• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
Ahoooj :slight_smile:

@denisenko tak predsa tá mono... :frowning2: jooj nedobre ...aj nám dávali zinnat najprv infúzkami a potom sme doma doberali ešte už v sirupe .................aj ja na Vás často myslím ,posielam pusinky a držte sa! Nech už sú tie teploty preč a hrdielko sa zlepšuje :sweat_smile: :dizzy_face: píš moja ako sa máte
7. jan 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..teeda .... :frowning2: .....aj vás daju zvlášť do izbý....či netreba?...........pevné nervičký.......všetkým vám.......som zvedavá na výslekdý....asi neviete kedý podete domkov..že :frowning2: :frowning2:
7. jan 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...... :wink:
7. jan 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko.....chúďatko malé :frowning2: ...aj sa ti podarí do neho dostať nejaké jedlo?...
7. jan 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................s tebou som nekecala už hádam aj 100 rokov :frowning2: ....čo máte nové?.....z aktovky ste už oprášili prach?? :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2014 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ked si tu nebola.... :frowning2: ...............................nebolo treba......učili sme sa aj cez sviatký....abý nezabudol :grinning: :grinning: :grinning: ...................................nové ....nič...MAťko ráta kedý pojde do školý...Peťko zas nechce do školký.......a men sa tiež nechce zabehnuť to toho istého :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobre mi bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
už sme doma z výletu....na istý čas mám návštev dost :grinning: na tolkých som bola a tolké boli u svokry, že na chvílu aj stačilo :grinning:
@denisenko....skoré uzdravenie Simonkovi a maminke pevné nervy
7. jan 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoj,..... :dizzy_face:
7. jan 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ty si aká prísna :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...že učiť sa cez prázdniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............zajtra budú slzičky???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...............ani mi nehovor!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...mne ten kolotoč začal už včera...navariť na dnes....a od zajtra zasa desiate, úlohy, varenie .brr.dobre mi bolo cez sviatky...........
7. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..ahoj. :slight_smile: ............ale aspoň sa stále niečo dialo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..domka si oddýchneš od návštev....vy sa ako chystáte na zajtra?
7. jan 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@leninka75 veru, sme sa nenudili....vobec....vikuska bude asi choručka, tak neviem, či pojde do skoly, trosku pokaslievala, dnes aj hlieny vyzvrackala a len lezka a matko ten asi navstev nemá dost :grinning: pride ponho kamoska- susedka a pojde k nim na navstevu
7. jan 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nie prísna.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ----...................svedomitá...:grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: ......ale kzali kto che ......ten može.....a ja som chcela....:grinning:

@letty86 moje :frowning2: :frowning2: takto po prázdninách ochorieť :frowning2: :frowning2: ......aj sa s nou chýstáš k dr.?........tak Maťulo je spoločenský :slight_smile: :slight_smile:

už tu nie som :slight_smile:
7. jan 2014 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi pojdem zajtra
ani ja tu nie som :grinning:
7. jan 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ach,všetko to vo mňe vrie...vysledky budú o 2 až3 týždne,a výtery o 2 dni..ale crp sa zas zvýšilo,tak dali iné atb...EEG sa odkladá,pokým ma kanylku v hlavičke,a keď všetko dobre pojde,pustia nás domov vtedy,keď nebude mať minimálne 3 dni teploty. Tak možno o týždeň...a akoby to nestačilo,poslala nás neurolomička na rehabilitácie,lebo Simonko chodí aj po špičkách. A to sme ešte neboli na kardio :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moji zlatí :pensive: sa vytrápite :pensive: , mrzi ma to.nech to uz máte všetko za sebou..a to mononukleoza sa potvrdila, ci aj na to cakate
7. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........................už abý ste to všetko mali za sebou........nech vás riadne výšetria........abý ste tam neboli ako na bežiacom páse............mýslíme na vás :slight_smile:
7. jan 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj vý sa skoro uzdravte.... :slight_smile: ......dnes bol Maťko v školke?
7. jan 2014 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem, teplotku nema, tak hadam bude fajn, uvidime.....matko dnes nebol v školke, ved este prázdniny :wink:
7. jan 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko :slight_smile:
8. jan 2014 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................

@letty86 ....dúfam, že Vikuška bude v pohode...ako ráno Maťko?
@jacka.....a u vás ako prebehlo ráno???....
@katka1819...a ďalší školák ako zvládol ráno?....
8. jan 2014 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ale že dobré ránko :slight_smile: ....aj sa bojím opýtať, že ako?...ale ten smajlo je taký optimistický, že dúfam, že sa máte lepšie...či nie??? :confused: .......nevieš ako išiel ráno Denisko?....
8. jan 2014 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........
@denisenko aj ja som zvedavá...ako sa máte :slight_smile:
@letty86 u nás bola školka otvorená preto sa pýtam :wink: ....ako Vikuška?....Maťkovi nič nie je?

@leninka75 sa nepýtaj na ráno :frowning2: :frowning2: ..........ešte večer v postli ma pusinkoval.....stále ma lubil..........stískal.....len abý nemusel do školký.......ale je tam ....nech je medzi detmi.....je mu lepšie ako somnou...
8. jan 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahooooj :slight_smile:

@leninka75 ránečko v pohode :grinning: som kukala jak teľa :grinning: :grinning: :grinning: tááák bežal ráno do školy ,dnes sme mali rekordne krátky časový presun dom-škola :wink: sa tešil na spolužiakov že ako sa budú biť :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ako Simonko ??? a ty Ivka Ok ?
8. jan 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Denisko šiel s tatinkom,ale ak sa pýtaš,či sa mu chcelo...no tak to neviem :grinning: optimizmus ma prešiel hneď na vizite...všetko vyzeralo trošku lepšie,pokým neotvoril pusu..krvavé ďasienka,hrdlo sám hnis a novinka- afty...zničená celá pusa,už ani nepije
8. jan 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tatinko bude teraz doma?....či ako?..........teda čakala som už lepšie správý.... :frowning2: :frowning2: .......výsledký už máte?.....
8. jan 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tatinko je doma od začiatku decembra,asi do polovice februára..tak mi to teraz bodlo..

No,aspoň eeg v spánku je za nami...a len 19 minút mu trvalo,kým zaspal v úplne cudzom prostredí...som zvedavá na výsledky...vraj až pani doktorka sa vyjadrí...hlavička pomýlená
8. jan 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja? Som na nervy...keď vidím,ako sa snažím aby aspoň niečo pil...ale on mi robí naschvál,tvrdohlavec malý...zas pojde na infúziu a ja sa môžem aj pokrájať :frowning2:
8. jan 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko super aspon že má Denisko s kým ostať....... :slight_smile: ................že len 19min :frowning2: .....to mu nedali liek na uspatie?............tak dr.bý sa mohla už výjadriť......povez jej že tu čakáme všetci na MK na nu :wink: :wink: :wink: .....tý sa ako citiš?........ja som dávala Peťkovi piť cez striekačku..........ked to inak nešlo....:frowning2:
8. jan 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....si si užila pusinkovanie a ráno šup drobca so škôlky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..juj škoda preškoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..keď som videla toho smajla, tak som sa potešila, že sa vám lepší .....zlatko malé.....simonko môže aj behať či stále len v postieľke?
8. jan 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok