Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. júl 2009

kuuuuuuuuuuuuuk, všetky už chrníte????? 🙂 🙂 🙂

leninka75
14. júl 2009

poslednááááááááááááááááá............... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
14. júl 2009

leninka, neteš sa...ja som poslednááááá 😀 😀 😀

utka
14. júl 2009

Noooo, už som dočítala. My sme dnes celý deň boli vonku. Viki ani nespal poobede. Tak sme šli na nákupy do Tesca. Som si myslela, že ho večer odpíše, ale zaspal až o desiatej 😝. Tak dobrú nôcku. Zajtra prídem, ale tiež neviem kedy, lebo ráno ideme zase do Tesca a poobede idem variť maďarský guláš 😉 ...
Dobrú nôcku mamky 😔

jacka
15. júl 2009

dobré ránko.... 😎 😎

Utka...mnami ideš varit..... 🙂

Leni..ahoj....čože si včera ponocovala 😉

ja som už povyzliekala periny ..aspon nejaká vyhoda ked nespíme 😝 😝

leninka75
15. júl 2009

Ránečko!!! 🙂 .........Utka, 😠 😠 😠 😠 !!!!...............Ahoj jacka!!! 😉 ........ale včera som robila platobné príkazy a neodolala som a kukla som čo nové 😉 😉 😉 😉 .........ši šikuľka, už periny vonku!!! 🙂 .......veru makaj teraz ráno, lebo cez deň to zasa bude riadny "pařák" 😝 😝 😝

jacka
15. júl 2009

no sa teším ako sa idem parit... 😝 ...aspon poschnú periny...a večer požehlím 😝 ...si mohla dat zopár fotečiek ked už si bola na koni 😉

ani žiadne zážitky z jazdy??? 😉

leninka75
15. júl 2009

veď,som aj chcela jacka.........len môj muž to má tak zašité v PC, že som aktuálne nevedela nájasť.........a potom ma naštval, 😠 .............tak som sa ho ani nepýtala ...........možno nabudúce 😉

jacka
15. júl 2009

len sa na neho neštvy..pekne musíš na chlapa..inak sa tých fotiek nedožijem 🙂

ešte zavesím a padáme von...aspon na chvilu...inak prídem ako škvarka 😝

leninka75
15. júl 2009

taká dobre vypečená 😀 😀 😀 😀 ..

jacka
15. júl 2009

leni 😠 😠 ..dufam že tam v práci máš klímu 😀 😀

siwike25
autor
15. júl 2009

kuk 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. júl 2009

samo jacka, otvorené okno a dvere do prievanu 😀 😀 😀 😀
ahoj siwi!!! 🙂 ........čo máš nové???......ako logoška???

bubba
15. júl 2009

caute baby co je to to Badoo???mi prisli od vas 3-och pozvanky tam..sa mi to vidi nejake divne ked som sa tam zaregistrovala pytalo to odomna heslo od facebooku...akoze haha zabudni...potom som sla zrusit ucet a taka frazammi tam naskocila :ze este neodchadzaj...daj nam este sancu a tak..."no hovadina...a vy co aky mate na to nazor?na to badoo

jacka
15. júl 2009

ahoj siwi..aj žiješ???

leni dobrá klíma...no nie nad školstvo 😀 😀

jacka
15. júl 2009

zase nik...

mirrinka
15. júl 2009

ahojte
bubbka,aj ja som prednedávnom dostala pozvánku od kamošky na to Badoo,zaregistrovala som sa tam.ale už som tam viac nebola,lebo mi to pripadá akési čudné,nevedela som sa tam zorientovať,a potom druhýkrát ked som sa chcela prihlásiť tak mi to nebralo heslo,divné - lebo heslo mám všade rovnaké,tak neviem 😖 ale už sa tam ani neskúšam prihlísiť,nepáčilo sa mi to 😝 😝 😝

leninka75
15. júl 2009

Ahoj mirri, bubba!!! 🙂 ...........Tiež som tam dostala pozvánku a keď som tam vošla, tak to automaticky rozposlalo pozvánky všetkým, ktorých mám v FB, tak sa mi tiež prestalo páčiť a už tam nechodím...........mám pocit, že to kradne infošky z FB a možno aj z niečoho iného ....😠 😠 😠 😠

leninka75
15. júl 2009

fuj to čo je vonku!!! 😝 😝 😝 😝 ........som bola na obed, ale sa mi aj mobil vo vrecku spotil!!!! 😉 .........najradšej by som sa švihla do bazéna, ale s mojou angínou by to asi nebolo bohviečo 😖 😖 ............jacka, matejko nie je odrovnaný z tej horúčavy???

aninka29
15. júl 2009

hojky mamky 🙂
dnes som mala jazdu už o pol deviatej...........domka sme už dááááááááááááávno,ale chcela som si uvariť a upratať,tak som nekukala,lebo keby som si sadla tak dovidenia 😝 .............hrozná horúčava dnes 😝 😝 😝 sa nedá žiť ani 😝
ideme sa so Simkou naobedovať a pojdeme si spolu ľahnúť 🙂 ...........Simuška sa sama pýta spinkať 😵 😵 😵

potom prídem mamky 😉

leninka75
15. júl 2009

Ahoj ani!!!.........žiadni fešinovia dnes??? 😀 😀 😀 .........zoberte aj mňááááááááááááááááá......... spinkať 😔

aninka29
15. júl 2009

leni dnes nikto 😢 😀 ..............ale zato som dostala veeeeeeeeelku pochvalu za jazdu 😵 😵 😵

ideme mamky..........dobrú nocku 🙂

jacka
15. júl 2009

leni kdeže..Matka neodrovna ani horučava..ešte aj psa po dvore nahánal...celý červený a spánok nikde..zato ja by som tááák velmi spala...no dá sa mi??? 😠 😠

dobru ani..aj za mna 😔

denisenko
15. júl 2009

😉 😉 ahojte, máte trochu tepla? 😀 😀 😀 my aj rozdávame,zajtra nikam nejdem vraj si mám urobiť fraj, tak hádam zoberem drobného a pojdeme do Bpolzána, už začali výpredaje..... 😉 😉 😉 😉 😉
ale v tejto horúčave.....tam bude ešte minimálne o 4 stupne viac, ako tu, my sme viac v hore a to máme asi 34, parááááda 😉
tehulky, vám musí byť úúúpne fajn......
ani, kedy máš skušku?
jacka, matko ti nechce spávať? aj nás to čaká? ☹

jacka
15. júl 2009

ahoj deni... 😎

ak ti je málo tepla tak pošlem...sa nedá vonku ani dýchat...akoby bolo pred burkou..som zvedava či niečo aj padne 😝
uplne je nám prefektne..čoby som nedala za horučavu 😠 😠 ...bodaj by sa chladilo aspon na 25....a aninka už može o týžden rodit...tak jej závidím 😉

no Matko už asi 3 týždne možno aj viac.....nespáva...a ja chodím ako mrtvola...a to som ešte neporodila..ako budem vyzerat potom....ani nechcem vediet....neboj sa nič...čaká to aj teba

teda namiesto obednajšieho spánku som si požehlila.....asi som nie normálna 😝

tak len deni nakupte..pomínajte bubáky... 😉

utka
15. júl 2009

Ahojte...
No už som konečne tu. nakúpené, upratané, navarené. Viki spinká 😉...
V Tescu majú super výpredaje až do 70%, oplatí sa 😀 .
Baby, Vám, čo už skončila rodičovská dovolenka prišlo niečo domov poštou, že akože koniec???

utka
15. júl 2009

...a čo sa týka badoo, tak ja som sa tam tiež zaregistrovala. Pozvánku mi poslala Maca...Ani mne sa tam nedalo prihlásiť kôli heslu, lebo som si myslela, že je to to isté ako facebook, ale nie. Heslo mi prišlo na e-mail...Ale nevidím v tom nič. Je to taká divná stránka...

leninka75
15. júl 2009

tak sme na tom rovnako s tým badoo..........lebo mne utka prisla od teba pozvanka 😉 ...........
deni, ja chcem teplooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 ................plánuješ niečo nakupovať, či uvidíš???
utka, v teskáči sa tie zľavy týkajú čoho???......oblečko, hračky............????? 🙂

utka
15. júl 2009

leni, áno. Aj oblečko, aj hračky...

aninka29
15. júl 2009

dobré ráno 😀 😀 😀 ...........Simka ešte spinká 😵 ,ale mne sa už nechce 😝 je mi strašne teplo 😝
jacka ešte nesmiem rodiť 🙂 zajtra ešte len začínam 36tt 😉 .....možem až v 38tt však???????najskor nech mám po skúškach a potom možem ísť kedykolvek 🙂 ............už som aj zbalená 😉 ...........inak som dostala zoznam,čo so sebou do porodky,tak dokopy nemám brať nič 😝

deni skúšky by som mala mať budúci týždeň 🙂 .........ale nechcem zarieknuť,aby sa náhodou niečo nedoserkalo 😉
tlačím do seba fajne vychladené nektarinky a potom mám v pláne dať si kávičku 🙂 myslíte, že to bude dobrá kombinácia????? 😀

joj mohlo by trošku popršať............búrky hlásili na severozápade 😝 východ nič 😠 .........no však uvidíme

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre