• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@leninka75 veru, malú sesterničku...ale za chvíľu sa ten 4,5 mesačný rozdiel stratí...
@jacka však oni sú blízko pri našich/9km/. Levice sú cca 30km...
6. dec 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..................juj akurát som dopila :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........ale ty si daj nech ti chutí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............vonku sa čerti ženia a normálne mám chuť na varené vínko alebo punč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ......veru stratí :slight_smile: ....aj budeš posúvať oblečko a nejaké vecičky?
6. dec 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 hej, už som im dala za dve tašky...aspoň mi to tu nezavadzia!
6. dec 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ináč ja nemám ani najmenšiu chuť niekam ísť. Aj počasie, aj to balenie a cestovanie...do toho Vikiho kašel. asi nepôjdeme...
6. dec 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..akú veľkosť už obliekaš Lucke? .......veru len to ešte dobre zváž :wink: .......mužovi by sa chcelo ísť?
6. dec 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 si dám varené vínko a zaspím :frowning2: :grinning: :grinning: :wink: ........tak si idem dať sama.......hádam pochutí :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka balenie sa dá.......len to vbalovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........fuj toto ani ja neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....hlavne konečnú :angry: :wink:
6. dec 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...akurát ma kolegyňa volá na vianočné trhy, že si dáme punč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale vonku je tak hnusne, že mi to za to nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..inokedy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 len chod...... :slight_smile: :slight_smile: .......punčík ti napraví náladičku :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....som zabudla...k tomu varenému vínku pridať ešte aj zapálený krb a spiace deti a parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...skoro vianočná pohoda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 u vás? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............ :dizzy_face: :dizzy_face: ...........tak to ab si už bola domka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no hej, ale prísľuby mám až na vianoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......a na sviatok príde ranená srnka :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...joooj ani punč mi netreba na náladičku sa rehocem, ešteže kolegyňa už odišla ..............
6. dec 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vidíš,..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ani alkohol nám nie je treba.... :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ešte oblešie aj 62, ale už väčšinou 68. Peťovi sa chce a vraj sa nebojí...
@jacka tak, tak...vybaľovanie...
6. dec 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..pekný víkend dievčatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......bežím domkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj vam...
My nakoniec nejdeme nikam.Pojdeme o tyzden...
6. dec 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nooooooooooooo vidíš to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. dec 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak si ešte užite Mikuláša,,,,..........doma v teplúčku........a prajem peknýýýý víkendík.... :dizzy_face:
6. dec 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
pekný večer, dievčatá a nemusí byť mikulássky :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: , uz mi z toho slova dnes švitorí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pekný víkendík...
6. dec 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrúúú noc a jednu rozprávočku na dobrú noc :slight_smile: :sweat_smile:
6. dec 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
sa pripájam kočeny :wink: a pekný víkendík prajem :dizzy_face: :grinning:
6. dec 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Tak Viki je chorý.Mal aj teplotu :frowning2:. V středu majú besiedku v škole,tak neviem,ci sa do vtedy dá dokopy :frowning2:
7. dec 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak máme zápal priedušiek :frowning2:
7. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@utka no pekne.....ste boli na poho?....................skoro sa uzdravte............Lucke nič nie je?
8. dec 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru,na pohotovosti boli.Lucka je ok
8. dec 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink: žienky moje, nestíham.... :frowning2: včera ma sklátil nejaký nervový záchvat....tak som sa rozklepala, že som musela ostať v posteli celý den........a dneska bolí zub...ale strááášne..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: .....no, čo sa ešte na mna nalepí??????
8. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok