• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
Mňa už z toho porazí...poobede mal zas 39,3 :confounded: ja chcem ísť domov :frowning2:
4. jan 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to ti verím, ale tam ste aspoň pod kontrolou keby niečo...
4. jan 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka zuzi,to máš pravdu :slight_smile:
4. jan 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko my keď sme boli s Luckou v nemocnici a šli smecdomov, tak som sa tešila a zároveň aj bála...
4. jan 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no super.....tak skoro domov nepojdete.... :frowning2: :frowning2: .............tam daju na vás pozor :wink: ........dobrú :slight_smile:
4. jan 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
5. jan 2014 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..:wink: spali sme celú noc,teda aspoň ako sa v tomto hluku dalo :grinning: a dnes ho na skúšku odpojili z infuzky aj toho snímača,lebo ráno nemal horúčku.ale zostávame na JIS ke stále. Dúfam,že včera bola kríza a už to bude len lepšie.
5. jan 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....

@denisenko dobré správičký.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooj :slight_smile:

@denisenko to som rada že sa polepšilo Simonkovi :dizzy_face: Držte sa :wink:
5. jan 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super správa...držím päste!
5. jan 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zas sme tam,kde sme aj boli... :confounded: ja už som úplne na nervy...aj sestričky,len doktorka zostala optimistkou :frowning2:
5. jan 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a prečo má obväz na hlávke:?:.........zas má výsoku teplotu?... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. jan 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka má,ale pod 39.,našťastie ..obväz...tam,kde mal ihlu v ručičke mu to miesto začalo červenieť...tak museli dať novú a ani po 100 pokusoch na oboch rukách nenašli vhodnú žilu...tak má infuzku v hlavičke...som sa tam rozrevala ako malá,že ho tak trápia :frowning2:
5. jan 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: booože ... :frowning2: :frowning2: ........radšej nech mi čertujú :pensive: :pensive: .......akú ste mali noc?...Denisko je s tatinkom?....
6. jan 2014 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: stav nezmenený...nechce jesť a ani piť,zas infúzia...má boľavé hrdlo,tak sa mu ani nečudujem,ale štve ma to
6. jan 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achoooj :slight_smile:

@denisenko boooooožinku nie je toho konca s trápením :frowning2: inak keď si tak spomínam my sme presne takto boli s Matulom v nemocke od 2.1 do 9.1 2012 mal vtedy 2 mesiačiky tiež len horúčky,infúzka v hlavičke,atb,inhalácie a iné lieky :confounded: a keď mu tie masárky sestričky dávali dole tú infúzku tak mu spolu s lepom odtrhávali aj vlásky z hlavičky tak plakal strašne, ale som im aj nadala tam a tiež som revala to nie si sama moja keď vidíš ako ti dieťa trápia :frowning2: ... sme boli zo dva tri dni na jiske a potom nás dali spolu na izbu........Vy Ste v Žiline ? Lebo tam som nemohla byť cez noc s ním na izbe vyprali ma preč na inú akúsi izbu pre matky otras teda...ale aj na tých izbách čo tam majú potom mamy spolu s detičkami tiež hrúúúza to tam ako v skleníkoch na výstavke a keď svietilo svetlo večer tak sa zasvietilo v oboch "izbách"čo boli spojené ale oproti nim sú izby už pekné s normálnymi drevenými dverami a súkromím ako tak trošku ... jooooooj len sa rýchlo uzdravkajte nech odtiaľ čím skôr ..... :sweat_smile: Držte sa !!!!! :wink:
6. jan 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: Dostala som spolubývajúcu na izbu mamičiek...aspoň večer pokecáme...tiež sú na JIS s febrilnými kŕčami..
7. jan 2014 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 veru v žiline...a nič sa nezmenilo,rovnaký des je to tu stále...len po tomto predlženom víkende som stratila šancu na normálnu izbu....je to tu plné :confounded:
7. jan 2014 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@denisenko juj že plné :frowning2: :frowning2: .........ale bud rada že si aspaon tam....u nás sa večer posielali domov.....a ráno mamičký prišli nazad...... :frowning2: :frowning2: .....len kojacie mali izbu pre a to o dve poschodia nižšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako je vám,?
7. jan 2014 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka spal celú noc a bez teploty...to tak býva zakaždým..a príde deň a teplota si vyskakuje každé 4 hodiny...ja
7. jan 2014 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sa mu ani nečudujem že nechce papať....stále do neho niečo pchaju :frowning2:
7. jan 2014 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to vieš ráno býva vždý lepšie :slight_smile: ......a aku máva výsoku teplotu?
7. jan 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko ...fuha teda máte zasa starosti :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............moc na vás myslím a nech už sú tie hnusné teploty preč !!!!!..............
7. jan 2014 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ráno mal 37,5...ušným teplomerom...včera na obed 38,4 a večer 39.1 :confounded: predvčerom 39,3 ..jednoducho môžeme piecť na ňom koláče,čo je stále horúci :confounded:
7. jan 2014 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..ja už nekomentujem...:frowning2: a vy ako?
7. jan 2014 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..vydrž ivka!!!...........zasa bude dobre......
......dík, my celkom OK!!.......trošku boli baby nascípané, ale už je dobre....dnes som už v práci a deti sú so svokrou :slight_smile:.......Denisko je s Peťom či so svokrou?...
7. jan 2014 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ako dlho už Simonko dostáva atb?...
7. jan 2014 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Denisko je od včera so svokrou,lebo Petrík šiel do talianska..mal tam termín na úrade,ešte nejaké posledné papierovačky.ale zajtra skoro ráno by mal byť už doma a zaniesť Deniska do školy...aj ten je nejaký usoplený zas,hádam si doniesol bacily,keď nás chodi navštíviť...atb..Simčovi dávajú od soboty obeda zinnat...
7. jan 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,vizita za nami...aj nové odbery a výtery...ešte počkať na výsledok...v hrdielku totálny hnis,atb zatiaľ nezabrali,takže to vyzerá na infekčnú mononukleózu...a asi zajtra ho čaká ešte kardio a neuro vyšetrenie.
7. jan 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@denisenko držkajte sa...
7. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok