• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
Rááááánečko :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som ochorenkooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aj ja
4. dec 2013 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Ja som unavenaaaaaa...
4. dec 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
vy ste dnes stručné...a mnohé s absenciou, čo to :confused: @jacka @leninka75

@katka1819 juj, skoré uzdravenie
@utka aj viki dávala také polhodinové spanky...ale v noci spala dobre....ved si aj ty lahni na polhodinku....isto lepšie, ako nič :wink:
4. dec 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:confused: ...ideme dnes na mikulása, bude to v cvč, kde bude aj viki vystupovat...majte sa...a polepšite sa a píste :grinning: :wink:
4. dec 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja si ani lahnut nestihnem a uz je hore...a v noci spavala dobre,neviem,co sa to stalo posledne dva tyzdne...
4. dec 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka poznam to :pensive: tie pohodinove spanky :frowning2: ...vikinka dobre spala v noci, lebo ju som kratko kojila......moj matko sa tak ako kojený často budil...čim bol starsí, tym to bolo horsie :frowning2: ...len vydrzat, zuzi, ale je to narocne, verim ti
4. dec 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 keby som si cez deň mohla oddychnut,ale ak chcem,aby pospala,tak aspoň vonku v kociku...a po narocnej noci chodit 3hodiny v tejto zime,nic moc.Uz len vydrzat...
4. dec 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@letty86 ja som bola tu...len som nestihla odoslať..... :grinning: :grinning: volal muž.....tak ma zabavil....a dens som mala celkovo rozlietaný den............................... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale napísala som ....že aj ja mám pozitívnu správu....vonku je hnus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......... :slight_smile:
5. dec 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Achooooooj :wink:
5. dec 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee ...
5. dec 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
5. dec 2013 o 09:33 • viktoria12
pridávam sa ahoooooooooooooooooj!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

...nestíhačka......Lilina bola 1,5 dňa v teplotách...vraj vírus :fearful: :fearful: :fearful: :angry: :angry: :angry: :angry:........zajtra už kluše do školy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:..............pýtala sa už aj dnes, ale ešte som ju zrušila...aká som ja potvora matka..decku nedoprajem vzdelanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čižmička čistučká......už len dúfať že do zajtra uschnú ......deti sa realizovali..........krásne ako sa tešia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nejako mááááličko píííšete....čo to? :frowning2:
5. dec 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienkýý.....tak nech aj vám prinesie Mikulášik sladkosti........ak ste poslúchali..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....verím že ano....a nebudete mať varechu :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
dobru nocku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde sa vzal, tu sa vzal,
Mikuláš pod oknom stál.
V ruke veľkú paličku,
na hlave mal čiapočku.
Z bielych fúzov teplý šál,
tak na deti vykúkal.
5. dec 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

dnes sme nejako priskoro vstali......ktovie prečo :wink: :wink: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 takže dnes už poslala .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........nezabúdaj na Lenina ...učiť sa.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne mikulášske rááááááááááááááánečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............
..my sme mikuláša posunuli až na dnešnú noc........aspoň sa budeme zajtra všetci spolu vytešovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka...krásne si nám zapriala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............dúfam, že aj tebe niečo "mikino" nadelil :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...........
6. dec 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..........však toto lenin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...staré štruktúry sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......držíme sa socíkovských hesiel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........aj keď niektoré podľa mňa neboli až také zlé :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
....včera večer aký fičák bol u nás :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: ...brrr nemám rada také vetriská a v tom našom podkroví sa to nejako znásobuje :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....muž stále chodil pozerať či nám niečo nezobralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
....a dnes tie cesty!!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...katastrofa!!!...........neupravené, šmykľavé....už aby bolo poobede 17:00 a my doma v teplúčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásne mikulášske ránko :wink:
6. dec 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte..
Krasneho Mikuláša...
Aj u nás je ficak...a Viki začal kašlat :frowning2:
6. dec 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooooj :slight_smile:

že velice ťažká ranná pohoda a aj u nás boli čerti a milkuláš :grinning: a toho uhlia čo nám doniesol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
6. dec 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
apríííl......pred chvílou svietilo :sunglasses: :sunglasses: slniečko...teraz..nevidím von.....čo sa tam deje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak čo prišiel aj ku vám Mikuláš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................Maťko moje zlato ....ešte kuk do topánk či tam nemá uhlie...... :dizzy_face: :wink: :wink: ...............ten menší čert toho to ani nenapadlo.... :grinning:
6. dec 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 že som taká zvedavá.....čo to je na radiátore :sweat_smile: ..nejaká mnamka? :slight_smile:
6. dec 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 mne nadelil ráno sneh....a mala som po nálade :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......dúfam že na obed počasie dostane rozum....inak deti nechám tam kde sú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. dec 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Dnes budeme mať ten najkrajší mikulášsky darček. Bráchova priateľka rodí :wink:
6. dec 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........to na radiátore katka suší nejaký citrus na dekorácie :wink: ................
..............hnus počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............tu fučí studený vetrisko a narobil a prádnu poľadovicu :angry: :angry: :angry: ...chodníky, cesty všetko je namrznuté :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .........ty siláčka naša :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......však by ti to srdiečko nedalo nechať detičky tam kde sú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
6. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ........milá správička! :dizzy_face: .......takže už ťa tie negatívne pocity voči bratovej priateľke prešli? :wink:
6. dec 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok