• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@katka1819 ..........z mikuláša sa tuším najviac vytešuje mamina :grinning: :grinning: :grinning: .............asi si najviac poslúchala :wink: :wink: :wink: :wink:
6. dec 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 počuj moja....si Katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: .........................nič v zlom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................to tak ked ja nič nerobím..nepoznám....... :frowning2: ..............................to vieš že nebolo vážne braté............ale sem tam ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: .....................aj tu tak......duje vietor duje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......som mala pocit že ma vietor aj z autom potlačí rýchlejšie domov.......ale sme už tu...tak sa možu diať div......muž príde až po tme :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale áno, už ma to prešlo...
@jacka my dnes ideme do ZV...
6. dec 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................robím hovorcu katke :grinning: :grinning: :grinning: ...však ona len kukne urobí čaute a dovi dopo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................mi o tom hovor, aj ja by som ich rada sem tam niekde zabudla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................................macochy sme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ................čo budete cez víkend??.....
6. dec 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..to fakt sa idete trepať po takých hnusných cestách??? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ................tak potom šťastne dojdite.....
6. dec 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ......tak šťastne dojdite..... :dizzy_face: :dizzy_face: .....cesta je už ovela lepšia ako ráno........ktovie ako bude večer...už porodila?
6. dec 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 ááááááááááááááááááá kto to tu o Katke bez Katky :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................sme na rovnakej strune :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................cez víkend.........do vianoc máme postaráno........kedže muž ide zarábať ťažkééééééééé prašule :grinning: :grinning: :grinning: ............jaj b som mu aj pomohla.....teda pomožem....mínať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................sa niekam chstáne na víkend
6. dec 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kukni na
@katka1819 .........stačí ju trošku obhovoriť a hned je tu.........podme aj na deni :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 mamina poslúchala :grinning: ale najväčšie uhlie som dostala ževraj od čerta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s menom Peťo :sweat_smile: šupnem sem foto :wink:
@jacka na radiátore sa mi sušia kolieska pomaranča :dizzy_face:
6. dec 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. dec 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka idem pre Petríka do družiny ...ale dojdeeeeem ,len neviem kedy lebo tu bude invázia na počítač potom .... u nás teraz frčí FRIV :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: papa
6. dec 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..čo nevieš?..to sa vždy najlepšie o tom čo tu nie je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............tak potom Peťo dostal celú uhoľnú baňu, keď ty si dostala veľké uhlie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja ťa vidííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: ale už fakt musííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile:
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................
@katka1819 akých krásnch smailov si mi dala...dik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bež bež :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :wink: ........m sme už pokope :slight_smile:
6. dec 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Viki bol v škole?
6. dec 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...skôr som myslela či nejdeš piecť koláče s chlapcami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........lebo počo bude na dve veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........my , no neviem čo budeme :fearful: ...zajtra je v Púchove mikulášsky jarmok....tak možno tam.....a uvidíme ako sa nám bude chcieť...............
6. dec 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak a teraz poďme poštuchať trošku ivku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................
6. dec 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 podme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................
6. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ale tu nie sú zlé cesty...však tu svieti slnko, len fičí...
@jacka už porodila. Máme Mišku-3900g a 53cm. Viki bol v škole. Dnes sa neučili, boli v Bibiane na Mikuláša...
6. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no idem........ale dnes musím urobiť cesto........a celkom sa mi ani nechce,,,,, :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ráno tu boli hrozné cest.......primrznuté...ako klzisko...........ale teraz je fajn.........okrem orkánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak blahoželám....... :dizzy_face: :dizzy_face: idete ich aj kuknuť?
6. dec 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisneko...haloooooooooo...ako sa máte?:.....už ste zdravší?? :slight_smile:
6. dec 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nie, nepôjdeme. Rodila v LV
6. dec 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...jej Lucka bude mať kamošku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka v LV?.....som si mslela že sú pri vašich.......teda v blízkosti :wink:
6. dec 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....rozmýšľam, že by som si nachystala na linecké a možno ešte niečo škoricové :confused:
6. dec 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jááj t si akčná......mne sa nejak nič nechce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...hádam si dáme kávičku....čo povieš? :slight_smile:
6. dec 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok