• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
Ahooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Ďakovala :dizzy_face:
25. nov 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tááááák víkendík za nami ... mali sme ďaľšiu oslavičku :grinning: dvojičky majú 10 rokov :dizzy_face: booooože také herečky to už sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................................a fúúúrt čosi kdesi :sweat_smile: no nie je čas tu s Vami koníkovať babule moje :pensive: ja len tak na rýchlo sadnem pokukám polajkujem a frčííííím :slight_smile: veď sa polepším možno :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď mi krpčajs dovolí ...lebo aj teraz ma tu terorizuje :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
inak ja už mám aj pobalené dáááárečky teda tie čo máme doma už :grinning: som si povedala že tieto Vianoce budem sedieť s deťmi pri rozprávkach :dizzy_face: a všíííííííícko čo sa dá budem mať urobené v predstihu :wink: lebo ja stresujem ešte aj hodku pred večerou že či je všetko tak ako má byť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. nov 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aaaaaaaaaaaaaaaa sniežik sa nám chumelíííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a už zas a opäť idem :slight_smile: papa a príííídem :dizzy_face:
25. nov 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte :slight_smile:
25. nov 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...aj u nás chumelí...a ja mám jahody na balkone :grinning:
25. nov 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 všícko najlepšie k meninkám...:wink:
25. nov 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vy ako? už dobre?
25. nov 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už o 100 % lepšie.....trošku v noci pomrnkáva, ale som sa zaťala a nevstávam....počkám kým preberie tatinka a ten ho už obriadi.... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko nekašlal a nesoplil presne 2 dni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v sobotu bol celý den vonku, pomáhal stavať chlapom prístrešok pre autá a už zas soplí.....a že poobyt na čerstvom vzduchu je zdravý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Petríka bolí hrdielko....dúfam, že neumrie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja tiež patrím do klubu sopliakov...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...vy ste v poriadku????.... :confused:
25. nov 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojteeee..
@katka1819 všetko len to najlepšie k meninkám prejeme!
25. nov 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aké antihistaminiká????...ja mu dávam na striedačku...aerius a dithiaden...každé zaberá len pár dní..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč aj Viki už ráno nejako huhňal a aj pravé očko mal červené :frowning2:...
25. nov 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ha....taký sychravý čas......fúúúúj.....nedáme varené vínko??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka Zuzi, mne Nisko tvrdí, že ked si fúka nos, tak ho bolí v ušku.....ale hádam to bude len ten podtlak.... :angry: :angry: :angry:
25. nov 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj...a včera sme boli trošku na vianočné nákupy....detičkám dárečky....tak...niečo som vybrala, som rada,ale ešte aj tak mám toho veľa...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato viem, čo ešte donesie Ježiško mne...samé praktické veci....... :wink: :wink: :wink: :wink: ....aspon nemusím chodiť prehľadávať skrine..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko tak držím päste, nech to nie je uško!
25. nov 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..jaká si ty šikulénka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja som sa pustila do výroby vianočných dekorácií :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už mám patchvorkovú guľu ..zatiaľ jednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....a ešte pletiem z papiera..mám hviezdu....a idem ešte urobiť veniec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ty budeš mať kedy oslavu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
....juj aj ja by som chcela vianoce pred rozprávkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......krásne detské časy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ....uvidím ako to dopadne s Lilkou či bude nádcha či nie...zatiaľ je to také nijaké..ale ráno som jej začala dávať sinupret a večer ku posteli nakrájam cibuľu.......Petrík umiera? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......oblek nech si nachystá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................
..vy máte veľa detičiek v rodine, že?....to kupuješ všetkým?..či ako to máte??
25. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..a onô som chcela :wink: ..kúpila si si vtedy v Lídli tie snehule?
25. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......akurát tu ku nám na katedru prišiel Ježiško :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......prišli kancelárske potreby, tak chlapi vláčia krabice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.....
25. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nakrájať k posteli cibuľu???....to ako???...daj návod a ...pomáha???? :confused: :confused: :confused: ......zatiaľ všetkým detičkám, tak sme sa dohodli.....ale len nejakú drobnosť...... :wink: :wink: :wink: :wink: ...snehule....bola som tam v nedeľu...tak hádaj, čo mali....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale....potom som bola v Kauflande, lebo aj tam mali mať.....detské......., pre Deniska...jasné...že mali...malé čísla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: do 30...a potom až veľké....tak som si kúpila pre seba..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...9,90E,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte......
celkom nestíham.....Peťko mi tu nedovolí :grinning: :grinning: :angry: ........takže ked príde aj Maťko tak si vás prečítam........ :slight_smile: .....ja som dávala na noc tiež cibulu........smrdelo to všetko..... :grinning: :grinning: .......ale nepomohlo.....potreboval atb... :frowning2: ............musím bežať :angry:
25. nov 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pridávaš sa do klubu nestíhačiek??... :grinning: :grinning: :grinning: aj ja už bežím....Simčo vrieska z postielky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........si nám priniesla zimu :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
25. nov 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nooo Peťko mi dal zabrať.... :angry: :angry: .......................ale stačilo ísť do Lidla.....a pre Maťka.......oplieskať euráče.......kupiť omlaovánku......a mám klud..... :grinning: :grinning: :grinning: .....aspon si dám kávičku.....huráááá :grinning: :grinning: :grinning: ...............................a ako sa mate chorobk......idete aj k dr.?....... :frowning2: .............aj si niečo dávaš?..........Deniskovi je ako?.....a čo tvoj Peťko :grinning: :grinning: :grinning: ....žije žije :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je hrozné ked chlap ochorie :grinning: :slight_smile: ...............................
25. nov 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 takže to aj ku vám dorazilo?... :frowning2: :frowning2: nič moc.... :frowning2: :frowning2: .....držte sa..... :wink: ......sa ozvi ako je s vami :unamused:
25. nov 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@katka1819 všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka petulko je na tebe prelepený? poznáme :grinning:
@leninka75 aj 5% sa ráta a hlavne, ked je to zlepšenie :dizzy_face: :dizzy_face: ..Vikuska v škole fajn, na rodičku ju vychválila, tak sa tesim :dizzy_face:
25. nov 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok