• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
Ráááááááááánečko :slight_smile:
13. dec 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@leninka75 vieš čo......už radšej nič nehovor......a pekne chod pracovať :grinning: :grinning: :grinning: .............................mám rada prekvapko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Lucinke všééééééééééééétko najlepšie k meninkám prajeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...všetučko najlepšie...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielame cmuk :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Lucinka ďakuje!
13. dec 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@leninka75
@jacka jeeej :slight_smile: niekto prekvapil a niekto bol prekvapený :slight_smile: to je milé :dizzy_face: :dizzy_face:
@utka všetko najlepšie :slight_smile:
13. dec 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka ..blahoželáme Lucinke a prajem pevné zdravíčko!!! cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...ak chceš prekvapím aj teba :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....

@jacka...makáááááááááááááááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, Lucinka vám ďakuje...
13. dec 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......už si asi doma že? :slight_smile: :slight_smile: .......................keb si chcela vedieť......tak už mám cesto na linecké........:grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 veru ...zlatá je @leninka75 :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....dávno si tu kuk neurobila..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka Lucke všetko najlepšie k prvému sviatku v živote....cmuk :wink:
13. dec 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kukuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bola som dnes ešte v žiline...nejaké nákupy a pomaly hádam začnem aj niečo piecť...upratovanie vynechám....a výzdoba je tak na 30 percent...no.....dobrááá som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....kto mi príde napiecť????....noooo...nehláste sa všetky, niekto môže upratať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ,,,,,volaj si @leninka75 ....už má hotové......hádam ti aj niečo dá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....no a z riadeným.........pochbujem že tam máš bordel a prekačuješ ho..........hlavne že ..budu pokojné.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..............................na výzdobu máááááš čáááásu...... :grinning: :grinning: :grinning: nelám si hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ranko a pekny víkend!
14. dec 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.............
@utka aj vám.... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahooooooooj a pekný víkendík :wink: :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
tak medovníčky a linecké napečené...tešííím, tešííím...ale budem sa viac, ak do Vianoc aj niečo z toho ostane...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka by si sa čudovala...ale...prekračujem....hračky, kde sa len pozrieš...zvyšok....prežili sme minulý rok, prežijeme aj tento...no nie?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja uz mám medovnicky a linecke...este burozonove gulky...
A mám také formicky-minibabovky,len neviem co do nich.Poraďte nejake cesto,ale nie orechove...
15. dec 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....v poradi: napecene, upratane, vyzdobene :grinning: :dizzy_face: ....
15. dec 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 moja peknučká ......všetci ta máme radi :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......ale mám aj ja už linecké.......aj napatlané aj očokoládované.....aj schované...Maťko mi na ne chodil.............. :grinning: :grinning: :grinning: ale doparajem mu :grinning: :slight_smile: .................

no a idem sa aj ja pochváliť prírastkom..............sestra moja porodila chlapčeka.........ale že fofrom... :grinning: o 18 šla do nemock......a pred 19 porodila......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
brééééé rááááánko :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!

@jacka ..veď som vás musela trošku pojedovať :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .........však ja ešte isto dám druhé kolo upratovania :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..pri mojich bordelárkach to dlho nevydrží................juj moc moc gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nech sú obaja zdravučkí!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........to teda bol expres pôrod :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:................kedy pôjdeš kuk?
16. dec 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........
@denisenko moja...ja hračku nepovažujem za bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....lebo to bý som mala bordel 24 hodín denne :grinning: :grinning: :grinning:

@leninka75 ved ja viem ....trošku nás napáliť :grinning: :grinning: :grinning: ................že druhé kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............len ona tam prišla o 18.,30......a 18 52 bol na svete...........zdravotáčka a takto na poslednú chvilu.......im tam narobila bobk :grinning: :grinning: ............trochu ich tam prevetrala.... :grinning: :grinning: :grinning: ako sa patrí :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@jacka gratulujem....juuuuj...voňavučké malilinké bábätko....ťuťuťu...tak pomojkať a rýchlo vrátiť..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...nech sú zdravučký..... :wink:
@leninka75 ja začnem prvé kolo upratovania...ráno 24.12......to bude také akurát...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko suhlasím...pomojkať.....vývonať...a šup nazad k mamine :grinning: :grinning: :grinning: ......dakujem :slight_smile: :slight_smile: ....................tiež som mslela že 24 . bude stačiť........aj tak od večera bude dááleko :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru...dlhýýý den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som balila nejaké darčeky...došiel mi papier....no...snaha bola...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zas nič neurobím celý den....som zlenivela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................pochbujem že pri Simonkovi sa dá zlenivieť :slight_smile: :slight_smile: :wink:
no ja nemám ešte papier.........ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok