• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
@leninka75 aku gulu ako robíš?..............si šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......................ja som kupila ozobu v lidli......teda na okno...........nemala som viac času.... na pozeranie.......Peťko si tam našiel spolužiaka.....tak som behala za nimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ako sa má Viki?
25. nov 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 pijavička je slabota...... :grinning: :grinning: :grinning: ......som ani netušila že ja až taký ...mamičkin :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .....a Maťkovi je lepšie?..
25. nov 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: no vidíš, čo sa nedozvieš, ked ste bez Matka :grinning: ...Matko sa rozkaslal, zajtra kontrola, si dr. myslela, že to len také bude :grinning: :grinning: isto od stredy ešte nepojde do skolky :wink: zas mi pribudne šedina :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ty si šikulka :dizzy_face: potom nam to aj ukáž :dizzy_face: ...@jacka ta gula tak nejak vyzera
25. nov 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 wow.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krááásne :grinning: :grinning: ........určite to aj ja zvládnem :frowning2: :frowning2: .................................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru samé prekvapenie je to moje dieťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................to pekne....aj Maťko na tom tak bol.........potom šup na atb.......daj si spraviť výter....uvidíš :slight_smile: ..............farbička schová šedinku :wink: :wink: :wink:
25. nov 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak zatiaľ sme u dr.neboli...ešte si odtiaľ donesiem bacily :grinning::grinning: a aj tak nám dá len kvapky do nosa a stoptusin...si kúpim aj bez nej :confounded:
25. nov 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
spomalený kon :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko si hotová doktorka :grinning: :grinning: :grinning: .................odtial si možeš doniesť koooopec vecíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@jacka hádam si nemyslíte, že som to robila ja...tu gulu :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je krásna :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 .......................krásna je...o tom potom.... :dizzy_face: :dizzy_face: ................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale celkom si ma prevedčila :grinning: :grinning: :wink: :wink:
25. nov 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka matko má vačšinou laryngitidu...teraz mu tiez tak hlasok berie :confounded:
@denisenko idem kuk tie antihistaminika....nam tiez stale bud fenistil, alebo dithiaden
25. nov 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning:
@denisenko PROMETHAZIN máme teraz
25. nov 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no pekne :frowning2: :frowning2: .....som zvedavá ako zajtra dopadnete...
25. nov 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. nov 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sa tá moja rodná BB.......ukázala riadne svetu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. nov 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :wink: ....nekasle vela, ale taký je viac zahlienený, aj soplikov má viac, také vodnate.. si stále pýta vleckovku :grinning: sem tam si utrie do rukáva :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže nie su zelené :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fukat ešte nevie, stále opačne :confounded:
25. nov 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jaaaj, veru :frowning2: a niekto z vás patri do BB, nejak neviem vás tak do krajov zaradiť :grinning:
25. nov 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....mám dali u dr. trifed zelený.......aj na pohotovosti povedal že je velmi dobrý.........ani nechcem vedieť prečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............čo mu dávaš do nošteka?.........neboj naučí sa fúkať... :grinning: :grinning: ..... :slight_smile: :wink: ..Vikuška sa drží?......chodí sama zo škol?.....zajtra sa držte...mi ideme tiež....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len ja sama so z BB :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pozri si diskusiu o tom triifede na mk....vela deti je z neho vraj agresivných...uplne vraj zmenia spravanie po nom :confused: :confused: ...a nám ho mudra vkuse davala :pensive: aj zltý , aj zelený.....ja neviem, či by ma napadlo....deti ho znásali dobre a mna by ani nenapadlo, že také niečo moze byť zo sirupu....

viki sa drži....uvidime...u nich je angina v triede.....diki, aj vy sa drzte :wink:
25. nov 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nechodí sama.....ani do, ani zo skoly....ale chcela by, ale nie, nie, ešte ma na také samostatné vychádzky cas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........matkovi davam nasivin a morsku sol

@jacka
25. nov 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vieš čo...kašlem ja na takéto diskusie.....tu sú velmi premudrelé ....ja mne sa s toho dvíha žlč.......a nezbadala som na nich nič výnimočné...stále boli rovnaký..........divýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................angína?...no super.......vraj tu v okolí je chrípka......-.....dúfam že mojich to obííííde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
25. nov 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 to mne Maťko povie nechod somou...pojdem sám.........odíte z auta.....a čau :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......mám poct že je až privelmi samostný...... :frowning2: :frowning2: a velký :cry: :frowning2: :wink: ..........
25. nov 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 sama sebe píšeš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............bacha na nasivin.....návkový :frowning2: :frowning2: ........sestra sa toho nevedala zbaviť.....takže u nás len vincentka..... :wink: poprípade pamicon
25. nov 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mna to trosku vystrasilo :confused: hlavne, ked to hlavne viki fakt casto brala :confounded: a ja keby sa zmení správanie, tak si myslím, že preto,že su chorí....sirup by som neobvinovala.....a premudrelé sú :grinning: :grinning: to je ich kopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. nov 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 všetko z rezervou............... :frowning2: ani nám nie je dva krát príjemé ked sme choré.....deti nie sú iné :slight_smile: ......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie premúdrelé si nech založia svoju tému ktorá je naj........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hanba mi, vincentku nepoznám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja skor tu morsku sol......nasivin som len len chvilu, lebo už nemá upchatý....matko má také obdobie, že bud si nechá v pohode nakvapkat a potom také, že za ním behám a prosím, nech sa nebojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pamycon je na predpis, že?...ten máme, až ked sú tie soplíky také zelené, tusím je to atb

som zistila, že si písem sama :grinning: mi prislo upozornenie od samej seba :sweat_smile:
25. nov 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 mne nepíše tvrdé i..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................je na predpis...ale niekde aj predajú :slight_smile: skor dám do nošteko to ako tieto čudá...............Vincentka je dobrá ......aj na pitie........na trávenie....Maťko sa mi po nom rozjedol.....aj na klokatanie......aj na ostatok :slight_smile: .................. :slight_smile: ..................................si mala mna vidieť.....ako som dávala Peťkovi do ucha....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. nov 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ideš pre Vikušku? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok