• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@denisenko ja som to tvrdila počas celého tehu, že Lucka bude iná. Už len preto, ako zle mi bývalo...
27. nov 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
aj ja hlasim zimu
27. nov 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. nov 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja mám tiež rozdielne deti....... :grinning: :grinning: :grinning: ......neviem či to jedno je moje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:

@utka také spanie som mala pri oboch.......teda ked som čakala Peťka som sa tešila na zázrak.....ale bolo to ešte horšie....tiež pol hodku spí.....dve hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................neboj to sa upraví... :slight_smile: :slight_smile: ..som rada že je to za mnou........mne ani v noci nespávali.........že vobec.....každé dve hodk hore.....tak skončili obaja v mojej posteli......čo budem vstávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.........................to NIE je pravda že ked cez den nespí spí v noci......hovadina........:wink:
27. nov 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som písala, ža sa hovorí, že keď cez deň dobre spí, tak spí aj v noci. Ja si ju do postele nenasťahujem, lebo spí na antirefluxnom vankúši...a mne hrozne padajú vlasy :frowning2:. A aj tak ju musím dať odgrgnúť...
27. nov 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kedy sa im to upravilo? Ja sa už nevim dočkať, keď bude spať 2x denne a dlhšie. Ak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Lebo teraz je už po hodine unavená. A je jedno, či spí 30 minút, či tri hodiny...
27. nov 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky...ja som už dnes vyšťavená..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte pestrý zajtrajšok...a v piatok k našim....trhať zub múdrosti.....sa už psychicky pripravujem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moja ja som dnes bola u zubníčky ...tiež mi trhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: som sa poctivo psychicky pripravovala ...a došla som srdco mi búchalo...sadla som ,pichla anestézu a o 5 minút som už odchádzala domov :grinning: rýchlovka a bezbolestná ..jáááj len tá jama v ďasne čo mi ostala :unamused: čo už ešte že je to až v zadu :wink: ..................ja sa inak strašne bojím zubárov ani neviem prečo :grinning: :grinning: :grinning: a preto mám strašno strašné zuby ,už ich mám veru zopár vykmásnutých ,ale som si povedala dosť a poctivo chodím strach nestrach ... inak by som bola štrbavko - teraz mi musela nedávno jeden tiež vykmásnuť čo sa mi ešte pri Matulovi počas tehu začal tak strašne kaziť až hotovo a samo som nešla k zubníčke :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to v predu 4 hore :grinning: mi vyčíslila sumu že mi urobí nový zub za 700 euro :confused: som skoro sadla na riť tam :sweat_smile: musím šetriť,lebo to fakt veľmi vidieť keď sa škerím :slight_smile:
27. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúú maminky :dizzy_face: aaaaaaa zajtra pekne ráno čiapočky,šáliky,rukavice !!! :grinning:
27. nov 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...Dalsia "úžasná" noc za nami.
28. nov 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!......fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj -8 st :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ja nechcééééééééééém zimu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........

@katka1819 ..to pečieš na svadbu či na vianoce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ja by som aj celkom rada prišla na návštevu !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisneko....brrr trhať zub...budem silno držať nech to ide dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........

@utka....počítali ste hviezdičky??? :frowning2: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86..zasa mi ma odhalila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...že hladnému o chlebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....vidíš som to mala mužovi povedať, že čo som prečítala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka.....ako Maťko?...nemal veľa dobiehania v škole?....
28. nov 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooooj :grinning:

@leninka75 no na Vánoce moja takto u nás bežne 30 druhov sladkého býva :sweat_smile: :dizzy_face: ale už nebude ako som už písala krémové ideme len 2 max.tri ale suchých bude dosť :grinning: ............................... mamine zistili v lete cukrovku tak si strašne stráži čo zje aj pochudla veru už 10 kg , a ja permanentne diétujem :grinning: :grinning: :grinning: bo by som bola už durch jak jaternička,prestala som jesť pečivko a snažíííím sa nejesť sladké už sú 3 kg dole... ale cieľ je -20 kg :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: od nového roka pridávam aj ťažké kardio cvičenie :dizzy_face: :wink: v lete na 2 ročníku našej herečkovskej grup stretávke už budem jak mooooodelka :grinning: :grinning: :grinning: hahahahahahaha
28. nov 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 zima zima..........ale vraj už nemá býť tak chladno :slight_smile: :slight_smile: .................toto je celkom fajn .....ešte sneh nepadol........dobehol....matiku ešte aj predbehol....som ho nešla zastaviť :grinning: :grinning: :grinning:
@utka dosť dlho sa v noci budili..Maťko do troch rokov....Peťko asi do dvoch....a ten denný spánok nebol nikd nič moc,.............ň
bežím musím
28. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ona v podstate v noci spí, len sa často budí na papanie, ale to sa len pomrví, zamrnčí a ja ju beriem. Hneď zaspí...len ja som nevyspatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
@jacka no to si ma veľmi nepotešila...
Ale ja verím, že je to len dočasné...ďalší rastový špurt, či ako to volajú. Lebo toto sme už mali pár krát. Inak papá v noci len 2x. Teraz 4x...
28. nov 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@leninka75 veru, mala si Majkovi povedat, on by vedel, čo s tým...čo ti podvedomie nasepkávalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
@katka1819 takže u vás tento rok chlapi papajú sladké :wink:
@jacka počuj, o ktorom synátorovi to pochybujes :grinning: teraz vobec neviem, koho máš na mysli a z akého dovodu? žeby Peťko? neblázni, čistá mamca :dizzy_face: :grinning: :wink: ....ja mám obe deti svoje :grinning: :grinning: :grinning: obom uši odstávajp statočne a obaja ma za lakte skrabkaju :sweat_smile: nechcite vedieť, aký mam ten lavý, je to ich oblubený :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka tak sme si tým presli mnohé :pensive: ...nechcem ta strasit, ale moj matko, čim bol starsi, tym sa v noci castejsie budil......kým som ho kojila...do 13 mesiacov...posledne 2 mesiace bol hore kazdúúúúúú hodinu.........potom som ho už nekojila a bolo to lepšie............dodnes sa budí na mličko okole 2hej :confused: :confused: :confused: nie kazdú noc, ale budí....aj vikuska sa tak dlho budila na mliečko
28. nov 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ...beriem ťa za slovo, že v lete budeš o 20 kg ľahšia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:..........počkaj keď nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...sodom -gomora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..................ja pečiem tento rok pre deti, mamu, svokru a švagra :slight_smile:..nám s mužom netreba :wink:
28. nov 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...u nás už aj sneží!!.....chcéééééééééééééš??? :wink: :wink: :wink: :wink: ...rada lopatuješ, pošlem čo povieš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............matiku má Maťko radšej než čítanie a písanie?
28. nov 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....na dôchodku dospíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................no jo podvedomie, len okolnosti nám neprajú :frowning2: ..červení dorazili :wink:
28. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte :wink: na dnes som mala kopec plánov,ale nejako to nevyšlo...nejde voda,takže paráda :confounded:
28. nov 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka asi ťa nepoteším,ale ked si spomeniem že som vstávala 7 krát a viac... :grinning: neboj,vyrastie a potom sa budesgš čudovať,ako si mohla tak fungovať :grinning:
28. nov 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 takže ty si srnka ranená :grinning: :wink: :grinning: moj muž sa mi v tie dni takto prihovára :grinning:
@denisenko aspon si oddychnes :dizzy_face: :dizzy_face: ...nápodobne s tým vstávaním pri Matkovi :wink: patrí to k tomu, no nie?
28. nov 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 srnka ranená? :grinning: tak to počujem prvý raz :grinning::grinning:
28. nov 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..voda padá z neba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale s tou asi veľa nenavaríš, neupraceš atď :wink: :wink: :wink: :wink:

@letty86 ...vtipálek ten tvoj mužík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ale celkom trefné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 .........veru vstávanie patrí ku deťom :wink: ................mne sa teda nejako extra v noci nebudili ani nebudia, ale vždy som párkrát v noci vstala, skontrolovala, pohladkala, prikryla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......robím to stále .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.....a tipujem, že tak ľahko sa toho nevzdám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba dnes nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: srnka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ranená........tu padám do kolien :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
čo sa týka pochýbnostííí......mojho dieťata tak tým je presne ako píšeš.....Peťko......ved všetko vieš.........no a čo že ušká.....schovaju krásne vlásk...... :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ak vela padá daj...ale len v piatok poobede ked odparkujem......dakujem :grinning: :grinning: :slight_smile: ........................jááj to čítanie.........nerv moje...... :angry: :angry: ......to je sila ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:......ale zas nemože bť dokonalý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko čože si chcela robkať?....... :slight_smile:
28. nov 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja robím to isté........kontrolujem ich furt..... :grinning: .........ved všetko prejde.......a nič netrvá večne.......aj v noci nás potrebuju a spánok sa dá dohnať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a lubim ich viac a viac..... :grinning: ...
28. nov 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
vonku fučíííí a duje......ani von sa nedá......zima nás zaskočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
striga nám dala toto mäso
http://www.cas.sk/clanok/266489/vydali-mimoriadne-nudzove-opatrenie-pre-kuracinu-a-tentoraz-nepochadza-z-polska.html
od nej neberie už nikd nič....ešte že som to neotvorila...nedám to ani psovi :angry: :angry:
28. nov 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok