Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
letty86
20. nov 2013
@denisenko si poklad x-) krásna si x-) x-) x-) x-) ..to máš normálne ombre 😉
krk uz je na mieste 😉
denisenko
20. nov 2013
@letty86 jojo.,ombre 😉 a dakujem 😉 ty si poklad 😃
jacka
20. nov 2013
@denisenko aká kočka...... x-) x-) x-) x-) krásna si.....aj ten smejko na rukách..... x-) x-) x-) x-)

deti ešte teplotujú,,,,ale naštastie prespia už celu noc....... 😃 😃 😃 😃 ja tiež......fungujem na tbl....nechápem kde oni beru energiu ked sú choručký :-| 😉 ......a ráno si vstali o 5 tej......dávno ocinka nevideli ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
20. nov 2013
@letty86 veru kašli na kalíštek......... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .......rovno litrovku 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..................Maťko ako v školke?......a Vikuška?
denisenko
20. nov 2013
@jacka aspon by si bacily vypálila.... 😃 😃 😃
jacka
20. nov 2013
@denisenko ponuknem aj detom.... 😃 😃 😉
denisenko
20. nov 2013
@jacka --Jani...............takto verejne???????????????????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. nov 2013
mamky..pekné sny.............. x-) x-) x-) x-) x-) x-)
jacka
21. nov 2013
ahojte.................. 🙂

@denisenko to v rámci liečenia 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...............
denisenko
21. nov 2013
Dobré ránko;-)
denisenko
21. nov 2013
@jacka tak potom je to všetko ok 😃😃
jacka
21. nov 2013
@denisenko ved preto 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
21. nov 2013
Ahojte...
Dnes máme prvé očkovanie...myslite na nás!
denisenko
21. nov 2013
@utka tak veľa šťastia...nech to ostane bez teplôt 😉
katka1819
21. nov 2013
Achooooooj x-) a dovi dopooooo 😃 😃 😃
leninka75
21. nov 2013
ahojte!! 🙂

@utka ..myslíme 😉
leninka75
21. nov 2013
@jacka....ako sa máte??? =-)
leninka75
21. nov 2013
@denisenko ..a keby si videla ako fajne na zubato vykosili pole??!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃..............aká kočena s novými vláskami x-) x-) x-) x-) x-)
leninka75
21. nov 2013
@letty86....mňa pri romantikuš prechádzke napadlo, že sa prechádzate večer pri hviezdičkach x-) x-) x-) x-) x-) ......a tiež som zabudla, že tvoj mužík má aj voľné dni 😉
jacka
21. nov 2013
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020232...
to som ukradla od mirrink........

@leninka75 na nerv..... ]-( ]-( ]-( dva týždne robia aj somnou div..... ]-( ]-( 😃 😃 😃
@utka držte sa x-)
leninka75
21. nov 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....................perfektné pečenie 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .............dúfam, že si sa aj ty trošku odreagovala 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .........................ja som práve pozerala, že niektoré maminky aké krásne veci vyrábajú x-) x-) x-) x-) ..taká levik7 napr..........
leninka75
21. nov 2013
@jacka ..a ešte máš nejaký ten nerv? 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 ................vydrž moja, však oni raz zasa pôjdu do škôlky a školy :-N :-N :-N 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
21. nov 2013
@leninka75 trochu som musela....lebo k šialenstvu nemám daleko 😃 😃 😃 😃 😃 .......................no a...neviem či sa dožijem toho dna....... 😃 😃 😃 😃 😃
to len ja som antitalent.....nič neviem |-| 😞
leninka75
21. nov 2013
@jacka .....teraz nešoféruješ daj si pohárik 😉 😉 😉 😉 😉 .............čo by si bola anittalent!!! ]-( ..len nemáš čas 😉 😉 😉 😉 😉 .................uško už nebolí,
jacka
21. nov 2013
@leninka75 .....nemožem...som na tbl......duní mi v hlave... :-p .....................................ale som....a to že nemám čas je je ......výhovorka 😞 .................uško nie......kvapkáme......mu ten hnis ide von noštekom....hádam :-N ....má takú čudnú farbu......oranžovu ...či akú,.....hlavne že to ide von 🙂 ...............a ani jednému neprobia tie atb dobre....furt sú na wecku 😞 😞
utka
21. nov 2013
Ďakujeme baby...Lucinka si poplačkala pri očkovaní, ale zatiaľ je OK. Uvidíme, čo bude neskôr.
letty86
21. nov 2013
ahojte
@leninka75 nooo....ty si tu prechadzku dotiahla do dokonalosti x-) ...ale realita bola bez hviezd 😉
@jacka nerv mám aj ja ]-( matko je urevaný neskutočne, jaaaaaj, strasne daco, slzy až z paty taha ]-( :-p ]-( ..dnes sme boli u mudry, ráno 2x zakaslal, tak sme bezali k mudre 😃 :-p pre istotu....u neho sa to tak raz dva zvrhne |-| ale ma zatial len miernu virozu....v utorok ideme na kontolu.....vela deti je chorých v skolke a uz aj v skole
letty86
21. nov 2013
dobruuu x-) aj noc 😉
katka1819
22. nov 2013
RáNeČkO x-) x-) x-)
jacka
22. nov 2013
ahojte.,....

@letty86 takže vitaj v klube 😞 😞 😞 😞 ............Vikuške je ako?...........aj ja idem v utorok s Peťkom 🙂 ....dnes s Maťkom.... :-|