• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
8. jan 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819..bitka v škole paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..verím , že sa teší..ale keď si pomyslím, aký bol hambloško keď sme sa videli 1x..ani veriť sa mi nechce, že je teraz taký odvážny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 noooo jasné :dizzy_face: .... :grinning: :grinning: :grinning: bol celu noc na mne nalepený :slight_smile: :wink:
8. jan 2014 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. jan 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..kto??......muž? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2014 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je kto nepoznám....:grinning: :grinning:......najnovšie Peťko po mne lozí....che spinkať na mojom brušku :grinning: :grinning: :slight_smile:
8. jan 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sí ma zachránila...striekačka super nápad
8. jan 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :slight_smile: :wink: to je najmenej.... :slight_smile:
8. jan 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......a späť do bruška by nechcel? :wink: :wink: :wink: :wink: ..to máš riadneho maznulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....akurát sme sa s kolegyňou rozprávali, že ako sa strašne dieťa zmení v puberte....má takú 12 ročnú dcéru...a hovorí, že to ani porozprávať sa s ňou nedá, na všetko sa ksichtí oči pretáča......len si mi ich teraz pekne užime kým sa dá :dizzy_face:
8. jan 2014 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to vieš tam to pozná samé známe tváre :wink: :grinning: ale len prvý krát je hanboš a potoooooooom :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2014 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja viem ako tam je ... a keď sa nelepšíííí ,ale s úsmevom všeeetko lepšie :wink:
8. jan 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme sa vetrať papa :slight_smile: u nááás :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: joooj že január ha skôr tak marec sa mi vidí podľa počasia :wink: čafce
8. jan 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
oooooozaj č poviete na tieto ...treba brať do úvahy že mám nejaké to kilko naviac :sweat_smile: takže šaty pre modelku u mňa neprichádzajú do úvahy aj keď by som táááák chcela :grinning: v septembri ideme na ďaľšiu tak tam sa vyblbnem pri šatách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a ktoré k nim ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. jan 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A jéje...nás presťahovali medzi revúce deti...zlatá jis-ka...ale tú potrebujú pre horšie prípady,nejako sa to dnes nakopilo :frowning2:
8. jan 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75 matko v pohode isiel do skolky, dokonca mohol s nim ist ockom, lebo vzdy chodievam ja, vikuska isla do skoly, dnes sa dobre citila, horucku nemala, tak uvidime
@jacka ja som to myslela tak, že su prazdniny a ja som doma, tak matulko je vtedy doma :wink: u nás su tiez skolky otvorene, ale nie kazda, nasa bola zatvorená, ale bola otvorená nahradná.....Petulko je maznačik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@katka1819 krásne šaty :dizzy_face: :dizzy_face: aj farba ti isto pojde....len tie biele guličky by som dala preč, keby mozem :sweat_smile: , ale to len detail a topanočky by som zvolila úúúúúúplne jednoduché....šaty su vyrazne, na nich je doraz, takze nejaké bez kamienkov, trblietok...
8. jan 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :frowning2: kamosa tam nemate, nech vam je veselsie....jujj, nech ste uz domka
8. jan 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 krásne šaty....a ja by som dala čierne topánočky,aby vynikli pri tej červenej :wink:
8. jan 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 radšej bez kámoša...polovica detí kašle a tá druhá hnačkuje...Simonko nesmie ani na chodbu. :confounded:
8. jan 2014 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ...sú krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...úplne si ťa viem v nich predstaviť :slight_smile: ...topky by som brala čierne :wink:
8. jan 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...a ty si čo robkala bez detičiek?? :slight_smile:
8. jan 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..pánabeka...dúfam, že nič nechytíte......a už by to chcelo od teba aj pozitívne správy aby som mohla lajkovať :wink:
8. jan 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Viki je ešte do konca týždňa doma. Dnes v noci doberie ATB. S Luckou som bola na výter z uška na krčnom, lebo jej po kúpaní z neho páchne. Má tam vraj nejaký zápal, dali nám Uniflox.
8. jan 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja mám stále čo robit :grinning: tak to vzdy vyjde :grinning: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , varim, upratujem a manzel je doma, tak sa nenudim :wink:
8. jan 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..inak ma presne napadlo, že či nemáš doma muža :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..........juj a ja som myslela, že už dobre ...držte sa
8. jan 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 :slight_smile: tie guličky to sú štrasové kamienky presne ako na tej mašličke,a veru som rozmýšľala že ich zruším,ale sú z požičovne a úplne nové tak neviem čo mi na to tety majiteľky či predavačky povedia v salóne a keď nie nedám si žiadny náhrdelník :wink: čo či... môže byť ? a topánočky mám tieto domka a nechcem kupovať nové lebo raz to obujem a potom sú schované v skrini :stuck_out_tongue_closed_eyes: dáme čierne :dizzy_face:

@leninka75
@denisenko táááák čierne ??? veru nejako to tam tak súmerne postupuje s tými farbami tak čierna aby tam vynikla lepšie :slight_smile: a čo bižu len náušky niečo na ruku a bez náhrdelníka ? Nechtíky budem mať gélovečky ale neviem čo s vlasmi tak z nich som úplne chorá ,keď som sa nedávno dala ostrihať :confounded: také krátke čo stýýýýýýýýýýýýýýým ??? :sweat_smile: :grinning:
8. jan 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka aj Vy sa držkajte :wink: ale už je Vikimu lepšie ,žiadne teploty ,bolesti ? A Lucinka drobček zase uško aaach jaj :frowning2:
8. jan 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....ja by som si asi dala nejaké jemné visiace náušnice a možno náramok....a vlasy by som si nakučeravila a nechala rozpustené...........alebo nahladko stiahnuť a na temene drdol :wink:
8. jan 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki už je OK. Dúfam, že na dlho, lebo dvoje ATB za sebou nič moc. No a Lucinka dúfam, že tiež sa jej uško rýchlo vylieči...
8. jan 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@katka1819 no ved jasne, urvat odtial tie kamene, tety by slak trafil :sweat_smile: a asi aj tvoju penaženku...to bola iba mini nevinná vyhrada :wink: a pravdu más, nové topanky by potom iba na novu prilezitost cakali....tiez by som volila čierne....a ako píse @leninka75...jemné nausnice....strasove...pripadne aj naramok....osobne by som už náhrdelník nedávala
8. jan 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok