Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
1. jan 2014

ahoooooooooooooooooj 😀

@utka tak u nás silvester teda veselo ako má byť v mojej malej obývke sme sa stretli skoro všetci súrodenci aj s rodinkami tak bolo super 😵 pred polnocou sme sa všetci presunuli k našim rodičovcom a pripili si s nimi a potom rýýýýýchlo na ohňojstroj ktorý robil môj brat ktorý s nami nebol aj s mojim druhým bratom ktorý s nami bol 😀 už každoročne a to akože takýýý ohňostroj býva skoro ako na námestí bo brat podniká s pyrotechnikou tak si to viete predstaviť 😅 😉 nooo a potom zase šup šup ohňostroj kuknúť na námestie a potriasť rukami aj z inými známymi 🙂 a teraz som úúúplne nevyspaná 😝 Matulko dal budíček o 7 ránko a to bolo ešte od neho pekné že nie skôr 😀 😀 😀

jacka
2. jan 2014

ahojte......... 🙂

leninka75
2. jan 2014

ahojte!!............. 😉

jacka
3. jan 2014

ahojte.... 🙂
@leninka75 ešte že si ma tu samú nenechala 😀 🙂

utka
3. jan 2014

Ahojteee...

denisenko
3. jan 2014

ahojte... 😉 ako vždy...nestíííham...a ešte k tomu Simonko dostal z minúty na minútu 40-tky...nekašle, nesoplí.... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 dúfam, že sú to stoličky..... 😔 😔 😔 😔 ale aj tak... 😔 😔 😔 😔 😔 a vonku je tak krásne ....Denisko s Petríkom šli na Kľak a my tvrdneme doma....

leninka75
3. jan 2014

Ahojte....

@jacka..... 🙂 ....
@denisenko.....fuha...takze u vas stale vzruso....nikdy nevies co prinesie nasledujuca minutka.....drzte sa...snad to budu tie zubiska....

jacka
3. jan 2014

@denisenko fúha.... ☹ ☹ ☹ ...........juj pevné nerv.......teda akt odber začínate ☹ ☹ .................................krásne??..kde?.. ☹ ..........................hmla zima........až pod kožu 😝 .....tak ak máte 😎 ....prosíme 🙂

jacka
3. jan 2014

@leninka75 😵

denisenko
3. jan 2014

Ako krásne ten rok začal ☹ húkajúca sanitkb a JIS ka ☹

utka
3. jan 2014

@denisenko čo sa zase stalo???

jacka
3. jan 2014

@denisenko no daj ako ste na tom.... ☹ ☹ ☹ ☹ mýslím na vás

denisenko
3. jan 2014

@utka Zuzi,doslova z minúty na minútu horúčka,dostal nurofen a diazepan a po 2 hodinách spánku sa strašne doovracal a dostal krče...som ho nemohla prebrať a asi 10 minút bol v krčoch a mimo,,tak je na JISke ☹

denisenko
3. jan 2014

@jacka
@jacka teraz spinká,ale mal srdiečkovú frekvenciu 190,tak sa im to nepáči.výsledky ešte neviem a ekg a neuro bude až v utorok

jacka
3. jan 2014

@denisenko som videla aj na fb foto.....chudačik moj.....vieš čo....ja ťa lutujem ......takýte stres.......pevné nerv ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
3. jan 2014

@denisenko to dost neskoro budu výsledký....................a dr, čo vravia?..... ☹ ☹

denisenko
3. jan 2014

@jacka ešte nevedia...že stres...som si nevedela ani 112-ku vyťukať...doma nikoho,ani svokra....no, zážitok...

jacka
3. jan 2014

@denisenko ☹ ☹ ☹ verím ti....výklepaná celá že? ☹ ☹ ešte že si tak číslo vedela....čo tvoj drahý.....

utka
3. jan 2014

@denisenko juuuj, držkajte sa!

denisenko
3. jan 2014

@jacka číslo? To mi nadiktoval Petrík,ja som zostala vymletá...zleteli z Kľaku rýchlosťou blesku a ešte nás stihol na príjme

jacka
3. jan 2014

@denisenko ......tak to fakt letel....... ☹ ..........ešte je pri vás....či šiel za Deniskom?.....a už svokrovci prišli?................asi si velmi nepamätáš čo si vravela do telefonu... ☹ ...........................cez telefon ti vraveli čo máš s ním robiť?

katka1819
3. jan 2014

ahojte 🙂

@denisenko čo to čítam ☹ nech Ste rýchlo zdravučký 😵

katka1819
3. jan 2014

kuk 😉

denisenko
4. jan 2014

Dobré ránko 😉
som úplne ko,spali sme necele dve hodiny a teplota sa drží ako kliešť 😖

denisenko
4. jan 2014

@katka1819 jéj,pekné fotky 🙂 my sme stihli len jednu a aj tá je príšerná 😀

jacka
4. jan 2014

ahojte........

@denisenko no pekne ☹ ☹ ........ešte stále teplotujete?

utka
4. jan 2014

Ahojte...
@denisenko už nech tá hnusná teplota ide preč...ešte sa nevie z čoho ju má?

denisenko
4. jan 2014

Si tu pripadám ako pokusný králik...nezabral panadol,dali novalgin.,nezabral ten,tak nurofen...medzitým prišli výsledky z ranných odberov,crp sa trochu zvýšilo,tak nasadili atb...z toho sa zvýšila už aj tak dosť vysoká akcia srdiečka,tak zase diazepan.,to dieťa je už tak oblbnuté,že ani spinkať nemôže...v noci spal málinko a teraz ešte vôbec...vraj to asi bude hrdiello alebo nevedia čo..

utka
4. jan 2014

@denisenko juuuj, už nech je dobre a nech zistia, čo to je! Poondiate choroby!!! 😠 ☹

jacka
4. jan 2014

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....skušajú čo zaberie...... ☹ ☹ ☹ ................krásne že nevedia.... ☹ ☹ .................to je fajn že hned dajú atb..... 😠 😠 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre