Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. nov 2013

@letty86 ...som rada, že ja 5% 😵 😵 😵 😵 ....len keby sa to stále zlepšovalo ☹ 😕 .................presne takú guľu 😉 😉 😉 😉

letty86
25. nov 2013

@jacka poslem tatika po viki....u nás neskutočne fuka vietor ☹ zima ako v rusku
a tu vincentku akú mas? som googlila.......je aj nosný sprej, pastilky....či klasika minerálka?

leninka75
25. nov 2013

@jacka.....letty presne našla čo robím..teda akú guľu....keď si to riadne nacvičím, tak ti spravím 😉 😉 😉 😉 .............aj ostatným ak budú chcieť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
...mne sa tá cibuľa celkom osvedčila...ale zasa pokiaľ sú zelené sople, tak treba pamycon 😝 😝 😝 😝

jacka
25. nov 2013

@leninka75 ahoj 😵 😵 😵

leninka75
25. nov 2013

@denisenko..cibuľu nakrájaš, dáš na tanierika ku posteli.......

leninka75
25. nov 2013

@jacka ..ahoj 😵 😵 😵 😵

leninka75
25. nov 2013

@letty86 ..jaaj divné, ale mne sa ani z roboty nechce do toho nečasu 😖 😖 😖 😝 😝 😝 ...........a muž mi volal, že sme ráno stratili cestou jeden stierač 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
25. nov 2013

@letty86 aj tu je zimno..... ☹ ☹ ☹ .........vetriko ako v rusku.......som bola v tom že bude lepšie počasie a pojdem aspon na chvilu s Peťkom .,.....nehrozí 😝
ja minerálku......ale prelejem ju do rozprašovača.........do nošteka....... 🙂

letty86
25. nov 2013

@leninka75 tie gule su krásne 😵len cvič 😵 😵 😵 😵 obdivujem, ked to vidím vo fotoblogoch....aj tie papierové veci 😵 hviezdy, vence...mne urobila manzelova kolegyna papierové košícky, parádne sú 😵

utka
25. nov 2013

@jacka Viki zatiaľ OK...

katka1819
25. nov 2013

@jacka veru veru zimu zimičkuuuuu 😵 😀 🙂
@leninka75 aj ja sa chystám na patchworkové gule ... každý rok 😀 😀 😀 snáď ten budúci to už vydá 😅 😉
my meninky nejako neoslavujeme iba narodeniny 😵 ale dááárečky som dostala kráásnu orchidejku a Inferno 🙂 ešte by mala segra dojsť posedieť na kávu tak tam ešte čakám nejakú prkotinku 😅 😀 my sme tak dohodli lebo keď každý mesiac nejaká oslava detí a tam treba darčeky kupovať a ešte aj dospeláci ...tak že my len tak symbolicky 🙂
@denisenko aj u nás tak len drobnosť veď u nás toooooľko detisiek a každému niečo že áno 😅 v januári by sme potom lem mäsoksové kocky oblizovali 😀 😀 😀 .................................inak ja zas nemôžem zohnať na Matulka čižmičky som chcela protetiky a nekúpiš nikde 😝 ale už som našla na nete 😉 ...............................ozaj dám tipa teraz je v Exisporte akcia 1+1 za polovicu na značku Authority ,sme tam boli ani som nevedela že majú nejakú akcošku si kupovať outdoor zimnú obuv tak ja som si kúpila za 30 euro zlacnenú zo 70 😵 a pre Peťka detské čižmy sme mali za 1/2 stáli 25 E teda za 12,50 eurko nooooo nekup to ale že jaké fajné sú tie detské čižmyce tam tiež Authority 🙂 píšem jak maďar ale snáď sa rozumieme 😀 😀 😀

leninka75
26. nov 2013

ráánečko!! ....a už padajú tie biele h....áááááá 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko @jacka...zdravím mamky nestíhačky 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......sem-tam sa aj aj ku vám pridám 😀 😀 😀 😀 😀

@katka1819 ......ja mám rada, také rodinné stretnutia 😵 😵 😵 😵 😵 .........takže chodíme s vínkom aj tetám a ujom priať 😀 😀 😀 😀 😀 ..........ale zasa nám nie je tak moc ako vás 😉.......dobre si nakúpila 😵 😵 😵 😵 😵 😵.................ja som si všimla tú akciu, len oni to dajú tak keď zrovna nič nepotrebujem 😝 😝 😝 😝..to mi robia naschvál 😅 😅 😅 😅

katka1819
26. nov 2013

Achooooooooooooooj 😵 😀 😉 😝

katka1819
26. nov 2013

frčíme o chvíľku do školičky a prídem sľubujeeeeem 😅 😀 😉

jacka
26. nov 2013

ahojte........

rýchli kuk.........ráno ma stopli fízli...vraj pila ste.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ja ťa beriem za slovo s tými gulami 🙂 .......robíš aj vence 😅 😅

jacka
26. nov 2013

@leninka75 😎 😎 😎 😎 ......posielam...máme dosť 😎 😎 😎 😎 😎

katka1819
26. nov 2013

a ináááááák jakooooš ??? 😀 😀 😀 čo idete vypekať na Vánoce ? Ja už pomaly zbieram receptíky kupujem nové časáky s pečením 😅 😉

katka1819
26. nov 2013

kuknite aké torty mamina upiekla dvojičkám že tenisku Conversku a skejťácku šiltku 😀 podľa priania 🙂 nooo herečky 10 ročné 😝

utka
26. nov 2013

Ahojteee...
@katka1819 krásne tortičky!

leninka75
26. nov 2013

@jacka .......... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ......riadna prča hneď z rána 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................aj si fúkala? 😉 .................čo poviem to platí 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................veniec myslíš patchworkový či ten pletený?......ten pletený idem skúsiť, zatiaľ som si naň poctivo našúľala z letákov rúrky 😉 😉 😉 ...........Peťko je ešte domka?

leninka75
26. nov 2013

@katka1819 ....zasa nemý úžas tie torty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....pochváľ maminku 😵 😵 😵 😵 ..nechce sa tým ona živiť?
....ja idem piecť klasiku: medovníčky, linecké, vanilkové rožky, kakaové rožky, pudingové keksy, šuhajdy, griláž, medvedie labky, keksy z ovsených vločiek a sušeného ovocia, orechové kocky, a možno ten orechový koláč so žĺtkovou polevou........a nejaké syrové keksy.....ja z toho 2/3 rozdám, takže v konečnom dôsledku mi toho zostane tak akurát 🙂...ty čo ideš piecť?

katka1819
26. nov 2013

@leninka75 že živiť 😀 😀 😀 vieš ako sem tam nadáva pri tom 😅 ale ticho odo mňa to nevieš 😀 je to strašná prplačka ja by som na to nervy nemala 😝 len ako bokovka možno jednu za týždeň 😉 ..................a piecť nooooooooooo nemôžem ti to tu napísať lebo ma ide krpec zožrať ...nervák jeden sa tu hádže o zem že si ho nevšímam ma tu picne raz ...po kom to díte len je 😅.............tak neskôr napíšem papa

utka
26. nov 2013

Baby, vy už pomaly pečiete na Vianoce? Ja netuším čo idem. Ale asi klasika...medovníčky, linecné, rafaelo a neviem čo ešte. Aj tak doma budeme len 24.12. a potom pôjdeme k našim a ku svokrovcom.
To moje malé krpaté nejako zle spí...konečne teraz zaspinkala po troch hodinách...

denisenko
26. nov 2013

Ahojte 😉
Ja len jedným očkom a zas bežím 😀
@jacka asi kontrolovali tvoj pitný režim 😀

denisenko
26. nov 2013

@utka ja tiež len klasiku a neskôr.,kúpim pár rezov a hotovo.. 😉
Máš doma nespavca? Aj Simčo bol taký,pokým som ho kojila...vydrž,to sa upraví ☹

denisenko
26. nov 2013

@leninka75 a aj to potom vyvetrám?😀 tám to zabralo? Ja dávam tú inhalačnú soľ do vody a
Na radiator,ale nejaký výsledok.,😖

letty86
26. nov 2013

ahojte 😉
@leninka75 😀 to si myslela, že padajú biele hrozná, či ako 😀 😀 či som dobre doplnila 😅 😅 😉
@jacka že aké spestrenie hned zrána 😀 ako Petko? Matko vyfasoval atb, ako som si aj myslela, že dostane ☹ dr. vraví, ked sme dosli, že som si myslela, že ani na kontolu nedojdete, že vám je dobre 😝
@katka1819 super torty 😵baby sa isto tesili..... si sa minule pýtala, tak u nás beru za 1 kilo torty 10eur.

leninka75
26. nov 2013

@katka1819 .....malý bude akčný po maminke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko ..budeš škuľavá keď každým očkom inam kukáš 😉 😉 😉 😉 😉 ................vyvetráš neboj 😉 .....na jar isto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka.....len napeč a donesieš obom mamkám, že aká si šikulka na MD 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. nov 2013

@letty86 ..ahoj!! 🙂 ..noooo až na dve písmenká, ale inak si trafila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............fuha, takže tiež atb?.. ☹ ....Maťkovi sa pohoršilo?? 😨

leninka75
26. nov 2013

@denisenko ..aby som ti úplne odpovedala, tak nám cibuľa zaberie ak tá nádcha nie je zelená ☹ ...ale na figu je, že spočiatku idú vždy vodové sople, takže nikdy popredu neviem či cibuľa zaberie..ale vždy poctivo nakrájam a dávam ku posteli...keď nič iné aspoň sa babám lepšie dýcha....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre