Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........to bý si musela zažiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......telefonoval s ocinkom.......a blaa zrazu...niečo tu pípa.............a dalej bla bla......zachvilu končí a kuká...to ja som pípal......výbíja sa mobil.....vzal nohý na plecia aletel na nabíjačku....vraj prvý krát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@leninka75 u vás sa to kedý začalo prejavovať?..........od mala....alebo neskor?

jacka
23. dec 2013

@leninka75
@letty86 som rada že ste tu....som mýslela že tu budem sama 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
23. dec 2013

@jacka .......hotový je z toho mobilu, že jo?? 😀 😀 😀 😀 😀 .............kedy ti príde domov poštár Jano??? 😀 😀

jacka
23. dec 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 netuším....... 😀 😀 .......chodil zo šroubou na kolese tak to dal konečne po týždni opraviť........ešte pojde do obchodu.......aj som zabudla na čo........ 😀 😀 😀

leninka75
23. dec 2013

@jacka ...no hej postupne od mala..nikdy sa nechcela tulkať,málo sa usmieva, tak od srdca......a keď sa rozprávame tak horko ťažko..a s kadejakými fintami.....a stále to ide ťažšie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..podedila asitie zlé gény po nás oboch 😝 😝 😝

jacka
23. dec 2013

@leninka75 hotoví 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .... 😀 😀

leninka75
23. dec 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................aspoň sme trošku pokecali 😵 😵 😵 😵 ......idem na hriatu medovinu..ale ešte prídem...dúfam 😉

jacka
23. dec 2013

@leninka75 aha........tak moj len na verejnosti.......s nikým nekecia....doma v pohode......ale moj sa chodí mojkať.......pusinkovať.......

jacka
23. dec 2013

@leninka75 medovinu.......mnam.......mýsli aj na mna 😵 😵

letty86
23. dec 2013

@jacka nemyslim si, že to bude tak ako s lilkou, Petko sa uz asi aj hanbi...a voci tebe sa nezmenil, len na verejnosti...tak to je dobre....pre teba 😉
@leninka75 lilka sa to neskor nauči zvladat, ked lepsie spozna samu seba....a zas, nemusia byť všetci vysmiate slniečka...na vonok....mozno vo vnutri tu radost preživa...len to nedava tak najavo 😉

letty86
23. dec 2013

idem 😝 matulo uz vymysla...ale uz o chvilu dojde svokrusa, tak to sa na nu zavesí 😅

jacka
23. dec 2013

@letty86 dakujem...si ma potešila........aspon sa mi ulavilo 😵 😵

bežkaj.....idem sa ja aj venovať .......čertíkom 😀 😀 🙂

utka
23. dec 2013

AJ ja som dnes bola konečne po 5. mesiacoch u kozmetičky na obočko!!!

utka
23. dec 2013

Najkrajšie darčeky, tie niesú v krabičkach, sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás má rád. Krásne Vianoce …

leninka75
23. dec 2013

@jacka .....myslela som na teba 😉 😉 😉 .......

@letty86 .....jasnačka pravdu máš 🙂 🙂 .....ja dúfam, že to bude lepšie 🙂

@utka...ďalšia čo je tu za peknú 😉 😉 ......ja sa vždy keď prídem s upraveným obočím smejem, že som konečne zhodila stalina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. dec 2013

..už nech tie potovorky zaľahnú, aby sme mohli ozdobiť stromček 😵 😵 😵 😵 😵 😵

...pekný večer!!! 🙂

denisenko
23. dec 2013

Mamky,stromček už stojí...jupí...musela som odfotiť dnes,čo bude zajtra,keď Simčo vstane...nik nevie 😀😀😀

denisenko
23. dec 2013

..sakra aj s telefonom...nevykrúťte si krk 😀 krásne Vianoce 😉

jacka
23. dec 2013

@leninka75 tak to musíš výzerať ked si aj na man mýslela 😀 😀 😀 😀 😀 ..........aj u nás sa čaká pokial riadne zaspia......a šup sa na vec 😀 😀 😀 ...........................no a okrem toho ......sme prechladnutý všetci traja.......muž ako vždý.....nič 😠 😠
@denisenko kráááásný stromček 😵 😵 😵 😵 .....................len ma krk bolí 😀 😀 😉 .......................

katka1819
23. dec 2013

ahoooooooooooooj 😀 myslím na Vás len nie je časuuuuu 😉 😅 😀

utka
23. dec 2013

@leninka75 no však...ale ja som bola nie Stalin, ale Brežnev 😀 ...Sama si to tak neviem a aj mi ho farbila...

utka
23. dec 2013
katka1819
24. dec 2013

Ak láska topí ľad, čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac, čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

Krááááááááááásne prežité Vianočné chvíle Vám prajem kočice ! 😀 😵 😀 😉

letty86
24. dec 2013

ahojte 😉
Dievčatá moje milené 😵 😵 😵 😵 nádherné vianočné sviatky Vám prajem...užite si ich čo najkrajšie...dlhšie tu nebudem, tak Vám prajem aj krásny silvester, Nový rok a celý rok 2014 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
24. dec 2013

ahojte........

Veselé sviatky vianočné......užite si pohodičku v kruhu rodinký........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
24. dec 2013

Krásne vianočné sviatky prežité v rodinnej pohode 😉

utka
24. dec 2013

Ahojte...Tak ešte raz krasne a pokojné sviatky!

leninka75
24. dec 2013

ahojte!!! ...krásne stromčeky dievčatá 😵 😵 😵 😵 😵

@utka..tatinovi chýba mikulášska čiapka ....

leninka75
24. dec 2013

..pripájam sa a prajem všetkým nádherné vianoce plné radosti a žiarivých očičiek!!! 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre