• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. septembra 2017 
@katka1819 .....ty si isto kývala pred 17:00!!! .....to som bola ešte niekde medzi ZA a PB :frowning2: ......ono zasa ten jisk nie j až taký zlý :wink: ...teraz je pravda, že mali často akcie na paplóny a vankúše, tak asi sú vybrakovaní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........my sme svokrovcom kúpili sušičku ovocia a mojim rodičom víkendový pobyt v rajeckých tepliciach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko....blahoželám k výročníku!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............moja dovolenku budeš zbytočne pýtať, oni by bez nás pomreli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: .........aký úraz?!!! :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
17. dec 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka...veru robotku si vždy nájdem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....alebo si robota nájde mňa?????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............minimálne ručné práce to istia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka...aha kukulienka kuká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...čo porábaš? :slight_smile:
17. dec 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 kukám kukám :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..robota nie je zajac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru....chlap bez ženy ...stratení nakomplet..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...Denisko raz spadol . ked šiel ráno do školy a skončili sme na chirurgii, čo mu svorkovali čelo..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a odvtedy jednoducho ráno nechce ísť sám.... :frowning2: pekné darčeky ste vybrali.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. dec 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáááj, až teraz vidím, že aj Ty sa pýtaš...neviem, nedalo mi upozornenia...žiadne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak viď hore príspevok pre Lenku...ale to som už určite spomínala, ako prišiel celý krvavý do školy a volala mi triedna učiteľka, že spadol...koleno totál zoškreté, rifle deravé, hlava a čiapka krvavé....
17. dec 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá...darčeky pobalené, ozdoby na stromček nájdené, stromček z povaly donesený...no paráda....len neviem, keby sme ho teraz urobili, nevydrží asi ani do večera...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: SIMON :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@katka1819 chlapom ti neporadim :pensive: svokre sme kupili kabelku a mojej mamke velku zapekaciu misu a pyzamko
@denisenko
@jacka
@leninka75 tie moje veldiela sa na trhoch aj predali :grinning: :dizzy_face: vikus skonstatovala, že som čarovna :sweat_smile: lebo sa predali v čase, ked som tam prisla :dizzy_face: tak hodim foto....pouzila som penne a lepiacu pistol a lak na nechty-to bola najvacsia fuska...a do stredu ešte vlocku, nech tak nevidno spoje..mam odfotené len jedno, boli aj červené, tie boli krajsie
17. dec 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 už to chápem...krááásne...to si lakovala lakom na nechty&?????? poriadna prplačka...tééééda....šikulka si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ozaj, kde sa dá zohnať tá lepiaca pištoľ? :confused:
17. dec 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko o tom neviem čo sa stalo.......si to tu písala?.......to sa ked stalo?......fúha to muselo býť :frowning2: :frowning2: ..aj ste boli šiť?
17. dec 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tedáááá šikulka si...... :dizzy_face: :dizzy_face: .......sa nezdáš.....krááásne je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ooo, dakujem, ja moc na tieto veci nie som, ale nejak som to dala :grinning:, no, asi som talent, ha ha ha :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ....jaj veru, s lakom na nechty....lepsie by bolo so sprejom farebným....pistol neviem kde presne, mam ho od mamky, ale tusim v baumaxe a mozno aj v kvetinárstve a hobby obchodoch
17. dec 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vraj nie si....klamoška :wink: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................som ostala sama s drevenými rukami :frowning2: :angry: :grinning: :wink:
17. dec 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem...v rámci mozností :wink:, vikuska sa musí zapojit, jej by sa nerátalo, tak som musela niečo vymysliet...minulý rok sme robili také ozdoby z papiera a učky sa to zdalo tké obyčajne, tak vikus sa aj bála, čo na to povie...ale povedala, že krásne, tak bolo moje dieta spokojné a ešte ked sa to predalo, no super :dizzy_face:mi normálne odlahlo, lebo vikus by to brala osobne, ako ju poznám :pensive:
@denisenko ja si tu nehodu pamatam, ale to ešte v prvom ročníku nie? niekedy ku koncu, ked už tak teplejsie bolo
17. dec 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: nie som :grinning: , z nudze cnost...ale tak ti poviem piskosku :grinning: aj skaredé slovo som pri tej práci utrúsila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja mám nedokonalosti mnoho, ale tak čo nerobím, tak je to, že nehreším, to už faaaakt musí byť a to aj tak, aby ma nikto nepocul.........a pri tom tvorení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaj, prisla ta chvila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. dec 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 vieme máš zázračnú pamäť... :wink:
tak Vikuška rástla.......hlavne že bola spokojná :dizzy_face: ........................ale ved musíš mať aj neresti.........ja si takto zahreším ked ma nik nepočuje.........mám doma dve opice...tie bý sa hned chýtili :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vonku je fakt super............dobre že toto hlásia do konca týždna.....asi ma porazí........zima a hnus.....a slnka nikde...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................tak si ho aspon naťukám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .... :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved to, hned by sa tie opičky chytali...aj u nas....matulo teraz hovori...do hiti.... :confused: si to asi zo skolky priniesol :confused: ale tak si to nevsimam, tak hadam to zázračne prestane :grinning:
17. dec 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 že hiti :dizzy_face: :dizzy_face: to znie celkom pekne..... :grinning: :grinning: ....................fajn že veríš v zázrak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. dec 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás čuduj sa svete stromčeka si Matúško nejako nevšíma :dizzy_face: zatiaľ :sweat_smile: :grinning: len zistil že mamina povešala aj kolekciu :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak sme pokúpili skoro všetky dárečky strašne veľa peneží sme oplieskali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tej radosti koľko bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tešííííím :grinning:
17. dec 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúúúúúú maminky :wink: :dizzy_face:
17. dec 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :wink: brrrr, ale je tam kosno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zanesiem Niska do školy, dneska idu do kina :slight_smile:
18. dec 2013 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 to to, tá radosť.....Petrík stále nadáva, že načo im toho toľko je, nech im aspon polovičku v izbe vyhádžem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2013 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 u nás kolekcie nepojdu, ale Simonko je zaťažený na svetielka...stráááášne....ten ked kdesi vidí svoju "žižku"...koniec....došli sme....
18. dec 2013 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

@denisenko na aký film idú?-.................veru kosa.......sa teším na jar.. :grinning: .................a ešte ani zima nezačala :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achoooooooooooj :grinning:

@denisenko aj môj Peťo stále fuzuje že je to u nás ako v hračkárni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech si len fuzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že sa trošken zabavia a mám od nich na 10 minút pokoj hahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. dec 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže znova..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....................normálne mám decifit.... :frowning2:
18. dec 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok