• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ...ináč dobre, že nie sme v anglicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...matko si udrel líčko, tak blízko pri oku a ráno sa mu to tak rozlialo pod okom...moj mato ma štastie na také veci...splasený je :angry:
12. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a ako sa volá malinká? by som tipovala Zaru, Laru, Miu :wink:
12. nov 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...Ninočka..... :wink:
12. nov 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ukradli ti meno :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
12. nov 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko skús mu zavolať, lebo na nete nemá všetko...
U nás má lego veľký úspech...my máme aj policajnú aj hasickú stanicu. Viki sa s tým dosť hráva. Teraz najnovšie sa mu páči lego star wars...
12. nov 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 nooo MAťko sa nezdá :grinning: :grinning: ...výmysleník jeden........čo mu učka uverila :grinning: :grinning: ..........................................
@denisenko moj je též v BA........ale približne viem kedy príde :grinning: :grinning: :grinning: ....plus mínus jeden den.....ten tvoj tam čo robí?
12. nov 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nás sa už spinká....... :confused: :confused: .....som zvedavá čo idem robiť :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
13. nov 2013 o 05:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka moj drahý ma večer prekvapil a prišiel domov:grinning: ale skoro ráno sa tam vracal...kosia kukuricu,takže to podľa počasia
13. nov 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:

@denisenko čo sa prišiel len vyspinkať? :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
13. nov 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem variť.....paradajkovu polievku a ryžový nákyp :slight_smile:
13. nov 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
achooooooj :grinning:
13. nov 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mňam...dala by som si. Ja som robila rizoto a dala som aj mrkvu s hráškom. Som zvedavá na reakciu Lucky, lebo tú bolí bruško snáď zo všetkého :frowning2:
13. nov 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved hrášku nebolo vela....či hej.......?......aj Maťkovi škodilo všetko.....aj vodu čo som vypila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. nov 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo je s tebou???.......
ozaj tie bagety v rure sú výýýborné..mnam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nie, nebolo, ale aj tk...už nech papá aj iné, nie len mliečko...
13. nov 2013 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .to vieš dovolenkujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....dobieham zameškané a hlavne vyváram :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
13. nov 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty máš dovolenku?.....sa máš :grinning: :grinning: ......................jáj to vyváranie...čo si varila?...

@utka už jej dávaš niečo iné?......to nejak skoro :confused: :confused: :confused:
13. nov 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....úplne bombovo :wink: :wink: .......varila som zeleninovú polievku, halušky, zemiakovú babu, cviklový šalát a svokra ešte priniesla upečené kuracie stehná .........a ešte ma čaká žehlenie :sweat_smile: .....tak hovoríš, že bagetky sú super :dizzy_face: :dizzy_face: ...podľa akého receptu robíš?
13. nov 2013 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka nieeee, nedávam, ale teším sa už na to...
13. nov 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som dnes žehlila...a včera som robila toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=52395, manželík má narodky :wink:...
13. nov 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...ja som sa pri Karolínke nevedela dočkať príkrmov a potom som si nadávala :wink: ......pri Lolke som sa snažila čo najdlhšie len kojiť....pre mňa to bolo neskutočne praktické...jedlo bolo stále po ruke :grinning: :grinning: :grinning: ...a príkrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...stále variť čerstvé....obmedzovalo ma to keď sme niekam chceli ísť, atď atď.....
13. nov 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..ten koláčik je fajný :dizzy_face: :dizzy_face: ....ja robím svetlú verziu a nedávam tvaroh ale lučinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no viem, že to bude robota, ale čo už? Biely koláčik vyskúšam na budúce...
13. nov 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..a čo mužíček dostane okrem koláčika?
13. nov 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čokinu, sprej a badmintonovú raketu...
13. nov 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bagetky...podal receptu na pizzu.... :grinning: :grinning: :grinning: mäkučké fajnučké....a ešte aj sr som dala na vrch....mnamka :slight_smile: :slight_smile: ..............................veru aj ja som sa tešila pri MAťkovi.......pri Peťkovi som vedela čo ma čaká.......tak presne ako ty......čo najdlhšie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....no a pri treťom by som aj rok len kojila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka u nás na taký fajnový koláč možem zabudnuť.......Peťko nemože tvaroh......a MAťko ho nelubi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................................a manželíkovy všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Manžel ďakuje!
13. nov 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :slight_smile:
dobru nocku
13. nov 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok