• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@denisenko si poklad :dizzy_face: krásna si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to máš normálne ombre :wink:
krk uz je na mieste :wink:
20. nov 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 jojo.,ombre :wink: a dakujem :wink: ty si poklad :grinning:
20. nov 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aká kočka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásna si.....aj ten smejko na rukách..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deti ešte teplotujú,,,,ale naštastie prespia už celu noc....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tiež......fungujem na tbl....nechápem kde oni beru energiu ked sú choručký :unamused: :wink: ......a ráno si vstali o 5 tej......dávno ocinka nevideli :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. nov 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 veru kašli na kalíštek......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......rovno litrovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................Maťko ako v školke?......a Vikuška?
20. nov 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aspon by si bacily vypálila.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ponuknem aj detom.... :grinning: :grinning: :wink:
20. nov 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka --Jani...............takto verejne???????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mamky..pekné sny.............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.................. :slight_smile:

@denisenko to v rámci liečenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............
21. nov 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko:wink:
21. nov 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak potom je to všetko ok :grinning::grinning:
21. nov 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved preto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Dnes máme prvé očkovanie...myslite na nás!
21. nov 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak veľa šťastia...nech to ostane bez teplôt :wink:
21. nov 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Achooooooj :dizzy_face: a dovi dopooooo :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!! :slight_smile:

@utka ..myslíme :wink:
21. nov 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka....ako sa máte??? :confused:
21. nov 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..a keby si videla ako fajne na zubato vykosili pole??!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..............aká kočena s novými vláskami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86....mňa pri romantikuš prechádzke napadlo, že sa prechádzate večer pri hviezdičkach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a tiež som zabudla, že tvoj mužík má aj voľné dni :wink:
21. nov 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202323689843905&set=a.1454489012500.2059520.1541568422&type=1&theater
to som ukradla od mirrink........

@leninka75 na nerv..... :angry: :angry: :angry: dva týždne robia aj somnou div..... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka držte sa :dizzy_face:
21. nov 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................perfektné pečenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............dúfam, že si sa aj ty trošku odreagovala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .........................ja som práve pozerala, že niektoré maminky aké krásne veci vyrábajú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..taká levik7 napr..........
21. nov 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..a ešte máš nejaký ten nerv? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: ................vydrž moja, však oni raz zasa pôjdu do škôlky a školy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 trochu som musela....lebo k šialenstvu nemám daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................no a...neviem či sa dožijem toho dna....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to len ja som antitalent.....nič neviem :pensive: :frowning2:
21. nov 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....teraz nešoféruješ daj si pohárik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .............čo by si bola anittalent!!! :angry: ..len nemáš čas :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................uško už nebolí,
21. nov 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....nemožem...som na tbl......duní mi v hlave... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................................ale som....a to že nemám čas je je ......výhovorka :frowning2: .................uško nie......kvapkáme......mu ten hnis ide von noštekom....hádam :sweat_smile: ....má takú čudnú farbu......oranžovu ...či akú,.....hlavne že to ide von :slight_smile: ...............a ani jednému neprobia tie atb dobre....furt sú na wecku :frowning2: :frowning2:
21. nov 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujeme baby...Lucinka si poplačkala pri očkovaní, ale zatiaľ je OK. Uvidíme, čo bude neskôr.
21. nov 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
@leninka75 nooo....ty si tu prechadzku dotiahla do dokonalosti :dizzy_face: ...ale realita bola bez hviezd :wink:
@jacka nerv mám aj ja :angry: matko je urevaný neskutočne, jaaaaaj, strasne daco, slzy až z paty taha :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ..dnes sme boli u mudry, ráno 2x zakaslal, tak sme bezali k mudre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pre istotu....u neho sa to tak raz dva zvrhne :pensive: ale ma zatial len miernu virozu....v utorok ideme na kontolu.....vela deti je chorých v skolke a uz aj v skole
21. nov 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobruuu :dizzy_face: aj noc :wink:
21. nov 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
RáNeČkO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2013 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.,....

@letty86 takže vitaj v klube :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............Vikuške je ako?...........aj ja idem v utorok s Peťkom :slight_smile: ....dnes s Maťkom.... :unamused:
22. nov 2013 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok