• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka my máme od rána slniečko a úplne jasnú oblohu.chytááj...
19. dec 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achooooj :grinning:

@denisenko tak 20 ročný :wink: :wink: :wink: však a čoby nie však ty vyzeráš na 18 :grinning: :dizzy_face: :wink:
19. dec 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlým smerom si hodila....nedošlo.....alebo niekto ukradol :angry: :wink: ..............asi sa presťahujem ku vám....berieš nás pod svoje krídla :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
19. dec 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý večer a dobrú noc!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že stručná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj vám dobrú nocku :slight_smile:
19. dec 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že fakt stručne...vyrábaš gule?
@jacka kľudne,postelí a darčekov máme dosť :grinning: som tomu slniečku nedala navigáciu,tak asi zablúdilo :frowning2:
19. dec 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrú nôcku :wink:
19. dec 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :wink:
20. dec 2013 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......................huráááááááááá piatok.........volnooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko fajn ..že sa aspon máme kde výspať :grinning: :grinning: ..............ale teším sa aj na darček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................tak dnes nezabudni na tu navigáciu.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. dec 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už došlo???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: v záhrade sú srnky, tak dúfam, že ho nezastavili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ozaj...Maťko sa dneska normálne učí????..ja som sa k tomu akosi nemohla dopátrať, že či nemajú skrátené vyučko, alebo čo..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. dec 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nooo..nie......tak akurát klzisko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......takže teraz bude na vine srnka :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie nie..neučia...už včera sa neučili...dnes šli bez tašk........len s hračkami......a jedlom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ako si sa nešla dopátrať....nič ti nepovedal? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. dec 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka bola som...Deniskovi pretriediť knihy a zošity, lebo domov nič nenosí, tak na sviatky nech máme odkiaľ čerpať...ale nič mi učka nevravela.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ...veru...srnka za to može....ešte sú tu...3 kusy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to nepríde ani za tri dni toto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink:
ako si robí ulohu ked tam má veci?............možno sa nebudu učiť....... :slight_smile:
20. dec 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cesto na praclíký urobené....už len počkať na príšerký a može sa začať piecť :slight_smile: :wink: ................................už máte všetko hotové?......či len ja som posledná :grinning: :wink: :angry:
20. dec 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka xi,xi...že príšerky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...niektoré úlohy si stihne ešte v škole na hodine, teda z matematiky takmer vždy ....čítanku domov nenosí, nečíta......nepotrebuje ju.....číta dobre, doma knižky, takže to má jedno...nosieva akurát písanie alebo slovenčinu, ked treba.....a raz do mesiaca prírodovedu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hotové???..koláčiky nepozliepané, stromček síce stojí v kúte ale úplne čistý a upratovať sa bude v pondelok....táááák...kto je tu posledný??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to je šikovný......ked stíha .......moj sa nestihne ani najesť :angry: :angry: :angry: ...........aj v čítaní :dizzy_face:
20. dec 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no tak náš stromček je schovaný.......ten príde len v pondelok....či utorok...................tiež ti mám bordel ako sa patrí pred vianocami :angry: :grinning: ...............ešte chcem šuhjadý......len netuším že kedýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........tak sme dve posledné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jáááj..najesť...to už tiež nestíha....ani napiť..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. dec 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko detto.... :angry: .............nechápem čo tam robia? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
20. dec 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mi hovor...hlavne že ked príde domov, mele ako taká drbna...čo, kto, kedy, kde , s kým..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si viem predstaviť, čo robí cez prestávky....to potom neostáva čas na desiatu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne sa mu pusa nezastaví........a ešte sa aj Peťko pridá,,,,nie je horší.........,neviem koho skor počúvať :angry: :grinning: .................cez prestávku,....nechodí do bufetu? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. dec 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka do bufetu???.....nemajú..... :wink: ...ja som rada, ked je doma, lebo to Simonko sa na neho zavesí a je pokoj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten ho hľadá celý den....
20. dec 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vážne?.... :dizzy_face: :dizzy_face: ......zlatučký sú :slight_smile: :slight_smile: .............................teraz si ho užije :grinning: :grinning: :grinning: .....................
20. dec 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ale ono je to také jednostranné..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko moc nadšený nie je..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................dobrééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......nebodaj pred ním uteká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...schováva sa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak, sa mu čudujem, aj tak má dosť veľkú trpezlivosť s malým kazisvetom, kedže mu všetko ničí, nemôže sa hrať s čím chce a robí "poriadok" v školských veciach..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko takže velitel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ten vás tam dáva riadne do pozor :wink: :wink: ...................predpokladám že ho nájde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................a Denisko asi väčšinou ustúpi že?
20. dec 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok