• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahoooooooooooooooooj :grinning:

@utka tak u nás silvester teda veselo ako má byť v mojej malej obývke sme sa stretli skoro všetci súrodenci aj s rodinkami tak bolo super :dizzy_face: pred polnocou sme sa všetci presunuli k našim rodičovcom a pripili si s nimi a potom rýýýýýchlo na ohňojstroj ktorý robil môj brat ktorý s nami nebol aj s mojim druhým bratom ktorý s nami bol :grinning: už každoročne a to akože takýýý ohňostroj býva skoro ako na námestí bo brat podniká s pyrotechnikou tak si to viete predstaviť :sweat_smile: :wink: nooo a potom zase šup šup ohňostroj kuknúť na námestie a potriasť rukami aj z inými známymi :slight_smile: a teraz som úúúplne nevyspaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matulko dal budíček o 7 ránko a to bolo ešte od neho pekné že nie skôr :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte......... :slight_smile:
2. jan 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!............. :wink:
2. jan 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :slight_smile:
@leninka75 ešte že si ma tu samú nenechala :grinning: :slight_smile:
3. jan 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
3. jan 2014 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: ako vždy...nestíííham...a ešte k tomu Simonko dostal z minúty na minútu 40-tky...nekašle, nesoplí.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: dúfam, že sú to stoličky..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ale aj tak... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a vonku je tak krásne ....Denisko s Petríkom šli na Kľak a my tvrdneme doma....
3. jan 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....

@jacka..... :slight_smile: ....
@denisenko.....fuha...takze u vas stale vzruso....nikdy nevies co prinesie nasledujuca minutka.....drzte sa...snad to budu tie zubiska....
3. jan 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko fúha.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........juj pevné nerv.......teda akt odber začínate :frowning2: :frowning2: .................................krásne??..kde?.. :frowning2: ..........................hmla zima........až pod kožu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....tak ak máte :sunglasses: ....prosíme :slight_smile:
3. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako krásne ten rok začal :frowning2: húkajúca sanitkb a JIS ka :frowning2:
3. jan 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo sa zase stalo???
3. jan 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no daj ako ste na tom.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mýslím na vás
3. jan 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Zuzi,doslova z minúty na minútu horúčka,dostal nurofen a diazepan a po 2 hodinách spánku sa strašne doovracal a dostal krče...som ho nemohla prebrať a asi 10 minút bol v krčoch a mimo,,tak je na JISke :frowning2:
3. jan 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@jacka teraz spinká,ale mal srdiečkovú frekvenciu 190,tak sa im to nepáči.výsledky ešte neviem a ekg a neuro bude až v utorok
3. jan 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko som videla aj na fb foto.....chudačik moj.....vieš čo....ja ťa lutujem ......takýte stres.......pevné nerv :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. jan 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to dost neskoro budu výsledký....................a dr, čo vravia?..... :frowning2: :frowning2:
3. jan 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte nevedia...že stres...som si nevedela ani 112-ku vyťukať...doma nikoho,ani svokra....no, zážitok...
3. jan 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: verím ti....výklepaná celá že? :frowning2: :frowning2: ešte že si tak číslo vedela....čo tvoj drahý.....
3. jan 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juuuj, držkajte sa!
3. jan 2014 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka číslo? To mi nadiktoval Petrík,ja som zostala vymletá...zleteli z Kľaku rýchlosťou blesku a ešte nás stihol na príjme
3. jan 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......tak to fakt letel....... :frowning2: ..........ešte je pri vás....či šiel za Deniskom?.....a už svokrovci prišli?................asi si velmi nepamätáš čo si vravela do telefonu... :frowning2: ...........................cez telefon ti vraveli čo máš s ním robiť?
3. jan 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@denisenko čo to čítam :frowning2: nech Ste rýchlo zdravučký :dizzy_face:
3. jan 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jan 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
som úplne ko,spali sme necele dve hodiny a teplota sa drží ako kliešť :confounded:
4. jan 2014 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 jéj,pekné fotky :slight_smile: my sme stihli len jednu a aj tá je príšerná :grinning:
4. jan 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........

@denisenko no pekne :frowning2: :frowning2: ........ešte stále teplotujete?
4. jan 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@denisenko už nech tá hnusná teplota ide preč...ešte sa nevie z čoho ju má?
4. jan 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si tu pripadám ako pokusný králik...nezabral panadol,dali novalgin.,nezabral ten,tak nurofen...medzitým prišli výsledky z ranných odberov,crp sa trochu zvýšilo,tak nasadili atb...z toho sa zvýšila už aj tak dosť vysoká akcia srdiečka,tak zase diazepan.,to dieťa je už tak oblbnuté,že ani spinkať nemôže...v noci spal málinko a teraz ešte vôbec...vraj to asi bude hrdiello alebo nevedia čo..
4. jan 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juuuj, už nech je dobre a nech zistia, čo to je! Poondiate choroby!!! :angry: :frowning2:
4. jan 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....skušajú čo zaberie...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................krásne že nevedia.... :frowning2: :frowning2: .................to je fajn že hned dajú atb..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. jan 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok