• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
16. dec 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som si notebook na kuchynskú linku, tak sa mi hádam podarí chodiť častejšie--
16. dec 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
počítač musím aj tak odpratať...nemám kam dať stromček..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka jeeej, blahozelam, teta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ako sa volá? to je prvá otázka, ktorá ma hned zaujíma a niekedy dostávam aj odpoved, jeeeemine, som zabudla :grinning: :grinning: :grinning: sa to týka takých postarších tiet :grinning: :grinning: :grinning: ináč mi stále chodí po rozume Matejko, ale tak to isto nebude :sweat_smile: , ale tak neviem prečooooo :confused: :grinning:
@leninka75 si zlatučká :dizzy_face: , ale nerob si starosti takto pred sviatkami :wink:
16. dec 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem....volá sa Miško...... :slight_smile: ...........bol b aj Matej keb nebol už :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved mi napadlo, že teda jeden už v rodine je, tak ale je to na M :grinning: :wink: :wink:, chcela som ešte dodat, že isto je na M, ale som sa nechcela takto blamovat, ale vyslo by to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja milujeeem meno Michal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som mala taku platonicku lásku, to bol takýýýýýý pekný chlap :dizzy_face:
16. dec 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj Petko mal mať toto meno..len muž mi pred nemockou vraví že dajme Peťko......no mne to bolo jedno :grinning: :grinning: .......................veru na M.......aj nad Matúšom uvažovali :grinning: :grinning: .........................že pekný chlap... :grinning: :dizzy_face: ...teraz máš doma dvoch pekných :slight_smile: :wink:
16. dec 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani u nás by Mižu nepresiel :grinning: :wink: , ja som Peto vybrala pre svojho brata....lebo...sa mi páčil jeden Peto...tiez bola taký pekný :grinning: :grinning: ako Jason Donovan vyzeral :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja mrem s teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................prečo neprešiel?................ :grinning: ....
16. dec 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: mozem ja za to :grinning: :grinning: ...manzel chcel len Marcelka :wink:
16. dec 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 možeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ale ved tiež je na M :slight_smile: :wink: ....Vikuške kto dával meno....
16. dec 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :wink: ja som vyberala...mne so to mena zapácilo, ked som mala nejakých 12 rokov....vtedy to bolo také neobkukané meno...a som si povedala, že ked raz :dizzy_face: ..a muzovi sa celkom zapácilo, lebo jemu sa skoro nič nepáčilo :grinning: :grinning: na všetko mal výhrady, on navrhoval ešte Dominiku...ale tak dal potom na mna, že moze byť..........a chlapčenské som mala vzdy iné vybraté :grinning: :grinning: istú dobu sa mi Erik a Roland páčili, no hádaj prečo :sweat_smile:
16. dec 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ani sa nejdem pýtať prečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................moj muž chcel dať Erika.......zatrhnuté v sekunde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........Vikuška je pekné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja som dievčenské nemala ani pri jednom.......som tušila že obaja chalani....tak načo sa zaťažovať :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 idem ich trošku prevetrať..... :slight_smile: ........ :grinning: :grinning: :grinning:-.---pochtať zopár bacilov.....je ich tak vela že ich vonku až vidno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dec 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka juuj, ani sa nepýtaj :grinning: :grinning: :grinning:
Erika by som už dnes ani ja nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: chápem :grinning: ...ty si ako moj muž :grinning: on pri viki vedel, že bude dievča, tak tam nehladal chlapčenské, takže som vobec netusila, že bude chcieť Marcelka :wink: a pri Matkovi zas voooobec neriesil dievčenské :grinning: .....zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:som rada, že viki moze byť :wink: :wink: :wink:

uzite si...bez bacilov....idem za chvilu pre Matka a potom na vianocné trhy k Vikuske....som robila cestovinové ozdoby na stromček, fuuuj, ale som bola rada, ked som ich dokončila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dec 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
16. dec 2013 o 14:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááá......zákusky objednané, vianočná pošta poslaná, čižma v oprave, baliaci papier kúpený....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cesto na medvedie labky v chladničke, pstruh odplával do mrazáku......tušíííím už mám všetkoooooo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. dec 2013 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 cestovinové ozdoby na stromček???...to ako???....prvý raz čítam..... :confused: :confused: :confused: :confused:
16. dec 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Maťko prišiel raz zo školk s tými cestovinami......norlnálne ich aj výmalovali.....a navliekli na nitku...pekné :slight_smile:

na dnes stačilo.....pekný zvýšok večera......dobrú nocku :slight_smile:
16. dec 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
rááááááááááánečko!!!,,,,,,,,,,,,,,,posledný deň v práci!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ....odfoť tie ozdoby, som zvedavá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......tiež som to niekde obzerala, ale povedala som si, že patchwork a pletenie z papiera mi tento rok stačia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2013 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte...... :wink: :wink: :wink: :wink:

medvedie labky rozvoniavajú po celom dome....to je rááánko :wink:
17. dec 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 na včera som kývala vykríkala na teba jak sme išli okolo smer Púchov a ništ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase si vypekala zažratá do roboty čoooo si ma nempočula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: boli sme kuk v Jysku ale som bola strášno sklamaná z tej kvality tam tak sme sa otočili a išli dom s prázdnymi rukami :sweat_smile: chceme Matulkovi už veľký paplón a vankúš do novej postele bo sa nám už do malej postieľky nezmestí tak má novú 160 x 80 cm :dizzy_face: a tááááááák mi svekra ten Jysk vychválila ale jááá ci nevííím :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .................................inak dnes posledné dárečky ideme kúpiť a hotovka :slight_smile:...............ale stále neviem čo mojej mamine a tatinovi :sweat_smile: čo ste Vy kupovali kočky ??? Dajte rýchle typy :wink: :wink: :wink: že Ď :grinning: paaaa :-*
17. dec 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte....žeb som dnes bola posledná??? :fearful: :confused: :grinning: :grinning:

@denisenko .....krásne vona.......už len nevetrať :slight_smile: ...........Denisko už chodí sám do škol?.....

@leninka75 to znamená že sme už asi tak skoro neprídeš že ?......hm,...........tak si uži dovolenku.....aj ked pochýbujem že budeš oddýchovať :wink:
17. dec 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 @leninka75 je zalubená.....ked nepočula :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nechodí, čo si...ale to len ráno musím chodiť s ním.....po obede alebo aj na krúžky chodí sám....ale proste ráno musí ísť niekto s ním, lebo má z toho úrazu normálne traumu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. dec 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 my sme našim kupili novú práčku, sme sa skladali všetci, takže asi Ti nepomložem.....svokra dostane darčekovú poukážku do kaderníctva , a svokor takú pánsku darčekovú kazetu...a sme vybavení :wink:
17. dec 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko z akého úrazu?...čo mi ušlo?.....čo sa stalo?.............
17. dec 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok