Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
18. dec 2013
@jacka aj u nás dnes bolo..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...Petrík navaril halušky, dožrali sme sa a ľahli driemkať na gauč...a že predvianočný zhon...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Denisko...nejaké Snehové kráľovstvo, alebo čosi také....vraj super....ale len hodil do seba obed a leteli na plaváreň...dnes už posledný krát.... 🙂
denisenko
18. dec 2013
@katka1819 u nás je to taky tak.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
18. dec 2013
@denisenko ani ti na to 😎 😎 😎 😎 nedám že páči sa mi 😞 😞 .................fnuk,,, 😞 😉 😃 ......................to máte riaden zhon.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....už končíte úplne ...či len tento rok....

toto moje prváčikovské čudo....to jeho správanie ....... ]-( ]-( ]-( ]-( ......niečo neskutočné :-S :-S
denisenko
18. dec 2013
@jacka ...len si počkaj, ked bude druhák....samé papuľovanie......mudrovanie.....a podobne... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
18. dec 2013
@denisenko tak to si ma teraz potešila..... 😃 :-p ]-( ....asi ho dám nazad do školk..... ]-( ]-(
leninka75
18. dec 2013
ahojte...... 🙂 🙂 🙂

..nejde mi lajknúť ]-( ..netuším prečo 😕 😕

@letty86...krásne ozdoby si šikuľka x-) x-) x-)

@denisenko.....to akože vy ste mali 😎 😎 😎 a my nem??!!! 😞 😞 ]-( ]-(

@jacka ...škôlka nepomôže :-N :-N :-N....to ide prirodzene 😃 😃 😃...teda to odvrávanie a drzačenie a pod. .......
denisenko
18. dec 2013
@leninka75 vy ste nem??? 😎 😎 😎 😎 😎 =-) =-) =-) =-) =-) my krááááásne......ale zato do včera večera hmla ako mlieko..... :-p :-p :-p :-p :-p
leninka75
18. dec 2013
@denisenko ..ani lúčik moja 😞 😞 😞 😞 😞 .....juj tak mi to chýba!!!! 😞 😞
leninka75
18. dec 2013
......jeej už aj lajky fungujú 🙂 🙂 🙂 🙂
leninka75
18. dec 2013
..dievčatá, možno ma niektoré ukameňujete, ale už dávnejšie som sa vás chcela opýtať......v niektorých fotoblogoch som už pred dvoma týždňami videla urobený stromček s komentom" a vianoce môžu prísť".........povedzte mi čo vedie ľudí k tomu aby mali stromček už tak skoro???..........však tým sa úplne stráca čaro šterdého dňa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ..............................čo si ja pamätám tak slovenská tradícia je zdobiť stromček tak max deň vopred alebo veľa rodín zdobí priamo na štedrý deň......tuším ten západ sa nám pchá aj do týchto tradícií ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
18. dec 2013
@leninka75 tak mu dám plienku...niečo hádam zaberie 😃 😃 😉 ..............................aj mne chýba 😎 😎 😎 😎 celkom dosť som na tom mizerne.........táto zima mi ide pod kožu na nerv ]-( ]-( ]-( ..........keb aspon sneh bol................................. 😃 😃 😃 😃 ....................................s tým stromčekom ...úplný súhlas.....a to som ešte čítala že jedna urobili stromec....a malá teraz chodí okolo a čaká na darček.........................a nepoviem ti k tomu prečo........lebo to nechápem...zachvílu budu robiť stromček po dušičkách...... :-p :-p :-p ...........presne stráca sa čaro vianoc...........ešte nech darček daju skor......aj o týžden a je to ]-( ]-(
katka1819
18. dec 2013
@leninka75 nooooooooooooooooo tradícia netradícia ja mám stromček vyzdobenýýýýý x-) x-) x-) len do mňa klíďo píďo ja znesiem 😃 😃 😃 Keď ja táááák lúbim Vianoce a stromček večer keď už všetci spia ja zleziem dole kniha v ruke ,čajík,deka alebo krbík a čítam a kukám naň joooooooooj 😃 :-p 😉 tak si to chcem užiť čo najviac 😘 páááááá
leninka75
18. dec 2013
@jacka ...plienku 😃 😃 😃 😃 😃 .......neviem či by sa ti ho podarilo dobehnúť aspoň vo ZV 😃 😃 😃 😃 ........práve včera som povedala, že na vianoce ak už teda nebude sneh aspoň slniečko nech nás poteší x-) x-) x-) x-) x-) .............som rada, že máš na tie stromčeky rovnaký názor x-) x-) x-) 😉 😉 😉 ...som si pripadala čo ja viem staromódna?!! 😉 😉 😉 ............
...idem nakŕmiť zverce 😃 😃 😃 😃
katka1819
18. dec 2013
@jacka no u nás je stromček síce vyzdobený približne týždeň pred Vianocami,ale moji vedia že Ježiško donesie darčeky až keď spapkajú poslednú čokoládku z Adventného kalendárika 😉 😉 😉 😃
leninka75
18. dec 2013
@katka1819 .....a nedám ti lajk :-p :-p :-p ....však si ho môžeš po večeroch užívať od 23.12. .....až do kedy chceš.......
leninka75
18. dec 2013
@jacka ...keď si spomenula tie darčeky...moja sestra jeden rok bola podľa mňa strrašne krutá voči Kike....darčeky vtrepala pod stromček už ráno 24.12. a chúďa decko bolo celý deň z toho hotové ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
katka1819
18. dec 2013
@leninka75
@jacka som si s vami pokecala 😃 😃 😃 :-p idem ja opäť pokračovať vo vypekaníííí ...............achoooooj
katka1819
18. dec 2013
@leninka75 jakože dokedy chceš ???? kedy ty odzdobuješ háááááááá ??????????? :-p 😃 :-N
katka1819
18. dec 2013
@leninka75 a vôbec :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉
jacka
18. dec 2013
@leninka75 .......ked Maťko má nohý ako zajac...ktovie ..možno až pri vás bý som ho chýtila 😃 😃 😃 😃 .....................tak som potom aj ja staromodna......aj s mojím mužom ...... 😃 😃 😃 😃 😃 ..no a čo....ja som tak výrástla.......a vobec mi nič nie je 😃 😃 😃 ..............................voči KIKE.... dosť ...teda velmi kruté..... 😞 😞 😞
@katka1819 výpekaj.....som akurát skončila s rožkami...ešte praclík...a končím ...tento rok 😃 😃
leninka75
18. dec 2013
@katka1819 ..koncom januára ...už keď zostávajú holé konáriky 😃 😃 😃 😃 😃 ............nevadí, že :-p :-p :-p :-p :-p .........len mi daj ...ja viem, že iný názor sa ťažko prijíma 😉 😉 😉 😉 ....howk!!! 🙂 🙂 🙂 ..........ešte veľa ideš piecť???
leninka75
18. dec 2013
@jacka ...robíš slané praclíky???
jacka
18. dec 2013
@leninka75 slané ....trochu zmený 🙂
leninka75
18. dec 2013
@jacka ..ja som robila také syrové keksíky, posypané sezamom....baby to majú rady x-) x-) x-) ......dneska som kúpila v jednote kusisko udeného nech sú vianoce ako sa patrí 😃 😃 😃 😃 ..........
...idem deti uložiť a hádam sa ešte pustím do nejakej gule 😉 😉 😉 ......

...dobrú nôcku!!!
jacka
18. dec 2013
@leninka75 u nás frčia praclík a týčinka..... 🙂 🙂 .......zabudla som na šuhajd.....echh. :-p :-p :-p .....ja neviem čo mi je tento rok....spala bý som ako medved a nič nerobila.. 😃 😃

dobrú nocku 🙂
denisenko
18. dec 2013
Koľko ľudí,toľko chutí... 😉 dobrú nôcku,moje pekné 😉
jacka
19. dec 2013
ahojte.......... 🙂
denisenko
19. dec 2013
Ahojte 😉 sedím vo vláčiku,tak na vás kuk jedným očkom 😉 som bola v žiline,akože ešte posledné darčeky,ale katastrofa,návaly v obchodoch už od rána :-S ale mala som aj úsmevný zážitok-balil ma taky 20ročný fešák pri pokladni 😃 😃 😃 aspoň mi urobil dobrú náladu 😃
jacka
19. dec 2013
@denisenko ........tiež "milujem!" tlačenice :-p ............aspon si sa previezla....Simonko šiel s tebou?...

takže znovu.... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 deficit narastá.....vonku -5......ale normálne bý som povedala že aspon -10..:-p....nádhera :-p ]-( ]-( ]-(
utka
19. dec 2013
@leninka75 u nás sa stromcek vždy robil skor...aj keď sme boli deti.A Viki sa rozhodlo,že ho vyzdobi,keď bude 10 dní do Vianoc.Je chuda stále doma a uz sa nudí...Ale to je každého věc kedy si strom urobi...My vacsinou ideme po stedrom dni preč,tak sa zo stromceka vytesujeme skor.