Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
7. jan 2014

Ahoooj 🙂

@denisenko tak predsa tá mono... ☹ jooj nedobre ...aj nám dávali zinnat najprv infúzkami a potom sme doma doberali ešte už v sirupe .................aj ja na Vás často myslím ,posielam pusinky a držte sa! Nech už sú tie teploty preč a hrdielko sa zlepšuje 😅 😵 píš moja ako sa máte

jacka
7. jan 2014

@denisenko ..teeda .... ☹ .....aj vás daju zvlášť do izbý....či netreba?...........pevné nervičký.......všetkým vám.......som zvedavá na výslekdý....asi neviete kedý podete domkov..že ☹ ☹

jacka
7. jan 2014

@leninka75 🙂 🙂 ....... 😵 😵 😵 ...... 😉

leninka75
7. jan 2014

@denisenko.....chúďatko malé ☹ ...aj sa ti podarí do neho dostať nejaké jedlo?...

leninka75
7. jan 2014

@jacka .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................s tebou som nekecala už hádam aj 100 rokov ☹ ....čo máte nové?.....z aktovky ste už oprášili prach?? 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
7. jan 2014

@leninka75 ked si tu nebola.... ☹ ...............................nebolo treba......učili sme sa aj cez sviatký....abý nezabudol 😀 😀 😀 ...................................nové ....nič...MAťko ráta kedý pojde do školý...Peťko zas nechce do školký.......a men sa tiež nechce zabehnuť to toho istého 😝 dobre mi bolo 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
7. jan 2014

ahojte 😉
už sme doma z výletu....na istý čas mám návštev dost 😀 na tolkých som bola a tolké boli u svokry, že na chvílu aj stačilo 😀
@denisenko....skoré uzdravenie Simonkovi a maminke pevné nervy

jacka
7. jan 2014

@letty86 ahoj,..... 😵

leninka75
7. jan 2014

@jacka ......ty si aká prísna 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ...že učiť sa cez prázdniny 😀 😀 😀 😀 ............zajtra budú slzičky???? ☹ ☹ ☹ ☹ ...............ani mi nehovor!!! 😝 😝 😝 😝...mne ten kolotoč začal už včera...navariť na dnes....a od zajtra zasa desiate, úlohy, varenie .brr.dobre mi bolo cez sviatky...........

leninka75
7. jan 2014

@letty86 ..ahoj. 🙂 ............ale aspoň sa stále niečo dialo 😉 😉 😉 😉 😉 ..domka si oddýchneš od návštev....vy sa ako chystáte na zajtra?

letty86
7. jan 2014

@jacka
@leninka75 veru, sme sa nenudili....vobec....vikuska bude asi choručka, tak neviem, či pojde do skoly, trosku pokaslievala, dnes aj hlieny vyzvrackala a len lezka a matko ten asi navstev nemá dost 😀 pride ponho kamoska- susedka a pojde k nim na navstevu

jacka
7. jan 2014

@leninka75 nie nie prísna.......... 🙂 🙂 🙂 ----...................svedomitá...😀 😀 🙂 🙂 ......ale kzali kto che ......ten može.....a ja som chcela....😀

@letty86 moje ☹ ☹ takto po prázdninách ochorieť ☹ ☹ ......aj sa s nou chýstáš k dr.?........tak Maťulo je spoločenský 🙂 🙂

už tu nie som 🙂

letty86
7. jan 2014

@jacka asi pojdem zajtra
ani ja tu nie som 😀

denisenko
7. jan 2014

...ach,všetko to vo mňe vrie...vysledky budú o 2 až3 týždne,a výtery o 2 dni..ale crp sa zas zvýšilo,tak dali iné atb...EEG sa odkladá,pokým ma kanylku v hlavičke,a keď všetko dobre pojde,pustia nás domov vtedy,keď nebude mať minimálne 3 dni teploty. Tak možno o týždeň...a akoby to nestačilo,poslala nás neurolomička na rehabilitácie,lebo Simonko chodí aj po špičkách. A to sme ešte neboli na kardio 😝

letty86
7. jan 2014

@denisenko moji zlatí 😔 sa vytrápite 😔 , mrzi ma to.nech to uz máte všetko za sebou..a to mononukleoza sa potvrdila, ci aj na to cakate

jacka
7. jan 2014

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ........................už abý ste to všetko mali za sebou........nech vás riadne výšetria........abý ste tam neboli ako na bežiacom páse............mýslíme na vás 🙂

jacka
7. jan 2014

@letty86 aj vý sa skoro uzdravte.... 🙂 ......dnes bol Maťko v školke?

letty86
7. jan 2014

@jacka dakujem, teplotku nema, tak hadam bude fajn, uvidime.....matko dnes nebol v školke, ved este prázdniny 😉

denisenko
8. jan 2014

Dobré ránko 🙂

leninka75
8. jan 2014

ránečko 🙂 🙂 🙂 🙂 ...................

@letty86 ....dúfam, že Vikuška bude v pohode...ako ráno Maťko?
@jacka.....a u vás ako prebehlo ráno???....
@katka1819...a ďalší školák ako zvládol ráno?....

leninka75
8. jan 2014

@denisenko ...ale že dobré ránko 🙂 ....aj sa bojím opýtať, že ako?...ale ten smajlo je taký optimistický, že dúfam, že sa máte lepšie...či nie??? 😕 .......nevieš ako išiel ráno Denisko?....

jacka
8. jan 2014

ahojte........
@denisenko aj ja som zvedavá...ako sa máte 🙂
@letty86 u nás bola školka otvorená preto sa pýtam 😉 ....ako Vikuška?....Maťkovi nič nie je?

@leninka75 sa nepýtaj na ráno ☹ ☹ ..........ešte večer v postli ma pusinkoval.....stále ma lubil..........stískal.....len abý nemusel do školký.......ale je tam ....nech je medzi detmi.....je mu lepšie ako somnou...

katka1819
8. jan 2014

Ahooooj 🙂

@leninka75 ránečko v pohode 😀 som kukala jak teľa 😀 😀 😀 tááák bežal ráno do školy ,dnes sme mali rekordne krátky časový presun dom-škola 😉 sa tešil na spolužiakov že ako sa budú biť 😅 😀 😝

@denisenko ako Simonko ??? a ty Ivka Ok ?

denisenko
8. jan 2014

@leninka75 Denisko šiel s tatinkom,ale ak sa pýtaš,či sa mu chcelo...no tak to neviem 😀 optimizmus ma prešiel hneď na vizite...všetko vyzeralo trošku lepšie,pokým neotvoril pusu..krvavé ďasienka,hrdlo sám hnis a novinka- afty...zničená celá pusa,už ani nepije

jacka
8. jan 2014

@denisenko tatinko bude teraz doma?....či ako?..........teda čakala som už lepšie správý.... ☹ ☹ .......výsledký už máte?.....

denisenko
8. jan 2014

@jacka tatinko je doma od začiatku decembra,asi do polovice februára..tak mi to teraz bodlo..

No,aspoň eeg v spánku je za nami...a len 19 minút mu trvalo,kým zaspal v úplne cudzom prostredí...som zvedavá na výsledky...vraj až pani doktorka sa vyjadrí...hlavička pomýlená

denisenko
8. jan 2014

@katka1819 ja? Som na nervy...keď vidím,ako sa snažím aby aspoň niečo pil...ale on mi robí naschvál,tvrdohlavec malý...zas pojde na infúziu a ja sa môžem aj pokrájať ☹

jacka
8. jan 2014

@denisenko super aspon že má Denisko s kým ostať....... 🙂 ................že len 19min ☹ .....to mu nedali liek na uspatie?............tak dr.bý sa mohla už výjadriť......povez jej že tu čakáme všetci na MK na nu 😉 😉 😉 .....tý sa ako citiš?........ja som dávala Peťkovi piť cez striekačku..........ked to inak nešlo....☹

leninka75
8. jan 2014

@jacka ....si si užila pusinkovanie a ráno šup drobca so škôlky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. jan 2014

@denisenko ..juj škoda preškoda ☹ ☹ ☹ ..keď som videla toho smajla, tak som sa potešila, že sa vám lepší .....zlatko malé.....simonko môže aj behať či stále len v postieľke?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre