• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka :grinning: :grinning: a aký sa mala den?
10. dec 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 som ti zabudla....budem robit medovníky, rafaelo gulky, suhajdy a cookies-tie som ešte nerobila, ale chcem vyskusat..niečo upečie mamka a aj svokra prinesie
10. dec 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 den..........nooooo nič moc.........sem tam sa stáva že nie vžd ho máme podla vlastných predstáv......človek mieni ..pán boh mení............som rada že je večer a tento den je pomaličk fuč..............ešte nech príde muž domov......a padám do postele.... :slight_smile:
dobru noc............. :slight_smile:
10. dec 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Achoooooooooooj :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
11. dec 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
?????? vianoce vianoce prichádzajúúúú :grinning: :grinning: :grinning: kde ste kočenýýýýý :wink: :wink: :wink:
11. dec 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
noooo teda žienušk............ :frowning2: :frowning2: ........ :confused: :confused: :confused: ..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...... :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. dec 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuki kuk....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
11. dec 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj ja sem tam kuknem a nikde niktooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nooo idem ja polepiť linecké džemikom :grinning: papa zajtra :wink:
11. dec 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja nič nestíham. Neviem, kedy budem piecť a o upratovaní ani nehovorím
11. dec 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rááááááánečko!!.....takže napečené: linecké, vanilkové rožky, medovníčky, jahodové kvietky a banánové hviezdičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......dnes pokračko: medvedie labky, kokosové motýliky, škoricové kométy, šuhajdy a griláž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....
12. dec 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojteeeeeeeeeeeeee :grinning: :dizzy_face: :grinning:

kukajte akého ja mám pomocníka pri pečení :grinning:
a došla nám včera pošta od Ježiška :dizzy_face:
začíname s výzdobou ...takto mi moji chlopi zapózovali :grinning:
12. dec 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte............ :slight_smile:
@leninka75 to čo chceš tým povedať? :angry: :angry: :angry: ha :angry: :angry: :angry: ......chceš niekoho napáliť :angry: :angry: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja mám len medovník :frowning2: ----..........nevadí ešte mám týžden...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len neviem či tam bude nejaká zmena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: .......................idem do lilda .....kupiť pečiatk...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ab aspon čo to mali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 teda zachvílu ta nahradia.....čo budeš robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale som sa zasmiala :wink:
12. dec 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. dec 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....normálne drzo ťa tu s pečením provokujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....u mňa je to tak, že keď sa raz pustím do pečenia neviem sa zastaviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
12. dec 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ...Matúško nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....Peťko nechcel zapózovať? :wink: :wink: :wink: ...tie svietiace konáriky mám tak rada, že ich mám ako celoročnú výzdobu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...no pekne!!...ešteže si si spomenula :grinning: :grinning: :grinning: ...na tie rafaelo guľky by som prišla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....škoda, že tu nie je smajlík so slinkou v kútiku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..akurát som si všimla, že sa mi namnožili srdiečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ĎAKUJEM!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75 veru, @jacka má pravdu, riadne s tým vypekaním provokuješ :grinning: , ja mám toho tak málo, že mám pocit, že ešte stále mam cas :confused: ale mám, že :grinning: :grinning: :grinning:
srdce daval admin, ak ti pribudlo len jedno, tak nám nedakuj :grinning: :grinning: :wink:
@katka1819 zlatý :dizzy_face: ja to obdivujem, ked deti pomáhaju, hlavne tie mini, lebo pri mojom je to tak akurát na nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale mne @leninka75 može......ja sa nenahnevám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .................................................jasné že máme čas.....aj ked t máš toho viac napečeného.... :frowning2: ......
12. dec 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pečenie ťa ešte drží?...žeb si prišla na víkend :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. dec 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nemám, iba medovníky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..:wink: simonko má zase svoje dni,ked sa nemôžem v kľude ani vycikať,lebo hneď niečo vyvedie.,tak sa ospravedlňujem,že vás zanedbávam :wink: aspoň takto jedným očkom a prstom kuk cez mobil :wink:
12. dec 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86
@jacka .....tak ešte poprovokujem :grinning: :grinning: :grinning: ...pokračujem v pečení :wink: ....škoricové a kokosové kesy hotové a ešte dorábam medvedie labky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka ...prídem :dizzy_face: :dizzy_face: ..adresu mám, zajtra klopem :grinning: :grinning: :grinning: ...a keď nie ja, tak niečo isto zaklope :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. dec 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..hlavne sa šetri, mi ti tie áčka odpustíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dec 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak sa už po druhé s tebou nerozprávam...... :angry: .....len tak dalej......pokračúúúúj :angry: ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............radšej budem ked zaklopeš osobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................kto zaklope?.....čo zaklope?..... :confused: :confused: :confused: .....čo ma naťahuješ?.... :wink:

@denisenko držkaj sa...... :slight_smile: .....raz s hááádam s toho vrastie :slight_smile: :sweat_smile: :wink:

bolí ma zas gebula......padám do hajan......dobru nocku... :slight_smile:
12. dec 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...........no čo ti poviem :grinning: :grinning: ,,,,koláče pozliepané, pocukrované a v krabiciach :wink: :wink: :wink: :wink: .......môžeš sa so mnou nerozprávať tak sekundu, jasnačka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:................nepovieeeeeeeeem ...pokazila by som prekvapko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
......mňa bolela už včera a dnes pokračko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a to mňa teda hlava nezvykne bolievať :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........

..dobrú nôcku!!!! :pensive: :pensive: :pensive:
12. dec 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 aj nám napísla Ježiško :wink:
@leninka75 ty si ozaj šikulka...ja fakt neviem, kedy budem piecť. Ale asi len linecké a medovníčky...aj tak 25. ideme preč...a svokra bude zase piecť ako na svadbu, tak ja nemusím :grinning: . A bez umytých okine Vianoce budú... :dizzy_face:
12. dec 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok