• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
23. dec 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@letty86....je mi jasne kto bol najkrajsi" :dizzy_face: ....sikulka si....ja uz z nedostatku inehp picham do muza.. :grinning:

@jacka ...aj my tak .....hrame sa...len uz ma to mpc nebavi.... :pensive:
23. dec 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ....to vieš všetkého vela škodí :wink: ...........

a ozaj....dáávno sme boli chorý......teda Peťko :frowning2: ..........zas ho soplík trápi.....nerv moj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka
@leninka75 tak najkrajsia, no, hmm, ale tak čerstvo upravená, dajme tomu :sweat_smile: :wink: ....ja dnes behám a behám a makám :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes pride svokrusa......Matko ma tiez sopliky a uz aj kasle :pensive: trosku chodil do skolky po chorobe a uz to mame
23. dec 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 máš pravdu.....tý si pekná aj bez čerstvej úprave :dizzy_face: :dizzy_face: ..............svokruša u vás aj ostáva cez sviatký...?..................................aj Peťko chodil dva týždne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ani von nemožeme .....hnúúúúús :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ty mi proste fandiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :wink: , ostava na sviatky a 27.12 ideme my k nej, manzel ma volno....len je svokrusa tiez nejaka chora :confounded: , tak hadam to my starí ustojime :grinning: ...a Petko sa čohi bal na besiedke? Matko to celkom ustal, niektoré deticky plackali, ale tak su este drobní,ale zlatí boli :dizzy_face:
23. dec 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no jansé :dizzy_face: :dizzy_face:
neboj nič ustojíte.... :grinning: :grinning: :grinning: .....dokedý tam budete?......................................Peťko......nechcel ani do školký chodiť že tam bude výstúpenie.......ach jáááj...ráno mi dva dni plačkal :frowning2: :frowning2: ,......................verím že to muselo býť krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka moje :pensive: som sa aj ja bala ako Matko, ale zvladol
prideme az v novom roku, okolo 6teho
23. dec 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 vieš čo ...vlani v pohode.....a teraz......neviem......nenutila som ho......aj tak sa tam bál.... :frowning2:
to budete pekne dlho... :slight_smile: :slight_smile: .......aspon si oddýchnete :slight_smile:
23. dec 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....však nechaj nejakú robotku aj svokre a vylož nožky :slight_smile: :wink: :wink: ......si pekne užijete všetci spolu :dizzy_face: :dizzy_face: .......

@jacka ..napadlo ma ty si už bola pozrieť bábenko??.... :dizzy_face:
23. dec 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 ..no pekne choroby cez sviatky!!! :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: ...dúfam, že s arýchlo vykurírujete :slight_smile: ..inak aj Lilina mi začala kašlať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..chápete??...dobrala penicilín na toho koka azačala kašlať..mám pocit, že jej to asi nezabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......27. mám volať o výsledky kontrolného výteru, tak som zvedavá ....
23. dec 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..Peťko nerád pred obecenstvom???
23. dec 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak svokra je chora, radšej nech ona oddychuje...ale varit polievku bude ona....manzel je taký mamkin...na jej strave odcovaný :grinning: tak nech je rad a ja bude tiez :wink:
asi ma lilka oslabenu imunitu teraz, tak nech ste rychlo fit
@jacka mozno na budúci rok to Petulko prehodnoti

Matko mi nespi na obed doma, uz je teraz :angry:
23. dec 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..aká si ty zlatá tolerantná žienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja by som teda svokrinu stravu nerada jedla na sviatky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...moja svokra ja na nič kuchárka :frowning2: :frowning2:..jediné čo jej ide sú kysnuté veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...ozaj a Maťko ešte cez obed spinkáva???
23. dec 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dobre že hovoríš...mohla si skor.....ja som mala volať na krčné....teraz možem tak akurát z okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................dúfam že sa s toho dostane......teraz nebudeme doma ...budeme stále niekam behať.....ach jááj...........................sestru...včera domka..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pomojkala ....vývonala.......výpusinkovala....a .....vrátila.......krásnučký maličký drobček...až sa mi veriť nechce že a moji boli takýto :frowning2:
23. dec 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 neviem ...uzatvára sa do seba.......aj ked písali v školke list ježiškovi.....nepovedal nič...tak učka napísala len ...usmev.. :frowning2: :cry:
23. dec 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .....nejak sa zmenil Peťko..... :frowning2:
23. dec 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .......juj taj si si užila mrňúsika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ale vieš čo, pssssst už som si odvykla od takých malinkých, asi by som už eee :pensive: :pensive: :pensive: :wink: ..presne ako ty požičat a vrátiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...pánečku....to je na figu, že sa uzatvára :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......ťažko sa potom ku nemu dostať ..vieš ako to myslím ...
23. dec 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......vám tiež robili výtery???
23. dec 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadnem z Maťka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v skolke spi, doma nema cas :angry:
@jacka mozno je to len taky prechodny stav.....ze sa mu nechce a nema naladu

suhlasim, ja tiez len tak mojky mojky a utekaaat...tiez by sa mi uz nechcelo
23. dec 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 odvýkla som aj ja..........ked to zamrnkalo hned som bola v pozore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....v noci vstávať....prebalovať.......noooo ja ti neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: starnem :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne na vás som mýslela :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......len neviem ako pomocť :frowning2: :frowning2:
23. dec 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 výter robili.....ale.....ked mu prepichovali ušká tak máme prísť na kontrolu objednať sa ....či sa to dobre hojí.........a aj teraz ked má soplík mám strach ab mu to neudrelo zas :frowning2:
23. dec 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 asi sme si tým už prešli všetký :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ......stačilo :grinning: :grinning: :grinning: .........
dúfam že je to prechodný stav.......a dostane sa s toho :pensive: :wink:
23. dec 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a čo Maťko????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: ....
23. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 doma nemá čas spinkať?.....mne presne takto prestal aj Peťko....videl že Maťko nemusí tak nebude ani on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...si naši môžu ruky podať...animne Lolka už nechce spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale o 19:00 je ako "gaca" :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja mám podobné s Lilušou, takže viem aké je to ťažké :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..držím palce, aby to bolo ako hovorí Letty prechodné .....
23. dec 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok