• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@letty86 ...som rada, že ja 5% :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....len keby sa to stále zlepšovalo :frowning2: :confused: .................presne takú guľu :wink: :wink: :wink: :wink:
25. nov 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka poslem tatika po viki....u nás neskutočne fuka vietor :frowning2: zima ako v rusku
a tu vincentku akú mas? som googlila.......je aj nosný sprej, pastilky....či klasika minerálka?
25. nov 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka.....letty presne našla čo robím..teda akú guľu....keď si to riadne nacvičím, tak ti spravím :wink: :wink: :wink: :wink: .............aj ostatným ak budú chcieť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...mne sa tá cibuľa celkom osvedčila...ale zasa pokiaľ sú zelené sople, tak treba pamycon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
25. nov 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..cibuľu nakrájaš, dáš na tanierika ku posteli.......
25. nov 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..jaaj divné, ale mne sa ani z roboty nechce do toho nečasu :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a muž mi volal, že sme ráno stratili cestou jeden stierač :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. nov 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj tu je zimno..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........vetriko ako v rusku.......som bola v tom že bude lepšie počasie a pojdem aspon na chvilu s Peťkom .,.....nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja minerálku......ale prelejem ju do rozprašovača.........do nošteka....... :slight_smile:
25. nov 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tie gule su krásne :dizzy_face:len cvič :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obdivujem, ked to vidím vo fotoblogoch....aj tie papierové veci :dizzy_face: hviezdy, vence...mne urobila manzelova kolegyna papierové košícky, parádne sú :dizzy_face:
25. nov 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Viki zatiaľ OK...
25. nov 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru veru zimu zimičkuuuuu :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
@leninka75 aj ja sa chystám na patchworkové gule ... každý rok :grinning: :grinning: :grinning: snáď ten budúci to už vydá :sweat_smile: :wink:
my meninky nejako neoslavujeme iba narodeniny :dizzy_face: ale dááárečky som dostala kráásnu orchidejku a Inferno :slight_smile: ešte by mala segra dojsť posedieť na kávu tak tam ešte čakám nejakú prkotinku :sweat_smile: :grinning: my sme tak dohodli lebo keď každý mesiac nejaká oslava detí a tam treba darčeky kupovať a ešte aj dospeláci ...tak že my len tak symbolicky :slight_smile:
@denisenko aj u nás tak len drobnosť veď u nás toooooľko detisiek a každému niečo že áno :sweat_smile: v januári by sme potom lem mäsoksové kocky oblizovali :grinning: :grinning: :grinning: .................................inak ja zas nemôžem zohnať na Matulka čižmičky som chcela protetiky a nekúpiš nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už som našla na nete :wink: ...............................ozaj dám tipa teraz je v Exisporte akcia 1+1 za polovicu na značku Authority ,sme tam boli ani som nevedela že majú nejakú akcošku si kupovať outdoor zimnú obuv tak ja som si kúpila za 30 euro zlacnenú zo 70 :dizzy_face: a pre Peťka detské čižmy sme mali za 1/2 stáli 25 E teda za 12,50 eurko nooooo nekup to ale že jaké fajné sú tie detské čižmyce tam tiež Authority :slight_smile: píšem jak maďar ale snáď sa rozumieme :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ráánečko!! ....a už padajú tie biele h....áááááá :angry: :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko @jacka...zdravím mamky nestíhačky :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......sem-tam sa aj aj ku vám pridám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katka1819 ......ja mám rada, také rodinné stretnutia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........takže chodíme s vínkom aj tetám a ujom priať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ale zasa nám nie je tak moc ako vás :wink:.......dobre si nakúpila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.................ja som si všimla tú akciu, len oni to dajú tak keď zrovna nič nepotrebujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..to mi robia naschvál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. nov 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Achooooooooooooooj :dizzy_face: :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
frčíme o chvíľku do školičky a prídem sľubujeeeeem :sweat_smile: :grinning: :wink:
26. nov 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte........

rýchli kuk.........ráno ma stopli fízli...vraj pila ste.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ja ťa beriem za slovo s tými gulami :slight_smile: .......robíš aj vence :sweat_smile: :sweat_smile:
26. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......posielam...máme dosť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. nov 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ináááááák jakooooš ??? :grinning: :grinning: :grinning: čo idete vypekať na Vánoce ? Ja už pomaly zbieram receptíky kupujem nové časáky s pečením :sweat_smile: :wink:
26. nov 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuknite aké torty mamina upiekla dvojičkám že tenisku Conversku a skejťácku šiltku :grinning: podľa priania :slight_smile: nooo herečky 10 ročné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojteee...
@katka1819 krásne tortičky!
26. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......riadna prča hneď z rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................aj si fúkala? :wink: .................čo poviem to platí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..................veniec myslíš patchworkový či ten pletený?......ten pletený idem skúsiť, zatiaľ som si naň poctivo našúľala z letákov rúrky :wink: :wink: :wink: ...........Peťko je ešte domka?
26. nov 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....zasa nemý úžas tie torty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....pochváľ maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..nechce sa tým ona živiť?
....ja idem piecť klasiku: medovníčky, linecké, vanilkové rožky, kakaové rožky, pudingové keksy, šuhajdy, griláž, medvedie labky, keksy z ovsených vločiek a sušeného ovocia, orechové kocky, a možno ten orechový koláč so žĺtkovou polevou........a nejaké syrové keksy.....ja z toho 2/3 rozdám, takže v konečnom dôsledku mi toho zostane tak akurát :slight_smile:...ty čo ideš piecť?
26. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 že živiť :grinning: :grinning: :grinning: vieš ako sem tam nadáva pri tom :sweat_smile: ale ticho odo mňa to nevieš :grinning: je to strašná prplačka ja by som na to nervy nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: len ako bokovka možno jednu za týždeň :wink: ..................a piecť nooooooooooo nemôžem ti to tu napísať lebo ma ide krpec zožrať ...nervák jeden sa tu hádže o zem že si ho nevšímam ma tu picne raz ...po kom to díte len je :sweat_smile:.............tak neskôr napíšem papa
26. nov 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby, vy už pomaly pečiete na Vianoce? Ja netuším čo idem. Ale asi klasika...medovníčky, linecné, rafaelo a neviem čo ešte. Aj tak doma budeme len 24.12. a potom pôjdeme k našim a ku svokrovcom.
To moje malé krpaté nejako zle spí...konečne teraz zaspinkala po troch hodinách...
26. nov 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink:
Ja len jedným očkom a zas bežím :grinning:
@jacka asi kontrolovali tvoj pitný režim :grinning:
26. nov 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ja tiež len klasiku a neskôr.,kúpim pár rezov a hotovo.. :wink:
Máš doma nespavca? Aj Simčo bol taký,pokým som ho kojila...vydrž,to sa upraví :frowning2:
26. nov 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a aj to potom vyvetrám?:grinning: tám to zabralo? Ja dávam tú inhalačnú soľ do vody a
Na radiator,ale nejaký výsledok.,:confounded:
26. nov 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
@leninka75 :grinning: to si myslela, že padajú biele hrozná, či ako :grinning: :grinning: či som dobre doplnila :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
@jacka že aké spestrenie hned zrána :grinning: ako Petko? Matko vyfasoval atb, ako som si aj myslela, že dostane :frowning2: dr. vraví, ked sme dosli, že som si myslela, že ani na kontolu nedojdete, že vám je dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka1819 super torty :dizzy_face:baby sa isto tesili..... si sa minule pýtala, tak u nás beru za 1 kilo torty 10eur.
26. nov 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .....malý bude akčný po maminke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ..budeš škuľavá keď každým očkom inam kukáš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ................vyvetráš neboj :wink: .....na jar isto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka.....len napeč a donesieš obom mamkám, že aká si šikulka na MD :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..ahoj!! :slight_smile: ..noooo až na dve písmenká, ale inak si trafila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............fuha, takže tiež atb?.. :frowning2: ....Maťkovi sa pohoršilo?? :fearful:
26. nov 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..aby som ti úplne odpovedala, tak nám cibuľa zaberie ak tá nádcha nie je zelená :frowning2: ...ale na figu je, že spočiatku idú vždy vodové sople, takže nikdy popredu neviem či cibuľa zaberie..ale vždy poctivo nakrájam a dávam ku posteli...keď nič iné aspoň sa babám lepšie dýcha....
26. nov 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok