• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka čOOOOOOOOOOOOOOOO vy máte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: uááááááááááááá aj ja chcééém tu od včera večera neprestalo čiapať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86
9. dec 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
U nás leje...ja asi dnes urobim cesto na medovnicky...sice asi este nie,lebo by mi Viki nemohlo pomoct.Asi az v sredu a vo stvrtok budeme piect...
9. dec 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ráááááááááááánečko :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2013 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!.....parádna kĺzačka vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

@jacka.......Peťko je číslo!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............silou mocou do škôlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čosi som ti chcela a prišla ma vyrušiť sekretárka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...hádam si spomeniem :wink:

@letty86......a čo ty pečieš na vianoce pochváľ sa nám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............pýtala si sa ako my...tak včera mi volali od Dr., že Lilka má v krku streptokoka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...vyfasovala penicilín a po dobratí zasa na kontrolný výter ........inak pohoda jahoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dec 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko...ako sa máš ivka? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

@katka1819......jaká vyškerená hneď z rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka.....ako sa máte?.....viki ešte teplotuje?
10. dec 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
@leninka75 Viki uz nastastie teplotu nema,len kašel...a Lilka je doma?
10. dec 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...super, si to podchytila v začiatkoch :slight_smile: ...Lilka chodí do školy.....nič jej nie je...penicilín dostala na preliečenie lebo ak by sa to nechalo tak, mohla by mať často kadejaké zápaly.... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

pánečku .......tu lietaju samé bacile :pensive: :pensive: :frowning2: .......rýchlo sa uzdravte.....
@leninka75
@utka
10. dec 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako sa máš?....
10. dec 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru,aj na pohotovosti povedali,že dobre,že prisli,lebo by z toho mohol byt zápal pluc :frowning2:
10. dec 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Liluške ináč nič nie je?....len bolí hrdielko?............
10. dec 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..nič, nič, nič...ani hrdielko nebolí :slight_smile: .....prejavil sa len tými teplotami minulý týždeň.......ako si ráno išla?....nemali ste poľadovicu?
10. dec 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak to má dobrú chorobu :slight_smile: ....penicilín ten sa dáva každých 8h že,....?...........................u nás pohodička s cestami... :sunglasses: :sunglasses:
10. dec 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
tak všetkým skoré uzdravenie
10. dec 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile: máme sa...no......Simonko strááášne kašle...zas od soplíkov....ja idem zajtra k zubníkovi, takže ešte sa snažím vydržať....fungujem na Novalgine....pár dní som nič nerobila....xi,xi,xi.....vyhrievala som sa pri krbe a vylihovala na gauči..... :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes už musím...aj navariť, aj tie kopy upratať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v šetkým marodom skoré uzdravenie...tentokrát tuším Mikuláš každému čosi nadelil..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a aby som nezabudla....pozerám už druhý den Mrázika...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....to bude tými liekmi...inak som kompletná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko hadam sa ti aj ulavi, ked dojdes od zubara? nemala si ten stres z toho zubára, alebo myslíš, že tak celkovo to dolahlo na teba? ...zaslúžený oddych :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nie že dnes od samej aktivity dáš do laty celý Rajec a blízke okolie :grinning: :grinning: :wink: len pomaly :wink:
10. dec 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko či ti šije :grinning: :grinning: :grinning: ... to len hláška, nebrať osobne, prosíííím, :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ale ked ti to pomohlo, tak prečo nie :dizzy_face: :dizzy_face: ved to sa dá stále pozerat
10. dec 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ...mrázik sa dá pozerať.... :dizzy_face: ................a kludne možeš bť pri tom aj kompletná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ale nemenila b som ...radšej fit.... ako to čo si si prežila.........................a ak budeš rozbehnutá tak sa stav :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
10. dec 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. dec 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a ináč ja som od macoch?..... :frowning2: ....... :wink: ..........aspon smaila si mohla pre mna hodiť :grinning: :grinning: :grinning: ...dnes mám blbý den tak celkom b sa hodil.........................a to pos...té tvrdé i nepíše......aj to mi ide na nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
10. dec 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 nešije,ale malo by :grinning: mám tam kopu na zašívanie :grinning:
10. dec 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka stavím,ale inokedy :grinning: dnes si idem užiť poldeň s Deniskom.,ideme na plaváreň...:wink: mala by som ísť na rodičko,ale zas by som sa tam vytočila,tak kašlem na to :grinning: čo ti ušiel ypsilon? :grinning:
10. dec 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. dec 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka skoro som urvala :sweat_smile: lavé tlačítko na mysi, ale tak čo pre teba neurobím :grinning: :dizzy_face:

idem, hadam ešte dnes prídem :wink:
10. dec 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha šitie to mi niečo hovorí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...alebo nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................normálne zistujem že tu potrebujem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................aspon popriponínať čo treba urobiť......bo tá moja hlava prázdna.......načo b rozmýšlala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. dec 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem dakujem...hned mi to zdvihlo náladičku......... :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
10. dec 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko rodičko..........neboj keb s ním šili všetci čerti.......tak ti hned volajú :grinning: :slight_smile: :wink: ..............................to písmenko už dávno zdupkalo....dúfam že ostané ostanú....radšej malo x...alebo q......čo nepotrebujem....ale zas mohlo zdrnúť a....to neviem neviem ako b som písala :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá blíži sa koniec dna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok