooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj Peťko stále pýta Lego ale doteraz nedostal žiadne teda jedno ale to len také ako on povedal bábätkovské :grinning: mne sa to zdá strašne predražené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
12. nov 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
aj u nás je zima a hlavne fúka, brrr
@katka1819 tak nie sme jediní, čo nefičíme na legu :grinning: ja som vikuske raz kupila také niečo ako lego, len to bolo o dost lacnejšie, ale nejak ju to nezaujalo a matko tiez, z kociek si vybral vláčik a panáčika :grinning: , kocky su už u mamky, tam to vysype a je po hre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink: my sme mali 2...aj Denisko pýtal rukavice :grinning:
12. nov 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 my máme ešte po bratových dvojičkách plný veeeeľký box s lego kockami a tiež ho to vôbec nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale keď beží reklama na lego policajná stanica a iné to by som chceeel :grinning: ...........no neviem dám za to 70 euro a potom to bude čakať niekde na skrini alebo poličke na Matúška :sweat_smile: to teda nie ... a kocky máme tiež tých je menej ako lego kociek a tie sú už trošken viac v kurze mama postaví komíny a Matulko rozhadzuje jedna radosť :grinning: :grinning: :grinning: ................najlepšia je táto stavebnica u nás teda najviac používaná aj denne :dizzy_face:
12. nov 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 a ešte táto je super vlastne všetky od nich tie bloky :grinning: http://www.modrykonik.sk/shops/hracky/j9ph/stavebnica-pre-deti-jemna-motorika-550-kusov-3/ my máme farmu a hrad :slight_smile:
12. nov 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak akože vybrala by som si isto nejakú stavebnicu alebo hračku kuk :wink: http://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rozumnehracky/
12. nov 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 tak si myslím, že dobre myslíš :slight_smile:, asi by to na tej polici bolo :dizzy_face: ja obdivujem detičky, ktoré to baví, lebo si to vyzaduje sústredenie a trpezlivost :dizzy_face: ...ten robot nemááááááá chybu, parádny je....ten link, čo si dala, tie sme mali v skolke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kedysi
12. nov 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: denisko má zmysel pre humor po mamine :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 už som pozerala dávejšie na tu stránku, velmi dobré veci tam majú :dizzy_face:
12. nov 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: uplne ináč som pochopila tie rukavice....si to nejak spojila...a ja tiež :sweat_smile: ..ale trvám na tom, čo som písala :wink:
12. nov 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jasné že sa vytešujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................ráno slnko vonku nula......čo viac..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bežíme pre Peťka :slight_smile:
12. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 a ja nič?...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to nevadí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katka1819 aj my máme niečo podobné u našich, ešte po bratovi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: lega má kopu a teraz ani väčšinou nepoužíva,lebo Barbar Conan Ničiteľ Simonko mu všetko likviduje...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže aj keby chcel, asi nedostane...ale ja kupujem lego len ked býva v akcii....des...ved ja som žena,čo nepracuje.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka aj my máme... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ideme na plavošku..... :wink: :wink: :wink:
12. nov 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a dnes sme mali krásne ránko.....čo je lepšie, ako spadnúť o 6-tej z postele a rozbiť si tú kosť vedľa očka??...monokel jak vyšitý.....som myslela, že budeme utekať šiť...decko jedno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vy sa máte....ide plávať :dizzy_face: :slight_smile: .................že nepracuješ.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............ved to vy sa dve pobili čo sa robí na rodičovskej dovolenke :wink:
12. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka díky....pozerám niečo sestriným deckám..... :wink: :wink: :wink:
12. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no pekne :frowning2: :frowning2: .........Simonko si koleduje každy den.......chúda moje :frowning2: :frowning2:
12. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som čakala, že urobíš kuk, málinko píšeš :frowning2:
12. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no...neviem , či máme...dneska a aj zajtra a asi aj so Simonkom....prežijem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 neviem...nestíham.... :frowning2: ........čo sa deje.......... :pensive: ..aj teraz už bežíme........nejaká som rozlietaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 idem kukať niečo tomu demolišnmenovi..... :grinning: :grinning: :grinning: také nezničitelné veci by potreboval..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem či máš na výber :grinning: na prežite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko matkovi už bledne ocný monokel, teraz simonko :confused: ...sa ma učky pýtali, že čo robil....mal dve teorie, jedna bola, že spadol o kamen, druhá, že havarol s ockom na aute.....ledva to rozpráva, tak nechápem, ako si také niečo vymyslel.. :confused:
12. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ani nemám...svokra chodí teraz za maličkou, zajtra bude v žiline a Petrík šiel do BA...neviem dokedy...tak sa výber zúžil len na dve možnosti....buď všetci...alebo nikto...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka poznám také dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked nič, tak nič....a ked...tak všetko v jeden den....minulý týzden som mala jeden super den, ani najest som sa v ten den nestihla :angry:
12. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 kam tie deti na to chodia????....nás ked niekto uvidí, tak sociálka by ho brala každý týžden....ale verím tomu, že by mi ho aj rýchlo zas vrátili........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok