Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
18. nov 2013

ráááááááááááááánečko!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...a vy ste zabudli na kona či čo sa dialo?!! 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. nov 2013

@denisenko......tvoj Peťo nemá chybu!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....čo by iné za to dali keby im muž hovoril, že priber 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................a ideš pribrať?? 😉 😉 😉 😉 😉 .......skús začať papkať pečivo a hádam to dáš 😉 ....za tie darčeky to stojí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2013

ahojte,,,,,,,,,,,,,,,, 🙂

leninka75
18. nov 2013

@jacka ..ahoj ... 😵 😵 😵 .....ako sa máš? 😉

denisenko
18. nov 2013

Ahojte 😉

katka1819
18. nov 2013

achoooooooooj 😀 😀 😀

denisenko
18. nov 2013

@leninka75 o polnoci mi robil šunkové rožky 😀 a toť niečo zo včera 😀

katka1819
18. nov 2013

@denisenko už si objednala ten projektor ? ja len že už som aj odskúšala 😅 😝 na tajnáša v noci o polnoci som sedela v obývke tma ako v rohu a kukala na nočnú oblohu 😀 ako tam je ten krúžok hore tak sa to odráža na strope a vidieť tam tmavý kruh medzi farebnými bodkami a miešaninami bodiek 😖 inak nooooo za tie peniaze žeeeee aj by sa dalo 😉 skúúúúsim ti to odfotiť ak to pôjde 😀

katka1819
18. nov 2013

@denisenko k tomu projektoru som kúpila aj tú korytnačku 😅 a tá je taká onakvejšia detská super pre Simča a Matúška teda kým sa im to nedostane do rúk 🙂))

jacka
18. nov 2013

@leninka75 asi ma čaká to čo minulý týžden deti.....nejaká som unavená........sa cítim ako po nočnej... 😠
@denisenko wow......to mnam........až mi slinkaaaaaaa tešie 😵 😵 😵 ...........už si zistila čo ti donesie ježiško? 🙂

denisenko
18. nov 2013

@katka1819 jáj,som ti to zabudla napísať? Už to mám doma dávno a mám taký istý názor ako ty. 😉

denisenko
18. nov 2013

@jacka zistila....ale určite ešte bude aj nejaké prekvapko... 😀

jacka
18. nov 2013

@denisenko si chodila po skriniach 😀 😀 😀 😀 ty jedna 😀 😀 😀 😀 nehanbíš sa? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2013

@denisenko ked ti drahý prišiel z Ba?

denisenko
18. nov 2013

@jacka ...že po skriniach...čo si.....jáááá????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....prišiel v piatok....v sobotu bol niekde pri Považskej Bystrici.... @leninka75 nebrzdila vás niekde po ceste zelená rezačka kukurice....?? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................nooooo nie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ved už si na skrine velká že áááno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. nov 2013

@jacka .....ved musím ísť deťom príkladom..... 😀 😀 😀 😀 ani salonky nepojdem vychrumkávať...... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................................no neopováž sa ich pojesť 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. nov 2013

@jacka ...si ma počkajú ....budem ich dojedať ešte v marci...už to vidím.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. nov 2013

@denisenko ..............takže už teraz začínaš.... 🙂 😀 😉

jacka
18. nov 2013

@denisenko ako sa má sestra? 🙂 😵

denisenko
18. nov 2013

@jacka ....radšej skôr..... 😀 😀 😀 😀 ...sestra.....dobre...doma je.... 😉

jacka
18. nov 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ........aby si toho nemala vela.....tak po troške...že 🙂 😉 ..............................................tak super..... 😵 ...len nech si oddýchne 🙂

jacka
18. nov 2013

@denisenko Simonko asi spinká že 😵 😵 😵 ............Denisko ako v škole?

denisenko
18. nov 2013

@jacka Denko dobre.,sa pochváľ ako Maťko? Baví ho to ešte?

utka
18. nov 2013

Ahojte...
Tak cez víkend ste toho veľa nepopísali. My sme boli u našich. Lucka chvalabohu v pohode. Nevadila jej zmena prostredia. A celou cestou tam aj späť spinkala...

letty86
18. nov 2013

ahojte 😵 😵 😵

letty86
18. nov 2013

my sme si dnes dali s mužom romantickú prechádzku po meste 😵aj na koláčik ma pozval, ale mne by skôr ten šalát lepsiu službu urobil 😅 😝

@leninka75 ako ste sa mali vy? 😉
@katka1819 takže korytnačka sa ti vidí lepšia?
@denisenko mne by mohol manžel pohroziť, že schudni, lebo jezisko nepríde 😅
@jacka slniečko nám treba, že? hned by sme sa lepšie cítili 🙂
@utka a čo máte s tým spánkom?aj viki mala problém so zaspávaním

katka1819
18. nov 2013

@letty86 korytnačka je lepšejšia 😀 😀 😀

utka
18. nov 2013

@letty86 ja neviem...to len teraz posledné dva týždne cca. Ako sme prišli z nemocnice, zaspávala sama v postieľke. Potom sme sa uspávali na praníku a teraz štrajkuje ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre