• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka aj u nás dnes bolo..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...Petrík navaril halušky, dožrali sme sa a ľahli driemkať na gauč...a že predvianočný zhon...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko...nejaké Snehové kráľovstvo, alebo čosi také....vraj super....ale len hodil do seba obed a leteli na plaváreň...dnes už posledný krát.... :slight_smile:
18. dec 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 u nás je to taky tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ani ti na to :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: nedám že páči sa mi :frowning2: :frowning2: .................fnuk,,, :frowning2: :wink: :grinning: ......................to máte riaden zhon.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....už končíte úplne ...či len tento rok....

toto moje prváčikovské čudo....to jeho správanie ....... :angry: :angry: :angry: :angry: ......niečo neskutočné :confounded: :confounded:
18. dec 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...len si počkaj, ked bude druhák....samé papuľovanie......mudrovanie.....a podobne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to si ma teraz potešila..... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ....asi ho dám nazad do školk..... :angry: :angry:
18. dec 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

..nejde mi lajknúť :angry: ..netuším prečo :fearful: :fearful:

@letty86...krásne ozdoby si šikuľka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko.....to akože vy ste mali :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a my nem??!!! :frowning2: :frowning2: :angry: :angry:

@jacka ...škôlka nepomôže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:....to ide prirodzene :grinning: :grinning: :grinning:...teda to odvrávanie a drzačenie a pod. .......
18. dec 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vy ste nem??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: my krááááásne......ale zato do včera večera hmla ako mlieko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..ani lúčik moja :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....juj tak mi to chýba!!!! :frowning2: :frowning2:
18. dec 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......jeej už aj lajky fungujú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dec 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..dievčatá, možno ma niektoré ukameňujete, ale už dávnejšie som sa vás chcela opýtať......v niektorých fotoblogoch som už pred dvoma týždňami videla urobený stromček s komentom" a vianoce môžu prísť".........povedzte mi čo vedie ľudí k tomu aby mali stromček už tak skoro???..........však tým sa úplne stráca čaro šterdého dňa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............................čo si ja pamätám tak slovenská tradícia je zdobiť stromček tak max deň vopred alebo veľa rodín zdobí priamo na štedrý deň......tuším ten západ sa nám pchá aj do týchto tradícií :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. dec 2013 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak mu dám plienku...niečo hádam zaberie :grinning: :grinning: :wink: ..............................aj mne chýba :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: celkom dosť som na tom mizerne.........táto zima mi ide pod kožu na nerv :angry: :angry: :angry: ..........keb aspon sneh bol................................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................................s tým stromčekom ...úplný súhlas.....a to som ešte čítala že jedna urobili stromec....a malá teraz chodí okolo a čaká na darček.........................a nepoviem ti k tomu prečo........lebo to nechápem...zachvílu budu robiť stromček po dušičkách...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........presne stráca sa čaro vianoc...........ešte nech darček daju skor......aj o týžden a je to :angry: :angry:
18. dec 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nooooooooooooooooo tradícia netradícia ja mám stromček vyzdobenýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len do mňa klíďo píďo ja znesiem :grinning: :grinning: :grinning: Keď ja táááák lúbim Vianoce a stromček večer keď už všetci spia ja zleziem dole kniha v ruke ,čajík,deka alebo krbík a čítam a kukám naň joooooooooj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tak si to chcem užiť čo najviac :-* páááááá
18. dec 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...plienku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......neviem či by sa ti ho podarilo dobehnúť aspoň vo ZV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........práve včera som povedala, že na vianoce ak už teda nebude sneh aspoň slniečko nech nás poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............som rada, že máš na tie stromčeky rovnaký názor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: ...som si pripadala čo ja viem staromódna?!! :wink: :wink: :wink: ............
...idem nakŕmiť zverce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no u nás je stromček síce vyzdobený približne týždeň pred Vianocami,ale moji vedia že Ježiško donesie darčeky až keď spapkajú poslednú čokoládku z Adventného kalendárika :wink: :wink: :wink: :grinning:
18. dec 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....a nedám ti lajk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....však si ho môžeš po večeroch užívať od 23.12. .....až do kedy chceš.......
18. dec 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...keď si spomenula tie darčeky...moja sestra jeden rok bola podľa mňa strrašne krutá voči Kike....darčeky vtrepala pod stromček už ráno 24.12. a chúďa decko bolo celý deň z toho hotové :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2013 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
@jacka som si s vami pokecala :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem ja opäť pokračovať vo vypekaníííí ...............achoooooj
18. dec 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jakože dokedy chceš ???? kedy ty odzdobuješ háááááááá ??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
18. dec 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .......ked Maťko má nohý ako zajac...ktovie ..možno až pri vás bý som ho chýtila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................tak som potom aj ja staromodna......aj s mojím mužom ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no a čo....ja som tak výrástla.......a vobec mi nič nie je :grinning: :grinning: :grinning: ..............................voči KIKE.... dosť ...teda velmi kruté..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@katka1819 výpekaj.....som akurát skončila s rožkami...ešte praclík...a končím ...tento rok :grinning: :grinning:
18. dec 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..koncom januára ...už keď zostávajú holé konáriky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............nevadí, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........len mi daj ...ja viem, že iný názor sa ťažko prijíma :wink: :wink: :wink: :wink: ....howk!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........ešte veľa ideš piecť???
18. dec 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...robíš slané praclíky???
18. dec 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 slané ....trochu zmený :slight_smile:
18. dec 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja som robila také syrové keksíky, posypané sezamom....baby to majú rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......dneska som kúpila v jednote kusisko udeného nech sú vianoce ako sa patrí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
...idem deti uložiť a hádam sa ešte pustím do nejakej gule :wink: :wink: :wink: ......

...dobrú nôcku!!!
18. dec 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 u nás frčia praclík a týčinka..... :slight_smile: :slight_smile: .......zabudla som na šuhajd.....echh. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja neviem čo mi je tento rok....spala bý som ako medved a nič nerobila.. :grinning: :grinning:

dobrú nocku :slight_smile:
18. dec 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Koľko ľudí,toľko chutí... :wink: dobrú nôcku,moje pekné :wink:
18. dec 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.......... :slight_smile:
19. dec 2013 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte :wink: sedím vo vláčiku,tak na vás kuk jedným očkom :wink: som bola v žiline,akože ešte posledné darčeky,ale katastrofa,návaly v obchodoch už od rána :confounded: ale mala som aj úsmevný zážitok-balil ma taky 20ročný fešák pri pokladni :grinning: :grinning: :grinning: aspoň mi urobil dobrú náladu :grinning:
19. dec 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ........tiež "milujem!" tlačenice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............aspon si sa previezla....Simonko šiel s tebou?...

takže znovu.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: deficit narastá.....vonku -5......ale normálne bý som povedala že aspon -10..:stuck_out_tongue_closed_eyes:....nádhera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
19. dec 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás sa stromcek vždy robil skor...aj keď sme boli deti.A Viki sa rozhodlo,že ho vyzdobi,keď bude 10 dní do Vianoc.Je chuda stále doma a uz sa nudí...Ale to je každého věc kedy si strom urobi...My vacsinou ideme po stedrom dni preč,tak sa zo stromceka vytesujeme skor.
19. dec 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok