• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
ráááááááááááááánečko!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...a vy ste zabudli na kona či čo sa dialo?!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko......tvoj Peťo nemá chybu!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....čo by iné za to dali keby im muž hovoril, že priber :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a ideš pribrať?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .......skús začať papkať pečivo a hádam to dáš :wink: ....za tie darčeky to stojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte,,,,,,,,,,,,,,,, :slight_smile:
18. nov 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ahoj ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....ako sa máš? :wink:
18. nov 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink:
18. nov 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achoooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 o polnoci mi robil šunkové rožky :grinning: a toť niečo zo včera :grinning:
18. nov 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko už si objednala ten projektor ? ja len že už som aj odskúšala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tajnáša v noci o polnoci som sedela v obývke tma ako v rohu a kukala na nočnú oblohu :grinning: ako tam je ten krúžok hore tak sa to odráža na strope a vidieť tam tmavý kruh medzi farebnými bodkami a miešaninami bodiek :confounded: inak nooooo za tie peniaze žeeeee aj by sa dalo :wink: skúúúúsim ti to odfotiť ak to pôjde :grinning:
18. nov 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko k tomu projektoru som kúpila aj tú korytnačku :sweat_smile: a tá je taká onakvejšia detská super pre Simča a Matúška teda kým sa im to nedostane do rúk :slight_smile:))
18. nov 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 asi ma čaká to čo minulý týžden deti.....nejaká som unavená........sa cítim ako po nočnej... :angry:
@denisenko wow......to mnam........až mi slinkaaaaaaa tešie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........už si zistila čo ti donesie ježiško? :slight_smile:
18. nov 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 jáj,som ti to zabudla napísať? Už to mám doma dávno a mám taký istý názor ako ty. :wink:
18. nov 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zistila....ale určite ešte bude aj nejaké prekvapko... :grinning:
18. nov 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si chodila po skriniach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nehanbíš sa? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ked ti drahý prišiel z Ba?
18. nov 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...že po skriniach...čo si.....jáááá????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....prišiel v piatok....v sobotu bol niekde pri Považskej Bystrici.... @leninka75 nebrzdila vás niekde po ceste zelená rezačka kukurice....?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................nooooo nie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ved už si na skrine velká že áááno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....ved musím ísť deťom príkladom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani salonky nepojdem vychrumkávať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................................no neopováž sa ich pojesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...si ma počkajú ....budem ich dojedať ešte v marci...už to vidím.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..............takže už teraz začínaš.... :slight_smile: :grinning: :wink:
18. nov 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako sa má sestra? :slight_smile: :dizzy_face:
18. nov 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....radšej skôr..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...sestra.....dobre...doma je.... :wink:
18. nov 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........aby si toho nemala vela.....tak po troške...že :slight_smile: :wink: ..............................................tak super..... :dizzy_face: ...len nech si oddýchne :slight_smile:
18. nov 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonko asi spinká že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............Denisko ako v škole?
18. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denko dobre.,sa pochváľ ako Maťko? Baví ho to ešte?
18. nov 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Tak cez víkend ste toho veľa nepopísali. My sme boli u našich. Lucka chvalabohu v pohode. Nevadila jej zmena prostredia. A celou cestou tam aj späť spinkala...
18. nov 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si dnes dali s mužom romantickú prechádzku po meste :dizzy_face:aj na koláčik ma pozval, ale mne by skôr ten šalát lepsiu službu urobil :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 ako ste sa mali vy? :wink:
@katka1819 takže korytnačka sa ti vidí lepšia?
@denisenko mne by mohol manžel pohroziť, že schudni, lebo jezisko nepríde :sweat_smile:
@jacka slniečko nám treba, že? hned by sme sa lepšie cítili :slight_smile:
@utka a čo máte s tým spánkom?aj viki mala problém so zaspávaním
18. nov 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 korytnačka je lepšejšia :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja neviem...to len teraz posledné dva týždne cca. Ako sme prišli z nemocnice, zaspávala sama v postieľke. Potom sme sa uspávali na praníku a teraz štrajkuje :frowning2:...
18. nov 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok