• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@utka skoré uzdravenie....táto zima.....už aby bolo leto....
8. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dík...veru...
8. dec 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@denisenko čo to, Ivka :frowning2: :pensive: ...davaj si na seba pozor a nepodcenuj také veci...ako sa dnes cítis?
8. dec 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...dnes?..Ibalgin s Novalginom..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Petrík je už od pondelku doma, nebude chodiť do práce, takže bude lepšie.... :wink:
8. dec 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :frowning2: ...tak super, nech sa o teba vzorne stara...čo ani nepochybujem, že bude...drz sa :wink:
8. dec 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko drž sa!
8. dec 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Ivetka moja juuuj zle nedobre teda a viem o čom hovorím ... aj mňa takéto stavy sem tam chytia,len ja už to viem predýchať a tie zubiská hnusnééé vedia potrápiť :rolling_eyes: ................... poodychuj moja podľa možností čo najviac ,nech si Petrík tvojich malých teroristov tiež užije ,a šup šup k zubníkovi :sweat_smile: ..........................podaj hlásenie ako sa máš :wink: a držkaj sa :dizzy_face:
@utka Vikimu prajem skoré uzdravenie :dizzy_face: .....................teraz sú všetci akýsi naprd aj u nás Peťko kašle a Matulo soplí, ja oboje :confounded: len manžo sa drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. dec 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak som začala vypekať ... dnes medovníčky a zázvorníčky :dizzy_face: zajtra linecké lepené, kakaovo škoricové obláčiky,kokosové srdiečka :grinning:
8. dec 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem spaaaac :dizzy_face: brúúú nocku :wink: :grinning:
8. dec 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!!.............
čo to tu čítam?!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............choroby, choroby, bolačky, choroby................. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@utka.....držte sa a rýchlo sa vyliečte!!...si mala tušáka keď sa ti k vašim nechcelo :wink: .....Viki pôjde už asi až po prázdninách do školy, že?
@denisenko..juj Ivka, čo sa to deje?!!....už je toho na teba príliš moc!!!.....oddychuj nech ti je zasa dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@katka.........parádna briketa!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................čítam, že u vás tiež chorobovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........rýchlo liečiť nech ste na vianoce zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........šikulka si s koláčikmi!!!...musím sa aj ja do toho pustiť, si mi narobila chute :wink: :wink: :wink:
@letty86.......vy sa ako máte??:...detičky, pečenie, darčeky, výzdoba??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka.....no ako dokopala si sa k pečeniu?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....Maťko už nekašle??
9. dec 2013 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink:
Žienky moje,ďakujem :wink:
9. dec 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooooooooooo nazdar :grinning: :grinning: :grinning:

podávam hlásenie :grinning: u nás strašnostrašné člapkanice,prší ako z krhly ... cesta do školy fungl mokré nohy aj rifle bo tí debilný s prepáčením vodiči ani náhodou trochu nespomalia :angry: a tie topánky že faaakt nepremokavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak všíííííííííííííííííííííícko OK :sweat_smile: :grinning:
9. dec 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@leninka75 leni, presne v tomto poradi :grinning: všetko o.k., matko dnes isiel uz do skolky, pečiem o dooost menej ako vy, darčeky uz mam, vyzdoba primeraná k dátumu :sweat_smile:...ako sa mate vy?
9. dec 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..........
@denisenko ................ :frowning2: :frowning2: ešte že máš doma drahého.........velmi ti to pomože.........a zúbok ako?....šla si k dr.?..........držkaj sa....... :slight_smile:
9. dec 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 dokopala?...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......Maťko ma dokopal........že chce pomáhať.....tak som začala s medovníčkami....a už mám aj druhé cesto v chlade.........chcem aj iný recept.........uvidíme... :grinning: ....o chorobách mi ani nevrav.........MAťko kašle.......ale nie tak velmi žeb ostal doma........no a s Pečťka mám bolesť v bruchu...má taký priesvitný soplík.......aj som ho chcela nechať....ale urobil cirkus že ide do školk......obliekol sa nasáčkoval do auta......a bolo............som zvedavá zas na učku čím ma prekvapí............ako ste víkendovali? :slight_smile:
9. dec 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :slight_smile: :slight_smile: .......
9. dec 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :slight_smile: :slight_smile:
tie deti su neskutočne :pensive: :grinning: ...naprv to plače, že do skolky nie a potom plače, že do skolky áno :grinning:
9. dec 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 že......tiež nevedia čo chcú......a mne bý bolo veselšie........... :grinning: :grinning: :grinning: ......zajtra bude druhý pokus.. :grinning: :grinning: :grinning: .....................MAtkovi sa chcelo?....Vikuška ako v škole?
9. dec 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: kto chce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....................nedám :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
9. dec 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Matko pustil slzu, ale ked vošiel do triedy, už neplakal, sa obzeral, čo sa deje, hudba, deti :grinning: dnes maju Mikulása, Vikinke sa celkom chce, ta už ma plače za sebou, teda dufam :grinning: :grinning:
9. dec 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj my máme :sunglasses: ...aj ty tak veeeela vypekás, či to len ja tak pomenej :confused: :grinning:
9. dec 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....čooo aj u vás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ?....tedaááááá si ma dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...................tento rok sa mi nejak nechce nič piecť.....ale čo nenechám deti na ničom....moje zlaté.. :grinning: :grinning: ked spia :grinning: :grinning: :grinning: ....................................ale malá slzneka može bť... :dizzy_face: :dizzy_face: ..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeb mala za sebou :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ............ved už je velka slečna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............máte ako druháci vela učenia?....
9. dec 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to vieš, slnko svieti pre všetkých :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
tak plakat, že ide do skoly :confused: to by som bola na prášky, keby to dávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...učia sa dosť...svokra bola u nás a skonštatovala, že teeeeda :grinning: majú napríklad pracovné zosity k čítanke a k slovenskému jazyku, plus robia ulohy z knihy zo sj do zosita, este majú aj zosit na písanie...nenudia sa
9. dec 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka plus vlastiveda, prirodoveda, nabozenstvo, aj, informatika a potom také klasika oddychovky tv, vv, hv
9. dec 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja som bola v tom že len pre mna svieti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......si ma rýchlo zobudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 super....takže maju doho dosť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ešte tak ...nudiť sa...že :frowning2: :wink: ...........chodí do družin?
9. dec 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: , no ved, čo budes stále spať...raz dva ta preberiem, neboj nič :grinning:
9. dec 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dik za taký budíček.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aleee, nedakuj :slight_smile: rado sa stalo :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja upratovat, dnes uz asi dám kuchynsku linku, stale to odkladám a akosi sa to samé nevyčistí, zistujem :grinning: :grinning:
9. dec 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok