Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka ...typický Baran...veru...veliteľ... 😃 😃 😃 😃 😃 Denisko ...ked ho už moc niečím trieska po hlave, tak mu to vráti....jemne.... 😃 😃 😃 😃 😃 ale inak....ustúpi...alebo nakričí....
denisenko
20. dec 2013
som ja len zvedavá, na tie boje pod stromčekom....zaužívaný zvyk, že darčeky vyberá Denisko asi dlho nevydrží..... ]-( ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko znamenia s parohami sú už vraj .......také......................................že jemne..... 😃 😃 😃 😃 ...... 😃 😃 😃 😉 😉 😉
jacka
20. dec 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ......nemožem s teba 😃 😃 😃 😃 ...... u nás to ide na striedačku.....inak to nedopadne dobre 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka ja som tiež parohatá...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....ahááá...už viem, prečo celej domácnosti šéfujem...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...ked vyrastie, sa pobijeme...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko pánečku....pojdete proti sebe.........nuž som zvedavá na víťaza 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..............................ved niekto musí šefovať...inak to celé padne 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka veru, veru.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko musím padať.........cestý sú divné........... tak jemne 😃 😃 😃 ......na ne 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
@jacka ..hlavne opatrne.... 😉
utka
20. dec 2013
Ahojte...
Naša princeznička má dnes 5 mesiačikov. Ako to letí...už vie prdieť pusou a urobiť indiána, keď jej robím rukou po puse 😃
denisenko
20. dec 2013
joj, sa tu niekedy poriadne rehlím nad témami...asi položím otázku aj ja: zmizlo nám slniečko, určite ho niekto ukradol....mám zavolať na políciu??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
20. dec 2013
@denisenko tak to by bola téma 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
20. dec 2013
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .....................daj ja ti prispejem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
20. dec 2013
Dobrú nôcku 😉
jacka
20. dec 2013
@denisenko dobru nocku x-) x-)
utka
20. dec 2013
Dobrú noc a pekný víkend!
denisenko
21. dec 2013
Pekný predvianočný víkend 😉
jacka
21. dec 2013
@denisenko aj vám ..... x-) x-) ....predstav si ...dorazilo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 teším sa...mám už vianoce 😃
denisenko
21. dec 2013
@jacka tak to mi je jasné,dneska srnky neboli 😃
jacka
21. dec 2013
@denisenko čo ste ich postrielali 😃 😃 😃 😉 😉 😉 .....................ako dobre to padlo x-) 😎 😎
leninka75
22. dec 2013
Ranecko..... 🙂
leninka75
22. dec 2013
.....4. adventna nedela v plnom prude 😉
jacka
22. dec 2013
ahojte.......

@leninka75 veru presne ako píšeš......... 😃 😃 😃 :-p sa teším na utorok ked už bude klud 😃 😃
leninka75
22. dec 2013
@jacka ....ja si normalne hladam robotu.....nejaka som bola moc sikovna a teraz nemam do coho pichnut....ty si ako na tom?

.....dobru nocku...
letty86
22. dec 2013
ahojte 😉
@leninka75 ty si iná šikulka x-) x-) ja ti neviem, ale ja mám stále do čoho pichat :-p 😉 ...som mala perný týzden, kozmetička, kaderníčka...hádajte, kto bol potom na Matkovej besiedke najkrajsí :-N :-N :-N ...haha, ale snaha bola 😃 😉 ešte som stihla aj vikuskine vystupenie v meste a napiect koláčiky a je nedela =-)
@jacka x-)
denisenko
23. dec 2013
Krásne predvianočné ránko 😉
denisenko
23. dec 2013
na tretí krát príspevok odoslaný...huráááá.... ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p
utka
23. dec 2013
Ahojte...
Už len raz sa vyspíme 😃
jacka
23. dec 2013
ahojte........ 🙂 🙂

@leninka75 ...ako som na tom?....úprimne...kašlem už na to.....kukala som s deťmi rozprávku..potom sme sa hrali......teraz sa hraju ..spolu.....ja som si požehlila.......a na dnes končím..... 😃 😃 😃 😃
jacka
23. dec 2013
@letty86 tak budeš kočka na vianoce....super.....určite si bola najkrajšia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............................moj Peťko nechce na besiedku.......hotová trauma s toho 😢 😢 😞 😞 😞 ...................budu aj fotočký s besiedký 🙂 🙂